BB, fitness, lifestyle a anticrossfit :D videa



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - BB, fitness, lifestyle a anticrossfit :D videa  Úvodní stránka -> Videa -> BB, fitness, lifestyle a anticrossfit :D videa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 7:05 am    Předmět: BB, fitness, lifestyle a anticrossfit :D videa Odpovědět s citátem

Ok, anticrossfit asi ne, protože sem chci dávat zajímavý videa, který najdu na netu a o crossfitu se v nich nemluví.

Tenhle topic jsem měl na konkurenčním fóru, kam už nepíšu kvůli degeneraci tamní kultury - pevná strava je neefektivní a měli byste jíst hlavně tekutou stravu plnou AMG a GF.

Jako první sem hodím tohle video od Layna Nortona, který možná některý lidi šokuje. Ikdyž to sledovat asi nikdo nebude, protože to je dlouhý a anglicky.


[/youtube]
nahoru
jamesco


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nenašla by se nějaká dobrá duše, co by vypsala v bodech to nejdůležitější? Pro nás neangličtináře to je docela složitý...snažil sem se půlku prvního ale moc sem toho nepochytil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamesco napsal:
Nenašla by se nějaká dobrá duše, co by vypsala v bodech to nejdůležitější? Pro nás neangličtináře to je docela složitý...snažil sem se půlku prvního ale moc sem toho nepochytil

esko mi do komentářů na fb napsal tohle

"Pochopil jsem to dobře, že v off-season zvedá lidem kalorie (makron.) s rozhozeným metabolismem velmi pomalu a poustpně na co nejvyšší možnou hodnotu, se kterou pak následně v dietě může snáze pracovat, respektive má větší rozsah kalorické restrikce, než lidé, kteří jedou neustále na nízkých hodnotách?"

já si netroufnu tohle dávat do pár vět, protože by to někdo mohl pochopit špatně.

Speciálně pro tebe - oni jsou pak totiž opravdu bikiny závodnice, který v přípravě jedou 2h kardia denně a mívaj týdně 600g bílkovin a 500g sacharidů a žádný tuky. A váha dolů nejde. A s menstruací se na dobu několika měsíců taky nepočítá.
nahoru
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten chlapík mluví hodně zajímavě a dává logiku to, co říká. Je to také jeden z mála problémů běžné populace, co slepě najedou na nízkoenergetickou dietu (a cvičení bez hlavy a paty, hlavně plno kardia) v domnění "čím méně, tím lépe". Nejsem zrovna výborný angličtinář, ale tu hlavní pointu bych právě shrnul klidně do té věty, co tu guru odcitoval, s tím, že tam jsou další proměnné, ale ty jsou zajímavé spíše pro výživáře nebo pro ty, co jdou na prkna. Běžný člověk si s tím moc neporadí.
Četl jsi Honzo tu studii, co dal do poznámek? De fakto vyvrací to, co se tu běžně dokola omílá - stačí cvičit a metabolismus se ti ani na dietě nezpomalí.

A dík za Laynea, doteď jsem o něm nevěděl. Akorát že se musím učit a ne čučet na tohle... že já na to klikal na tom FB.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

esko: :D já teď louskám jeho PhD práci o leucinu a proteosyntéze :D na tu studii mrknu až někdy v létě

Jinak všechny jeho vlogy jsou supr a doporučuju. Jemu věřím vážně všechno, co řekne.
nahoru
jamesco


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky oboum, takhle to je v pohodě, už mi to dává větší význam i to málo čemu rozumim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dík za videá guru, pozriem od neho všetko, super inteligentný chlapík a sponzoruje ho scivation, moja obľúbená značka hehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dv9


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajimavé, co má takový člověk za školu? něco s biochemii když čtu leucin?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dv9 napsal:
zajimavé, co má takový člověk za školu? něco s biochemii když čtu leucin?


Vzdělání a brutální praxe =)
http://www.biolayne.com/about/


Education:

BS in Biochemistry from Eckerd College with honors (>3.5 GPA) in 2004
PhD Nutritional Sciences with honors (>3.5 GPA), University of Illinois 2010
Thesis Title: Leucine is a critical factor determining protein quantity and quality to initiate muscle protein synthesis


Current Work:

Bodybuilding/figure/physique coach
Scivation consultant
IFPA & NGA natural pro bodybuilder
Professional Powerlifter
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár cviků na zadní delty od Johna Meadowse ;)






nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Během FIBO kluci natočili tohle supr video s Muscle Gym - kdo pojedete příští rok na FIBO, tak si tu musíte zatrénovat, je to bomba.

btw, ty jednoručky maj 70kg
nahoru
jirdano


PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dostal sem se až teď k tomu se na to podívat - neřikám, že mi to úplně otevřelo oči, že to nějak takhle funguje už sem stačil vysledovat sám na sobě, ale stejně sem to video zmáknul celý bez hnutí a s takhle otevřenou pusou jsem tvým dlužníkem, guru
*edit: myslim tim zatim jen první video, na ostatní si už brousim zuby
_________________
Do you even lift?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - BB, fitness, lifestyle a anticrossfit :D videa
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: