Dream 18/Glory 4 *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dream 18/Glory 4 *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Dream 18/Glory 4 *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ja to mám zas úplne opačne, UFC parádne napreduje, event čo event sú skvelé zápasy, stále sa objavuje viac a viac talentov, bojovníci sú oveľa komplexnejší, hw divízia sa výborne zapĺňa, plno free eventov na fuel tv a foxe má nadupané cardy, nie je o čom, náhodou skvelý čas mma, ktoré expanduje ako šport jak nikdy, eventy po celom svete vrátane Číny a pravidelne aj japonska hovoria za svoje.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
A ja to mám zas úplne opačne, UFC parádne napreduje, event čo event sú skvelé zápasy, stále sa objavuje viac a viac talentov, bojovníci sú oveľa komplexnejší, hw divízia sa výborne zapĺňa, plno free eventov na fuel tv a foxe má nadupané cardy, nie je o čom, náhodou skvelý čas mma, ktoré expanduje ako šport jak nikdy, eventy po celom svete vrátane Číny a pravidelne aj japonska hovoria za svoje.

Mám to stejně... včera jsem ale koukal na zápasy Sappa třeba s Big Nogem nebo Hoostem a parádní. Ono je to asi daný tím, že já si užiju nejvíc zápasy typu Korean Zombie vs Poirer a né nějaký HW borce.
nahoru
Bazzy


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 1:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahola: hodne me svrbely prsty nenapsat mezi ty jmena pana thompsona ale rekl jsem si, ze budu vaznej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dream 18/Glory 4 *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: