Cena obědů, svačin. atd


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cena obědů, svačin. atd  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Cena obědů, svačin. atd
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rodnnie


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tunak (ten nejshitovejsi) stoji do 20kc. Cili kdyz na dve porce vychazi hrozne levne. S tim masem to tak holt je. Nevim kam chodis kupovat maso ty, ale ja treba dneska koupil 0,6kg kurecich rizku za 114kc. Mozna ze koupis 1kg kurete za 120kg, ale z toho je 0,5kg jsou kosti. A nesnaz se mi namluvit ze ne, radej si jdi projit obchody. Ale jestli nenakupujes sam, tak pak rozumim :)


Naposledy upravil rodnnie dne ne prosinec 09, 2012 10:42 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.freimen.cz/clanky/vyziva/optimalni-jidelnicek-studentsky.html

bohuzel jidlo tolik stoji a vidis ze i dobre sestaveny "studentsky" jidelnicek tady freimenem vyjde na 140kc denne, jist zdrave se nevyplaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kureci prsa se daj dlouhodobe sehnat kolem 110kc/kg u reznika, kruti od 150-170kc/kg, hovezi zadni kupuju teda za cca 180kc/kg, ale verim, ze se da taky koupit levnejc, takze si projdi obchody TY, resp. spis obejdi reznictvi, drubez apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupuju kureci prsa u reznika za 110kc/kg, nevidim duvod kupovat kureci prsa v Bille za 180kc/kg. Veprove sezenu u reznika opet kolem 100kc/kg, zas z druhe strany priklad Billa, kdy za stejny kus masa chcou 200kc/kg. Nebo jeste pstruh 120kc/kg, v Bille uplne to same baleni stoji 190kc/kg. Opravdu nemas duvod kupovat takove drahe jidlo zbytecne, staci si jenom projit obchody a ne chodit jen do supermarketu.

A kureci prsa budou vzdy levnejsi nez sunka (ktera ma aspon nejake maso), nebo tunak v plechovce.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jídelníčky na aktinu psal někdo, kdo rozumí výživě (jsou fajn po stránce obsahu) ale student to určitě nebyl.... jinak by tam těžko měl věci jako ořechy apod. Je to dneska fakt hrůza. Na brigádě dostávám už 4 roky furt to stejný, pokud ne míň (a ne, neni to o špatné brigádě, dělal jsem několik a teď dělám překlady a ani tak to neni o ničem, navíc poptávka mnohonásobně nižší než nabídka), a za to ceny šly nahoru tak dvojnásobně minimálně. Jako většina spolužáků se musim s jídlem vlezt do 1500/měsíc a to je celkem problém. Ale já aspoň to řešim tak, že jak jsem psal, ušetřim si nějaký popíjení (což pěkně leze do peněz), nekouřim, snažim se zbytečně neutrácet za blbiny atd. a radši si připravim doma těstoviny třeba jen s česnekem a oliváčem do školy do krabičky než abych si tam pak za stejný peníze jako tohle koupil jako ostatní 3 bílý rohlíky s vlašákem a semtam herkules apod. Vim že taky utratí cca 50Kč za den, ale jak řikám, to sou ty špekáčky za 89Kč/kg, majonézový super levný saláty, energii doplnovat "kakaovýma pochoutkama" (ztužená kakaová poleva, oplatky cca 2.90) apod. A taky se snažim sledovat akce, nakupovat ve zlevněných potravinách atd. Dá se to, ale je to těžký a rozhodně ne ideální a tak nějak vnitřně doufám, že se mi ten čas a tohle všechno s VŠ jednou vrátí....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten odkaz na jídelníček co tady byl za těch 4000 to je celkem vtipný... 4000 a ještě v roce 2007... to je hodně slušný myslim pro každýho, neznám moc lidí co by utráceli víc jak 150Kč denně a to ještě dnes, kdy jsou ceny zas uplně jinde. Za 150 to utratí někdo normální kdo chodí do práce a vejde se do toho v pohodě i s meníčkem na oběd atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me to tu moc hrotite. Ja kdyz jsem chodil na stredni a vejsku, tak jsem za jidlo neutracel vubec. Opravdu vubec nic, ani korunu.
Ve smyslu, ze jsem jedl doma u rodicu normalni veci, obcas si udelal svacinu do skole, a ramci skoly chodil na obedy, coz samozrejme take platili rodice. V poho jsem si posiloval, behal, hral basket, chodil na brigady, zadnej problem.

Edit, ale je fakt, ze jsem od prirody tezkotonazni typ, z 3 normal jidel denne na internatu jsem rostl, a staci se nadechnout a dned pribiram. Uz na konci stredni jsem mel metrak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson: tvoje odpověď je ale naprosto od věci. Já bohužel si musim věci platit sám, rodiče mi něco dávaji, ale to mi nestačí ani na nájem takže to málo co mam navíc je jen díky práci a brigádám, který dělám po večerech po škole a o víkendech. Ne že bych ti záviděl, ale to co jsi napsal je naprosto off-topic, jasně že když ti to někdo platí tak nic neutratíš... ale kdyby neplatil tak bys asi o hladu nebyl a taky bys počítal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaen


PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, je tu spousta lidí (včetně mě), kteří bydlí na kolejích či internátech a jezdit na obídek domů za maminkou by se mi sakra prodražilo.

Ceny mě donutily dělat víkendové cesty tramvají po celé Ostravě a kupovat jídlo ve více marketech. Něco kauf, něco lídl... Člověk nějakou tu korunu ušetří, ale zase půl dne v háji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1234


PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1kg kurecich prs (vodnansky, imo je to ok) sezenes za 116kc
0.5kg vlocek mas za ~15kc
0.4kg arasidovyho masla stoji dost malo
10 vajec sezenes za ~33kc

Clovek klidne muze zit jen z techto surovin. Sam jsem dlouho dobu jedl prave jen kureci prsa, protein, ovesny vlocky a jednou za cas nejakou zeleninu, vajicka.

I absolutni minimum, 100g proteinu + 300g vlocek denne, je furt ok a bude to okolo 1500 kalorii, z toho ~145g protein. Cena vyjde na ~60kc.
Pridej/nahrad neco z toho burakovym maslem/necim, nebo vic vlocek, a mas ok stravu na pribirani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rodnnie


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pote, co mi tu nekdo napsal, ze kupuju moc drahe maso jsem prosel v Brne aspon 10 nezavislych reznictvi a na tak nizke ceny masa jak tu pisete jsem nenarazil teda. Treba dneska jsem byl v reznictví, kde bylo hovezi zadni 244/1kg a kureci rizky 160/1kg...kde to kupujete tak levne? :D (za nejaky tip rovnou na Brno bych byl rad).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricky1


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.kupujete.cz/akcni-cena-kureci-maso-lidl

500 g vyjde přibližně na 50 kč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud někdo studujete ( bydlíte) v Praze tak v metru na Proseku, trasa "C", je obchudek s drůbeží, všechno chlazený. Kuř. prsa vyndou na 100Kč a krutí na 150Kč. Tak si tam zkákněte, je to nádherný maso.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mpark


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda pravda, kde brát na to hovězí porad, jeste ze jsou dobry ryby v konzerve.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mpark napsal:
Pravda pravda, kde brát na to hovězí porad, jeste ze jsou dobry ryby v konzerve.

....ty si na ty ryby v konzervě hodně ujetý co?
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cena obědů, svačin. atd Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: