Jaka jsou známa bojova umění s dlouhou tyčí?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaka jsou známa bojova umění s dlouhou tyčí?  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Jaka jsou známa bojova umění s dlouhou tyčí?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adrah


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 5:35 pm    Předmět: Jaka jsou známa bojova umění s dlouhou tyčí? Odpovědět s citátem

Zdravim, chtel bych se venovat bojovemu umeni s dlouhou tyčí (holi,kopi,...) pokousel jsem se na googlu provest vlastni vyzkum, ale k nicemu kloudnymu jsem se nedostal, nebot vsechno co jsem objevil bylo jenom jakou soucast nejakeho jineho bojoveho umeni (aka kunf-fu nebo jiu-jitsu se zminuje o tom ze jako btw naka hul existuje ... :D ). Ja hledam ciste jen hůl. Zajimala by me umeni Japonska nebo cinska. Nasel jsem zminky o umeni jako Bodzucu, dzodzucu, HANBOJUTSU,... Ale uplne si nejsem jistej jeslti jeto to, co hledam. Rozumi tady tomu nekdo dost na to aby mi s tim poradil? :)

Dekuji za veskerou pomoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No byt tebou tak nehladam ne internete ale u majstrov/treneroch roznych bojovych umeni v tvojom okoli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poradím akorát tohle http://nahraj.to/i .. ale v Číně a Japonsku to asi moc neznaj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adrah


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yess, tohle bojovy umeni uz ovladam, ale rad bych se naucil jeste neco jinyho :D

Zajdu se zeptat, ale driv bych se rad pripravil abych vedel co vlastne chci. Internet mi s tim moc nepomoh zatim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adrah


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem taky nasel ale to nebylo to co jsem hledal. Spis me zajima jestli tu je nekdo kdo tomu rozumi aby mi poradil cim zacit, a co je samostatne pouzitelne bojove umeni. Bōjutsu mi pripada jako nejlepsi volba, nebot to s cim bych chtel pracovat je ona hul "bo", ne bambusovej mec :) Ale to je zase jen cast ninjutsu,... Takze jsem porad stejne v prdeli :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud se nepletu tak i wushu se zameruje na tyc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adrah


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mmm wushu! To mozna stoji za zkousku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaka jsou známa bojova umění s dlouhou tyčí?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: