Gynekomastie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gynekomastie  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Gynekomastie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
John Chipsa


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hanis napsal:
Klidně ten měsíc cvičení oželím, abych se zbavil problému, který mě sere už skoro 10 let. Stejně teď ani pořádně necvičím, začnu zase po operaci...Budu pak dávat průběžne informace, pokud to bude někoho zajímat, možná i fotky


super držím palce, taky se chystám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v pondělí mě čeká ta operace gyna, jsem zvědavý na výsledek. Snad všechno proběhne v pořádku a bez komplikací
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už to mám za sebou, trošku to bolí, ale nic strašného. Teď musím týden vydržet ve stahovacím korzetu, pak už to bude v pohodě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hanis: Mohl bys pak po uzdravení dát nějakej krátkej report, spolu s nějakou tou fotkou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale jo, pokusím se. Akurát musím dostat fotku od doktora, snad mi ji dá Nebo možná najdu nějakou starší, kde ještě nejsem tak zprasený
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hanis napsal:
Tak už to mám za sebou, trošku to bolí, ale nic strašného. Teď musím týden vydržet ve stahovacím korzetu, pak už to bude v pohodě

Jenom týden? Já se v tom v létě pařil nejmíň dva, a to bylo z celý tý akce nejhorší. Teda vlastně nejhorší je to kurevský svědění pod tou obrovskou náplastí okolo celýho hrudníku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden po operaci to nesmím vůbec sundat, takže chodím stažený v korzetu jak baletka V pátek jdu na kontrolu, kde mi to sundají a pak to budu ještě dle potřeby nosit 2-3 týdny s tím, že to můžu na sprchování sundávat Jinak druhý den po operaci je to mnohem lepší, snažím se nenamáhat hrudník kvůli otokům, takže s oblíkáním mi musí pomáhat přítelkyně Nebolí to už skoro vůbec, jen na dotyk je to citlivé. Jsem zvědav v pátek na výsledek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až to sundáš, tak zjistíš, že ti místo odstranění gyna udělali pěkné dvojky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, nestraš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Až to sundáš, tak zjistíš, že ti místo odstranění gyna udělali pěkné dvojky

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dvojky kozy tam nemám. Dnešní kontrola v pořádku Před chvíli jsem sundal ten trikot a mohl jsem se osprchovat, konečně Vypadá to dobře, konečně budu spokojený po 10ti letech Příští týden na vytažení stehů. Viděl jsem na fotkách i ty žlázy co mi doktor vytáhl a docela hnus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Několik lidí tu psalo, že byli na operaci a že podají report a nic. Tak jaký to bylo ? Já chci jít na vyříznutí někde v Brně, ale na zaplacení nemám (student) a na pojišťovnu to je problém jak prase..byl jsem u sv. Anny, Fn Bohunice a nikde se jim do toho nechce, protože mi to nenapsal onkolog a onkolog je starej komunista, kterej v tom problém nevidí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kaplii napsal:
Několik lidí tu psalo, že byli na operaci a že podají report a nic. Tak jaký to bylo ? Já chci jít na vyříznutí někde v Brně, ale na zaplacení nemám (student) a na pojišťovnu to je problém jak prase..byl jsem u sv. Anny, Fn Bohunice a nikde se jim do toho nechce, protože mi to nenapsal onkolog a onkolog je starej komunista, kterej v tom problém nevidí.

Změň lékaře (onkologa)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak můžu něco málo napsat. Nějak jsem na to zapomněl :-)
Takže gyno jsem měl od puberty, řešil jsem to cca 5 let zpátky, to mi bylo 20let. Obvodní mě poslala nejdříve na mamograf, ale tam jsem odmítl jít. Zase jako ženská jsem se necítíl Takže znova obvodní a doporučení na endokrinologii. Tam jsem čekal skoro 6 měsíců, než měl doktro volný termín. Endokrinolog mě zkontroloval, udělal nějaké testy, zkouknul gyno přes ultrazvuk a předepsal tamoxifen myslím, že na 3 měsíce. Tamoxifen nezabral ani trošku. Takže mi doktor napsal doporučení na plastickou chirurgii. Je třeba mu říct, že to občas bolí, je to citlivé na dotyk, svědí to při kontaktu s oblečením, aby to vzala pojišťovna na sebe. S tímhle doporučením jsem šel na plastiku do FN Ostrava, kde mi doktor řekl, že nic operovat nebude, dokud neshodím nějaké ty kila. Takže následovala dieta a rýsování. Pak jsem to přestal řešit až do loňského léta z důvodu težké nemoci v rodině, nechtěl jsem ještě přidělávat starosti s moji operací. Loni v létě jsem to začal znova řešit. Zjišťoval jsem soukromé ordinace plastické chirurgie a nakonec jsem si domluvil termín v Ostravě u doktora Lucáka. Tam mě vzali, všechno vysvětlili, jednali se mnou na úrovni, starali se. V listopadu 2012 jsem šel na operaci. 2 týdny předtím je nutné předoperační vyšetření. Operace proběhla bez komplikací, ráno jsem nastoupil na kliniku, doplatil 50% z celkem 18 000kč co stála celá operace a šlo se na sál. Dostal jsem celkovou narkózu a pak jsem se probral až na pokoji. Celé to trvalo necelou hodinu. Ještě ten den v 15:00 jsem jel domů. Na hrudníku jsem měl obvazy a elastický stahovací trikot. První 2 dny to bylo docla nepříjemné, měl jsem problém se oblíknout, nesmí se prsní svaly moc namáhat kvůli otokům ani zvedat ruce nad hlavu. Takže spát se dalo jen na zádech a ruce u těla Po 2 dnech už to bylo v pohodě. Po týdnu se šlo na převaz a kontrolu, tam jsem se poprvé viděl bez toho trikotu, cítil jsem se skvěle, když jsem viděl, že mi neodstávají bradavky a mám konečně normální hrudník Pak už se řeší jen kontroly a vytahování stehů.
Celkově jsem z celé operace a výsledků nadšený, po 10ti letech studu a strachu si někde svlíknout tričko, nebo vůbec nosit tričko. Hodně se mi zvedlo sebevědomí. Určitě to stojí za těch 18 000kč.
Soukromou klinikou jsem to řešil z důvodu nedostatku času a chutí někde zase lítat půl roku po doktorech a zajišťovat doporučení pro pojišťovnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: so březen 16, 2013 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, chci se zeptat, je nějaká šance, že se závodník (v mým případě starší dorost-příští rok) umístí na předních příčkách na soutěži, jestliže vlastní gynekomastii? Docela vážně uvažuju, že si to příští rok zkusím, ale tohle mi furt vrtá hlavou...
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gynekomastie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: