Koho byste volili jako prezidenta?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Koho byste volili jako prezidenta?  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Koho byste volili jako prezidenta?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho byste volili (nebo koho budete volit) jako prezidenta České republiky v přímé volbě?
Jana Bobošíková
3%
 3%  [ 2 ]
Jiří Dienstbier
8%
 8%  [ 5 ]
Jan Fischer
4%
 4%  [ 3 ]
Taťana Fischerová
6%
 6%  [ 4 ]
Vladimír Franz
18%
 18%  [ 11 ]
Zuzana Roithová
4%
 4%  [ 3 ]
Karel Schwarzenberg
34%
 34%  [ 21 ]
Přemysl Sobotka
0%
 0%  [ 0 ]
Miloš Zeman
19%
 19%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 61

Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Docela se divim co vidite na Zemanovi, pochopim, ze ho voli duchodci, ale me ho stacilo poslouchat v par debatach a od te doby co byl v politice se vubec nezmenil, je to pro me typicky demagog. Na druhou stranu je to vase rozhodnuti a ne kazdemu sedne kazdy. Zemana mam na poslednim, Fisera na predposlednim miste. Bobosikova ta uz je davno v kosi s odpadem a pokud by se tam nahodou dostal nekdo ze zbylych tak budu rad.

Inteligence, vzdělání a když potřebuje, tak i obrovská emoční inteligence, která se prezidentovi hodí
nahoru
Seva98


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru: Ja uz psal drive, ze je tam z nich nejchytrejsi, coz je jeho velke plus. Akorat na me pusobi uplne neskutecne falesne.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsak uvidime vysledky zitra/pozitri, ja stejne vim, ze to Zeman vyhraje, ale tajne doufam, ze to bude kdokoliv jiny.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady Je Miloš nejlepší

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Docela se divim co vidite na Zemanovi, pochopim, ze ho voli duchodci, ale me ho stacilo poslouchat v par debatach a od te doby co byl v politice se vubec nezmenil, je to pro me typicky demagog. Na druhou stranu je to vase rozhodnuti a ne kazdemu sedne kazdy. Zemana mam na poslednim, Fisera na predposlednim miste. Bobosikova ta uz je davno v kosi s odpadem a pokud by se tam nahodou dostal nekdo ze zbylych tak budu rad.

Vždyť jsi si odpověděl sám.
Demagogové nejsou populární díky tomu že odpuzují davy ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Bomberguy napsal:
Dát hlas jakékoliv ženské, je jako nejít k volbám. ...



Když hodím do urny ženskou, tak to je neplatný hlas?
Teď vážně. Chápu to správně, že vzhledem k tomu, že nemají ženy tak masivní podporu jako Zeman, Fisher a Kája, není vlastně šance na zvolení ani jedné ženy, proto by ten hlas nebyl tak dobře "zužitkován"? Problém je, že tohle si u voleb říká většina lidí a pak je jasné, že se v politice neustále objevují ty staré tváře a lidi se pořád diví, že se nic nového neděje a jde to od devíti k pěti. Kouknul jsem na ten dokument od ČT, co si tu dával a s tím Zemanem si už nejsem tak jistý.
Můžete mi někdo říct něco o Roithové, nebo poslat kvalitní zdroj na informace o Roithové? Co dělala v minulosti apod. Ta ženská na mě působí nejlepším dojmem ze všech kandidátů a ačkoliv je to dle našeho politologa () Bombera ztracený hlas, rozhoduju se zatím mezi ní a Zemanem.


Hlas jí klidně hoď, za dva týdny si budeš vybírat mezi knížetem a zemanem. Dál, Roithová alespoň pro mě, není osobnost, popravdě jsem si musel její jméno googlovat abyhc věděl co dělá, co udělala a kde jsem ji mohl někdy vidět. V debatách ji převyšovalo několik kandidátů. Prezidentka jako Merkelová proč ne, ale to je jedna z výjimek. Se Zemanem a tím dokumentem je to na prd, já mu dal hlas i přes ten dokument, pravdu se nikdy nedozvíme. Stále mi ze všech kandidátů vychází nejlépe. Ne Esko, politologii nestuduji a ne dle mého názoru, ale ono to tak je :-) Mezi těma ženskýma není žádná silná osobnost.

U Zemana mi trochu vadí, že společnost nespojuje, nesjednocuje. Kníže vadí mnohem méně lidem, ale ten věk a to spaní u něj .. :-/

A k Dr lift
Otazka je proc nevolit jeho a volit jine kandidaty. Mne prijde, ze tam nikdo poradnej neni. Budu ho volit tedy jen kvuli tomu, ze by diky svemu "malinko" neortodoxnimu zjevu vyrazne zpropaboval nas stat po celem svete

U Fisera mi treba vadi jeho komunisticka minulost. Ze to delal, aby mohl delat svou praci? Prezident by mel mit nejake moralni hodnoty a pokud takhle klickoval kvuli tomu, aby mohl pohodlne proplouvat....

Já to tak taky vidím. Nikdo mimo Zemana tam pro mě nepřipadá vhod.

A nakonec, po Klausovi tam nemůže přijít nikdo horší, jen si polepšíme ;-)

Mablung:
z tvých občas rozumných příspěvků jsem měl pocit, že nepatříš mezi ty hlupáky, kteří by avatarovi hlas dali...
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevolim nikoho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Foresten napsal:
Nevolim nikoho

Proč?
Koho bys volil, kdyby sis mohl vybrat z občanu ČR?

Já čekám, až přestane padat sníh
nahoru
Foresten


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc bych mel volit mensi zlo ? Cele tyhle vasnive politicke debaty a imaginarni demokracie ala USA, jsou stejne jen divadlo. Volil bych nekoho kdo by se stavil proti temhle trendum, proti globalismu, NATO, OSN a podobnych zlocineckych organizaci, proti rozprodavani statniho majetku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Foresten napsal:
Proc bych mel volit mensi zlo ? Cele tyhle vasnive politicke debaty a imaginarni demokracie ala USA, jsou stejne jen divadlo. Volil bych nekoho kdo by se stavil proti temhle trendum, proti globalismu, NATO, OSN a podobnych zlocineckych organizaci, proti rozprodavani statniho majetku.

..myslel si ze je to ZNAAAAAAAAAMKA PUNKU!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to bych snad volil Franze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty, místo abys sklapnul tak pořád přicmrndáváš

tak v čem je teda Schwarzenberg tak skvělý ministr, když ostatní, kteří ho nevolí, jsou podle tebe blbečkové? pořád jsem se to od tebe nedozvěděl a čekám racionální odpověď, ne ignoraci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marzochi


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foresten napsal:
Proc bych mel volit mensi zlo ? Cele tyhle vasnive politicke debaty a imaginarni demokracie ala USA, jsou stejne jen divadlo. Volil bych nekoho kdo by se stavil proti temhle trendum, proti globalismu, NATO, OSN a podobnych zlocineckych organizaci, proti rozprodavani statniho majetku.


To snad ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marzochi napsal:
Foresten napsal:
Proc bych mel volit mensi zlo ? Cele tyhle vasnive politicke debaty a imaginarni demokracie ala USA, jsou stejne jen divadlo. Volil bych nekoho kdo by se stavil proti temhle trendum, proti globalismu, NATO, OSN a podobnych zlocineckych organizaci, proti rozprodavani statniho majetku.


To snad ne

nahoru
Foresten


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spis jako jedine vychodisko vidim v totalnim jadernem holokaustu. (krome me )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Koho byste volili jako prezidenta? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: