DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde!  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:46 am    Předmět: Re: davkovani Odpovědět s citátem

uuffoo napsal:
zdravim potrebuju poradit jak mam pouzivat mega mass 4000 a celmass avpt jeden znamy prez vyzivu mi rekl ze mam brat gainer 90 min pred treningem a po treningu 25 min cellmass ale gainer uz po treningu nemam brat , kdyz jsem se ptal jinyho odbornika rekl mi gainer 60 min pred treningem a pak ihned po treningu a 25 min po treningu cellmass ale cellmass se ma brat nalacno takze stim gainerem po treningu nevim. Takze ja uz vazne nevim zajima me davkovani jenom pred a po treningu ne behem dnes mohl by mi nekdo poradit dekuju za odpovedi
ten tvuj znamej prez vyzivu , co ti radi 90 min pred treningem gainer a po treningu uz ne , tomu rozumi tolik , asi jako ja rozumim hackovani svetru . Mas to snad na te pixle napsany , kdy se to ma brat ne ? Je to fakt k placi , mas tady malo temat o gainerech ? Furt se budete ptat znova a znova
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mě rozsekalo kde se ptal :)
(a navíc je to nějakej mistr slova - větu na tři řádky bez interpunkce bych nedokázal ani ožrale :D)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uuffoo


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasny ja si taky myslim ze gainer mas davat ihned po treningu ale za prve na pixle je napsano 45-60 min po treningu coz mi prijde moc a u toho cellmassu je napsano 20-30 min po treningu nalacno takze jsem z toho celkem jelen :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FritzH


PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim kam to napsat tak to hodim sem, kolik hodin si myslíte že stačí spánku k dostatečné regeneraci svalů? když cvičim 4 do týdna (pondělí,uterý,čtvrtek,pátek) bude stačit 6-7hodin kvalitního spánku? o výkendu toho naspim rozhodně víc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FritzH napsal:
nevim kam to napsat tak to hodim sem, kolik hodin si myslíte že stačí spánku k dostatečné regeneraci svalů? když cvičim 4 do týdna (pondělí,uterý,čtvrtek,pátek) bude stačit 6-7hodin kvalitního spánku? o výkendu toho naspim rozhodně víc

to je tak individuální, že se to nedá určit....budeš unavenej - nestačí, nebudeš - stačí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FritzH napsal:
nevim kam to napsat tak to hodim sem, kolik hodin si myslíte že stačí spánku k dostatečné regeneraci svalů? když cvičim 4 do týdna (pondělí,uterý,čtvrtek,pátek) bude stačit 6-7hodin kvalitního spánku? o výkendu toho naspim rozhodně víc


U každého to je jinak, taky záleží jak a co trénuješ apod. Ale teoreticky se doporučuje min. 8, ale zkus to, a uvidíš :)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FritzH


PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozumim tedy tomu dobře že to záleží jen a jen na vlastnim pocitu, když si tedy dám 6hodin spánku a cítim že mě to stačí že mužu v pohodě fungovat tak je to ok. On taky každej řiká něco jinýho, někdo řiká že stačí denně 6hodin spánku někdo že je to málo že optimál je 8 tak to bude opravdu na každym z nás kdo jak kolik potřebuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FritzH napsal:
rozumim tedy tomu dobře že to záleží jen a jen na vlastnim pocitu, když si tedy dám 6hodin spánku a cítim že mě to stačí že mužu v pohodě fungovat tak je to ok. On taky každej řiká něco jinýho, někdo řiká že stačí denně 6hodin spánku někdo že je to málo že optimál je 8 tak to bude opravdu na každym z nás kdo jak kolik potřebuje

tak nějak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rocky Rock


PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Někomu stačí 6h spánku a přes den si dát jěště třeba půl hodinky k tomu :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mpark


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Šest hodin spánku spim běžně bohužel, stačí protože musí, ale jak je pak znat kdyz se vyspim víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, měl bych dotaz k sacharidům v potréninkovém jídle. Mám 85 kg, kolik si těch sacharidů po cvičení můžu dovolit, je-li mým cílem redukce tuku? Mezi zdroje po tréninku u mě patří basmati rýže nebo kuskus či sladké bramory - batáty. Díky, pokud na to někdo mrknete
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Insano41


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

po tréninku bych ty sachry nějak zvlášť neřešil, spíš bych si dával pozor v průběhu celého dne.
_________________
Fuaaark
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Insano41 napsal:
po tréninku bych ty sachry nějak zvlášť neřešil, spíš bych si dával pozor v průběhu celého dne.


presne tak, po treningu ( a na snidani) je jejich vyuzitelnost daleko vyssi

doporucuju precist: http://kulturistika.ronnie.cz/c-7511-potreninkovy-napoj.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ono záleží na mé pracovní době, vždy mám 5 dní v měsíci odpolední a to chodím trénovat od 9 ráno. Při ranní chodím přibližně kolem 4. Na ty ranní tréninky se mi osvědčilo nesnídat a dát si až potréninkový koktejl a jídlo. Jinak snídám OV. Je asi blbost ty sacharidy úplně po tréninku vynechávat že?
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johny.Fox napsal:
No, ono záleží na mé pracovní době, vždy mám 5 dní v měsíci odpolední a to chodím trénovat od 9 ráno. Při ranní chodím přibližně kolem 4. Na ty ranní tréninky se mi osvědčilo nesnídat a dát si až potréninkový koktejl a jídlo. Jinak snídám OV. Je asi blbost ty sacharidy úplně po tréninku vynechávat že?


tak prave na snidani bych si rano cas udelal
treba nejaky sacharidovy napoj, budik na sest, vypit, a pak klidne jeste dve hodiny spat
ale ochuzujes telo o hodne
to same po treningu, v tu dobu telo neuklada, ale pouziva na obnoveni a regeneraci
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DOBRÁ RADA PRO KAŽDÉHO - čti zde! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: