Proteinová roláda


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Proteinová roláda  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Proteinová roláda
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jari


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuky jsou samozřejmě potřeba ale to už jsme hodně offtopic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abych to uvedl na pravou míru:ja jsem žadne zloutky nevyhodil,to nedelam nikdy,doma se pekla buchta ze zloutku a zbyly z ni ty bilky ktere sem takto upotre
bil.jinak bych to delal z celych vajec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BTW. Já bílky taky nikdy nevyhazuju. Když je při nějakých receptech nepoužiju, tak druhý den z lednice je já nebo někdo do nečeho dá. Jinak nechápu proč to vyhazovat... dobře kvůli tukům, ale to je problém si ty tuky zase někde ubrat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thinkmuscle


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
BTW. Já bílky taky nikdy nevyhazuju. Když je při nějakých receptech nepoužiju, tak druhý den z lednice je já nebo někdo do nečeho dá. Jinak nechápu proč to vyhazovat... dobře kvůli tukům, ale to je problém si ty tuky zase někde ubrat?


osobně kupuju bílky samotný ve velkopavlovických drůbežárnách, 5 litrů za 250 korun, ale dívám se, že něco podobného umí i tady
http://www.framagro.cz/cz/kontakty/
při mojí spotřebě bílků bych musel skutečně nějaké žloutky vyhodit, tak si koupím jenom pár balení omega vajec na celý měsíc plus tohleto...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Thinkmuscle napsal:
Spam napsal:
BTW. Já bílky taky nikdy nevyhazuju. Když je při nějakých receptech nepoužiju, tak druhý den z lednice je já nebo někdo do nečeho dá. Jinak nechápu proč to vyhazovat... dobře kvůli tukům, ale to je problém si ty tuky zase někde ubrat?


osobně kupuju bílky samotný ve velkopavlovických drůbežárnách, 5 litrů za 250 korun, ale dívám se, že něco podobného umí i tady
http://www.framagro.cz/cz/kontakty/
při mojí spotřebě bílků bych musel skutečně nějaké žloutky vyhodit, tak si koupím jenom pár balení omega vajec na celý měsíc plus tohleto...

No a nebo kdo má teda s těma žloutkama problém, tak to může řešit takhle. Koupit rovnou bílky. Přece jenom koupit celé vejce za cca 3kč s tím že ten dotyčný použije jen bílek, no nevim nevim. Akorát bacha kde se ty bílky kupují no, nějaký objednávky z e-shopu, na to bych rovnou zapoměl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thinkmuscle


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
Thinkmuscle napsal:
Spam napsal:
BTW. Já bílky taky nikdy nevyhazuju. Když je při nějakých receptech nepoužiju, tak druhý den z lednice je já nebo někdo do nečeho dá. Jinak nechápu proč to vyhazovat... dobře kvůli tukům, ale to je problém si ty tuky zase někde ubrat?


osobně kupuju bílky samotný ve velkopavlovických drůbežárnách, 5 litrů za 250 korun, ale dívám se, že něco podobného umí i tady
http://www.framagro.cz/cz/kontakty/
při mojí spotřebě bílků bych musel skutečně nějaké žloutky vyhodit, tak si koupím jenom pár balení omega vajec na celý měsíc plus tohleto...

No a nebo kdo má teda s těma žloutkama problém, tak to může řešit takhle. Koupit rovnou bílky. Přece jenom koupit celé vejce za cca 3kč s tím že ten dotyčný použije jen bílek, no nevim nevim. Akorát bacha kde se ty bílky kupují no, nějaký objednávky z e-shopu, na to bych rovnou zapoměl.


jak říkám, kupuju osobně ve velkopavlovických drůbežárnách, přidávám kontakty v Jičíně a v Přerově:-) z e-shopu prodávali tuším ty anglický a už toho nechali - tipuju, že se jim to kazilo, nebo nevyplatilo, mně se 250 káčé za 5 litrů bílků vyplatí bohatě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je i v Přerově? To musím zjistit kde a koupit to
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stiflik


PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to krásně ... někdy vyzkouším .. snad se mi to povede:D
_________________
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Proteinová roláda Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: