Arnold Classic 2013 - amatéři, profíci, info a vše ostatní


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arnold Classic 2013 - amatéři, profíci, info a vše ostatní  Úvodní stránka -> Soutěže -> Arnold Classic 2013 - amatéři, profíci, info a vše ostatní
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo vyhraje Arnold Classic 2013?
Ronny Rockel
0%
 0%  [ 0 ]
Edward Nunn
0%
 0%  [ 0 ]
Ben Pakulski
0%
 0%  [ 0 ]
Cedric McMillan
47%
 47%  [ 27 ]
Michael Kefalianos
0%
 0%  [ 0 ]
Johnnie Jackson
10%
 10%  [ 6 ]
Dexter Jackson
36%
 36%  [ 21 ]
Marcus Haley
0%
 0%  [ 0 ]
Toney Freeman
1%
 1%  [ 1 ]
Fouad Abiad
3%
 3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 57

Autor Zpráva
Korny


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
guruhonza napsal:
ygg: příjemně svalnatý nohy, ruce, břicho i záda. A podle mě jsou všechny i mnohem hezčí v obličeji, než miss.

Prdel je, že umělý prsa přijdou hnusný jen klukům. Holky umělý prsa chcou, teda aspoň ty, které znám já třeba z posilky.


My si nerozumíme .. já píšu že jsou pěkný, ale podle mě prostě všechny figurou prakticky stejný. A hodnotit soutěž, která se tváří jako sportovní, podle barvy kůže, vlasů a xichtu, to fakt jako NE. To už jsme právě u té Miss, ale ta se netváří jako sport. To je jak ta Psycho kategorie .. nesmí být moc svalnatý, ale zase ne málo, ne moc rýslý, ale zase trochu jo ... v tom aby se prase vyznalo a jakékoli rozhodování úplně vaří z vody. Popularitu to možná zvýší, ale popularitu tohoto odvětví sportu jako show, jako sport to jde prostě do hajzlu střemhlav.

Ad silikony .... dobře a rozumě udělaný mi rozhodně nevadí, byť kozy jsou možná jedna z prvních věcí na který se člověk podívá, ale jedna z posledních, na kterých v reálu záleží.


Tyhle kategorie by ale nevznikali, kdyby se kulturistika a bodyfitness neubírali takovým směrem, kterým se začali ubírat :) A bohužel i u nás, už nevím kdy to bylo, ale vyhrála tady kdysi pražskej pohár ženská, která oproti ostatním nevyčnívala ničím jiným než hnusnýma chlapskýma ramenama...a holky, který dřív tady mohli závodit v téhle kategorii a chtějí vyhrávat, už tak vypadat nechtějí, takže se radši udělá nová kategorie a ony to s nadšením přivítají :) To samí je v kulturistice - borci chtěj závodit, ale nechtěj vážit 130kg a cpát do sebe 3kg masa denně, takže jdou radši do physique :)

To, že je hodnocení zatím divný je fakt, ale je to otázka dalšího vývoje, každopádně já jsem třeba rád, že tyhle kategorie jsou. A ohledně sportu - promiň, ale mě se třeba víc jako sportovci jeví závodníci physique, to jsou zdravě vypadající lidi, na kterých jde vidět, že sportujou. Dnešní top kulturistika toho má se sportem společnýho míň a míň...jenom ty vyvalený pupky u všech...takhle má vypadat sportovec? Tak to dík :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podám mé subjektivní prohlášení, který se bude snažit být objektivní
vemu to odzadu

Rockel, totál z formy ale totál, nejhorší jeho forma vůbec, přesto bych ho za tvary dal před Kefalianose, který byl taky mimořádně mimo formu a jeho děsivá strukutra tak vylezla více než obvykle, tyto dva pánové byli prostě out, velké zklamání.

Marcus Haley, břicho fakt velký, to už známe. Jak psal Míra, byl asi nejobjemější v kariéře, navíc podle fotek formu prostě měl, předvedl svůj standart, je to šoumen, není co řešit, lepší než Rockel a Kefa určitě byl.

Fouad, hm hm, tady u tohodle pána mi připadá, že ho trošku nemá někdo rád. Opět byl ve formě, objemný, v celku i vyvážený, břicho pěkný, sice působí jako že to má všechno na háku ale to opět souvisí s možnými zákulisními nespory-pouze doměnka

Darrem, super, super, super, vypadal přesně jako téměř před deseti lety, kdy vyhrával soutěže a drtil o 10 kilo těžší soupeře. Velké překvapení, že vůbec soutěžil, forma perfektní, břicho perfetkní, sestava super, Darreme poklona

Edward Nunn, zdá se, že tu něco nehraje ale některá jeho umístění chápu. On je snad jediný kulturista, u kterého mi vadí že má ten pas tak úzkej, při jeho neustálém srovnání Toneyem volím jednoznačně Tonyho. Navíc mi vrtá hlavou, že při tom úzkém pase postrádá jeho midsection ostrost, břišáky jsou jakoby zalitý. V Praze měl mimořádnou formu a umístění tam bylo zasloužený, tady stoprocentní nebyl, přesto bych ho do šestky dal.

Fred Smalls. Vylepšený. Některé pózy u něj vypadají fakt dobře, pěkné linie, sestava perfektní, přesto by to chtělo víc tvrdosti, líbil se mi, to jo ale to sedmé místo na AC je možná moc....

Cedric, ó Cedric, to bylo před soutěží zase řečí jak je úžasný a všecko. Fakt-jeho pózování je fantastické, nevšední, řekl bych až antické. Jeho potencilál je obrovský. ALE. Koho dokázal za kariéru v profi porazit?? Johnnieho a nováčky? Hayleyho a Mishina při svém prvním vítězství? A při prvním startu, kdy se na něj pěli ódy ho rozdrtil Essa Obiad! Cedric toho ještě musí hodně dokázat aby se dostal tam, kde by měl být a to v top 6 na Mr. O ale tam je ještě dlouhá cesta a to hlavně v připravenosti, tvrdosti a separaci. Ten jeho epochální projev prostě nestačí. Věděl jsem, že není vítězem od prvního zaujetí pózy, ikdyž jsem si řekl Wow, tak hlavně z fotek je hladčí forma nepřehlédnutelná.

Hide-pro mě nejvetší úlet soutěže. 5. místo, ne, ne, ne. Připadá mi jakoby, to co mu loni na AC Europe rozhodčí vzali, tak mu teď vrací, plus to, že jeho břicho bylo tentokrát otřesný a v lepší formě jsem ho viděl snad dvacektrát. Z toho mi vychází jedno, jedno slovo, jedno jeméno. GASPARI....aha

Johnnie Jackson, miluju ho! Je skvělej, jeho trapy žeru, břicho fantazie, forma skvělá jeho základní postoj je parádička. Veřil jsem že se dostane do čtyřky a stalo se. S jeho umístěním max spokojenost.

Toney. Co říct, tam to prostě nejde posuzovat, kolikrát nám ještě ukáže, že na to pořád má, že se všichni od něj můžou učit. Guru, proč se ti nelíbil? Byl perfetkní. Kam jinam s ním? Za Nunna?? Ani náhodou.

Pakulski. Jo, jeho stavba je možná až komická, jeho malé ruce mi vadí, jeho široký a velký břicho taky ALE, pan Pakulski byl nejlépe připravený muž soutěže, nejvíce nažhavený, nejvíce nebezpečný. Jak tam nahodí pózy tak je to masakr, vynikne spíš na fotce, než na živo, kde působí mírně křečovitě. V jeho zádech vidím zlepšení, drobet ale bylo tam. Mohl vyhrát, mohl být už loni výš, jenomže porazit bývalého Mr. Olympia je těžký v mnoha aspektech a jenom pár dechberoucích porovnání, kde vypadá Pacman že Dextra si dá ke snídani a dobrá forma nestačí. Tak snad příště.

Dexter. Co k Dextrovi, v podstatě to skončilo podle jednoduchých počtů. Porazil někdy někdo ze startovního pole Dexe? Víte jak super by musel vypadat Toney aby ho porazil, nebo co všechno by Pakulski musel mít? Není to jednoduché. A tak se stalo, že to dopadlo podle tabulek plus politika, plus dorovnání rekordu a stačila k tomu průměrná forma a nepřekazilo to ani neskutečně se zhoršující břicho. V jeho případě to bolí o to víc, že jeho břicho patřilo mezi uplně ty nejlepší a teď bylo při porovnávání trojky horší než Pakulského.

Celkově se schodnem na tom, že tenhle Arnold byl prostě slabší, škoda, 25ti leté výročí by zasloužilo vyšší úrověn, o to větší ji bude mít letošní Olympie, to bude ten pravej masakr!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari, výborný report, inak kto dostal cenu za pózing? darremova zostava bola iná pecka, ešte som ho nevidel v zostave, len som počul, a tentokrát na parádny moderný metal to inak rozbalil, páči sa mi to teda oveľ viac, ako ten striptíz poniektorých a vrtenie riťami...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari: k Toneymu. Webcast byl hroznej pro semifinále, hrozný světlo. Ale pak z fotek finálových - záda plný vody a menší detail, než kdy předtím. Nohy menší a menší. Zadek měl bejt prej napruhovanej podle DJe a nebyl. Hamstringy taky cokoliv, jen né vysušený.
Zepředu tam není vůbec žádný napruhovaní. Koukal jsem na ty jeho most muscular verze a ruce bez separace, břicho nevysekaný a ramena s hrudníkem taky bez kvality.
Nejradši bych ho dal na stejný místo, jako Nunna. Ten je pravej X-man, ale chybí mu vršek hrudníku a celkově objem na trupu.
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Jari, výborný report, inak kto dostal cenu za pózing? darremova zostava bola iná pecka, ešte som ho nevidel v zostave, len som počul, a tentokrát na parádny moderný metal to inak rozbalil, páči sa mi to teda oveľ viac, ako ten striptíz poniektorých a vrtenie riťami...

Pakulski most muscular
Smalls - posing

snad teda :D
nahoru
dzordn2


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
nepřekazilo to ani neskutečně se zhoršující břicho.


Tohle mi na celém letošním Arnoldu vadilo nejvíc... Zhoršující se břicho Jacksona a ještě nafouklejší Yamagishiho... Ono už to na tom Jacksonovi bylo vidět při rozhovoru před soutěží : (

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza: Ono, já s tebou i docela souhlasím ale i slabší Toney mi vedle Nunna připadá o hodně kvalitnější....asi jsem zaujatel ale vidím to tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
guruhonza: Ono, já s tebou i docela souhlasím ale i slabší Toney mi vedle Nunna připadá o hodně kvalitnější....asi jsem zaujatel ale vidím to tak

Copak já jsem taky zaujatej. Tady sice né tolik, jako u 212ky, ale i tak. Navíc jsem prostě viděl toho Eda vedle Toneyho v Praze a tam byl jasně lepší a třeba to teď taky tak beru.
Ono je taky nanic tohle porovnávat, když ve formě byl snad jen Fouad a zbytek byl horší, než při poslední soutěži. To ovlivňuje můj názor nejvíc.

A ještě něco. Jak pak dělat nějaký pomyslný fanouškovský pořadí, když má jeden závodník špatnou formu, další třeba maličký stehna (JoJ a Darrem), jinej nemá žádnej detail na rukách... a prostě u každýho najdeš nějakou chybu.
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cedric McMillan Fan Page
Před 10 hodinami
Thank yall for the sport. Its all good, dont sweat it. When something doesnt go as planned, instead of pointing the finger at why, we should just take a look at ourselves and see what we can do better. My momma raised a man, not a bitch. A man dont waste time creating excuses. A man takes that hit on the chin, and gets up and keeps going.
Im something new and different. They gotta get used to what i bring. Meanwhile I'll keep improving like i have been.
Every revolution has a period of struggle...
If that Lycan Blood runs deep inside you like it does me, go back into the night and continue to get ready... we still huntin and we still eatin
nahoru
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CMcM napsal:

If that Lycan Blood runs deep inside you like it does me, go back into the night and continue to get ready... we still huntin and we still eatin
Tohle je dobrý.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

celkem s tebou jari souhlasím, až na toho johnieho jacksona, přijde mi, že to zas až tak suprový nebylo, nebyl tak obrovskej a ani tak vyřezanej jako třeba na british gp, navíc ty nohy, zezadu a zepředu, jsou fak slabé.

Co se týče dextera, sice přibral (hlavně teda na zádech), ale nějak už mi jeho postava přijde nezajímavá. Je to už tak deset možná patnáct let furt to samé dokola, stejný sestavy, kroucení prdelí, chodí jak největší nigga a přitom postava vypadá se nějak extra nemění. Já si teda představuju vítěze ac jinak. Proč sakra ten cedric posr.l formu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cedric si svou vyjímečnost uvědomuje, jeho čas ještě přijde ale trend je trend a na to ho zbořit dobře tvarovaná postava nestačí. Je třeba kvalitně propracované svalstvo a to mu chybí.

Co se ještě týče Dexe, na jeho chůzi už jsem taky alergický, přitom když mluví nebo naživo tak vyznívá velmi skromě. To že Rockel není schopnej 7 let zatnout břišní svaly, na to už jsem si zvykl ale to, že to nedokáže Dexter, mi dělá problém. Lepší už to nebude. Věk nezastavíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Cedric si svou vyjímečnost uvědomuje, jeho čas ještě přijde ale trend je trend a na to ho zbořit dobře tvarovaná postava nestačí. Je třeba kvalitně propracované svalstvo a to mu chybí.

Co se ještě týče Dexe, na jeho chůzi už jsem taky alergický, přitom když mluví nebo naživo tak vyznívá velmi skromě. To že Rockel není schopnej 7 let zatnout břišní svaly, na to už jsem si zvykl ale to, že to nedokáže Dexter, mi dělá problém. Lepší už to nebude. Věk nezastavíš.

jari tohle je problem vetsiny profiku,dokazi zatnout max. dve,tri partie poradne,jde videt separace pri jednotlivych pozach na ruznych svalovych partiich,ale nikdy ne vse dohromady,ale lidska kostra neni stavena na noseni 120 kilo a jejich tela proste jaksi degeneruji,stejne jako bricha atd,pokud top deset na olympii uvolni bricho nasleduje neco nepekneho o cemz nema vetsina lidi ani paru ,zacal to dorian ,ronnie pokracoval a dneska v tom litaj vsichni,zlata osmdesata,devadesata a nektere postavy asi vis o cem mluvim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se BB posledního desetiletí až na vyjímky nelíbí.
Když srovnám např. letošního vítěze s tím co předváděl před 14 lety např. K. Levrone - věřím, že by byl konkurenceschopný i dnes.

viz. nekvalitní video níže:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to by byla paráda kdyby se vrátil, ale nevěřím tomu, že by byl schopnej být třeba na letošní ac v top 3. Prostě si myslím, že už by některý partie nedokázal vrátit aspoň na 80 procent toho z videa..vršek by asi nebyl problém, ale nohy jsem u něj dlouho neviděl a pochybuju, že budou na tom budou tak dobře, aby se prosadil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arnold Classic 2013 - amatéři, profíci, info a vše ostatní Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: