Jablečný štrůdl ze špaldové mouky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jablečný štrůdl ze špaldové mouky  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Jablečný štrůdl ze špaldové mouky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spam


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 1:26 pm    Předmět: Jablečný štrůdl ze špaldové mouky Odpovědět s citátem

Ingredience:
220g špaldové mouky
50g araš. másla
1ks vejce
1 lžíce ol. oleje
mléko
špetka soli


Náplň:
3ks jablek
50g namočených rozinek ve vodě
50g mix ořechů
1 vanilkový cukr
skořice
pár rozemletých piškotů


Na potěr:
1ks vejce

Postup:
Mouku smícháme s vajíčkem, špetkou solí a olivovým olejem, přidáme na kousky nakrájené máslo pokojové teploty a začínáme pomalu hnít těsto, do kterého přiléváme po troškách mléko dokud se nám nevytvoří vláčné těsto. Na pomoučněném vále vyválíme placku. Jablka omyjeme, zbavíme jádřince a nastrouháme. Těsto posypeme jablky, skořicí, van. cukrem, rozinkami a ořechy. Nakonec rozemleté piškoty jako pojivo. Srolujeme do šišky a celé potřeme rozkvedlaným vejce. Pečeme v předehřáté troubě 200°C asi 30 minut na pečícím papíru.

+ jogurtová šlehačka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jordanek


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to vypada sakra nadherne :))) Do objemu jak vysitej receptik :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani nevíš jak je to dobrý, jsem chtěl uchutnat jeden, no a nakonec jsem snědl celou nohavici (udělal jsem dvě menší) btw. dobrá forma, sleduju tvoji přípravu na kul.com
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jordanek


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna jsem chtel napsat ze bohuzel si to ted nemuzu dovolit :) a po soutezi kazdopadne na nakou spaldu zapomenu :D , ale pak do budoucna urco, uz to mam v založce .)) hehe ..

Fatk ? tak dekuju moc za pochvalu a podporu .) Snazim se, snazim, cas leti, datum see blizi :) je potreba to vymackat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj ať se ti to vyvede a ta příprava nepřijde na zmar, ještě můžu určitě doporučit na nějaké svátky tento recept: https://forum.ronnie.cz/fitness-spaldova-stola-t32003.html

Já štolu úplně miluju a bez ní by svátky nebyly to pravé ořechové...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jordanek


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, uvidime co z toho vyleze za formu :)
Jeee, tak tu taky udelam pak nekdy :)) Kouka, ze vsude davas taky orechovi maslo vid ? :) Ja ho taky uplne miluju, nedokazu si bez nej objem preedstavit, davam ho taky vsude kam slo, zkousel jsi ho dat do hoveziho ? ja jo a chutovka, hovezi rolka nebo do mletyho .) fakt super
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahrazuji tím normální máslo v těchto receptech a dodá to tomu krásně ještě chuť. Jinak to hovězí s araš. máslem jsem viděl tuším na nějakém videu na YU u Ronnieho Col. kde dělá hovězí na pánvi a ke konci to potírá araš. máslem. Ještě jsem to nezkoušel, někdy...
Jinak já teď každé ráno dělám tohle: ov. vločky 60g + 5bílků + lžička kakaa, celé to rozmixuju, na pánvi osmahnu = placka a tu potřu 2 lžičkami ar. másla, to je paráda... Jen dokud je dost vajec, pak už to pojede zase: ov. vločky 60g + 3x vejce + lžička kakaa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jablečný štrůdl ze špaldové mouky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: