Baby kulturista



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Baby kulturista  Úvodní stránka -> Videa -> Baby kulturista
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nechali byste své potenciální malé dítě posilovat, dělat kulturistiku?
Určitě, do posilovny bych ho bral/a už od kočárku.
0%
 0%  [ 0 ]
Proč ne, když by samo chtělo.
38%
 38%  [ 10 ]
Nevím, těžko říct.
15%
 15%  [ 4 ]
Rozhodně ne.
46%
 46%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Martinibaby


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 1:25 pm    Předmět: Baby kulturista Odpovědět s citátem

Nevím jestli tu už někde není a někteří ho možná už znáte, ve vyhledávání jsem ho ale podle jména nenašla, každopádně před chvílí jsem na Youtube narazila na tohohle klučinu, jmenuje se Giuliano Stroe, na videu je mu asi 5 let.



Co na to říkáte? Mně to na jednu stranu přijde dost drsný, ale na druhou si říkám, jestli to není nějaký šílený přetěžování a jestli to vůbec může být pro takovýho prcka zdravý..? Co na to zdejší odborníci? Ano? Ne?

Ale rozhodně má klučík teda respekt a řekla bych, že by leckterého sportovce hravě strčil do kapsy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 1:50 pm    Předmět: Re: Baby kulturista Odpovědět s citátem

dva roky staré video... zkus se podívat na něco aktuálního a pověz nám, jestli už umřel
nahoru
Martinibaby


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 2:04 pm    Předmět: Re: Baby kulturista Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
dva roky staré video... zkus se podívat na něco aktuálního a pověz nám, jestli už umřel


Podle všeho ještě žije

To jste tady všichni tak nesmírně milí na lidi, co mají chuť o něčem diskutovat a nebyli tu od založení fóra?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje potenciální dítě bych určitě nechal dělat kulturistiku když by chtělo, ale do 15ti by se železa ani nedotklo v těch 5ti letech bych ho zapsal maximálně na gymnastiku apod.
_________________
Do you even lift?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinibaby


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirdano napsal:
moje potenciální dítě bych určitě nechal dělat kulturistiku když by chtělo, ale do 15ti by se železa ani nedotklo v těch 5ti letech bych ho zapsal maximálně na gymnastiku apod.


Já si právě říkala jestli by to nebylo nějak drastický na kosti a klouby a tak, ale právě - spousta mrňousů dělá všemožnou gymnastiku kde se různě skáče a posiluje s vlastní vahou..

Ale jak je vysvalenej tak mi to přijde hrozně zvláštní, neadekvátní, prostě mrňousi většinou mají svaly, ale ne tak šíleně vyrýsovaný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knox


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdybyste tušili co za šílenosti dělají trenéři s malýma gymnastama/tkama tak byste je raději nechali dělat powerlifting :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Knox napsal:
kdybyste tušili co za šílenosti dělají trenéři s malýma gymnastama/tkama tak byste je raději nechali dělat powerlifting :)

Přesně tak.

Já bych to své dítě rozhodně dělat nenechal, do té puberty bych ho poslal na nějaký sport (zřejmě atletiku, ta by ho mohla všeobecně připravit + velmi kvalitní základ pro ostatní sporty) a ať umí od každého něco (volejbal, tenis, běh, stolní tenis apod.) a když by ho bavil konkrétní sport, snažil bych se ho podporovat ať v tom vynikne.

Ale těžko říct, co by kdyby...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak samosřejmě nemyslím nějakou hardcore závodní gymnastiku, prostě aktivitu, díky který si prcek vytvoří nějakej vztah ke sportu, získá trochu obratnost, kondici atd. gymnastika byla jen první věc co mně napadla
_________________
Do you even lift?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martinibaby napsal:
jirdano napsal:
moje potenciální dítě bych určitě nechal dělat kulturistiku když by chtělo, ale do 15ti by se železa ani nedotklo v těch 5ti letech bych ho zapsal maximálně na gymnastiku apod.


Já si právě říkala jestli by to nebylo nějak drastický na kosti a klouby a tak, ale právě - spousta mrňousů dělá všemožnou gymnastiku kde se různě skáče a posiluje s vlastní vahou..

Ale jak je vysvalenej tak mi to přijde hrozně zvláštní, neadekvátní, prostě mrňousi většinou mají svaly, ale ne tak šíleně vyrýsovaný
gymnastiku ano, cvičení s vlastní vahou ano. U dětí rozhodně všestranost. Běh...kolo. A´t lezou po stromech, chodí do fotbalu, gymnastiky. Cvičit s činkami? to je velmi individuální. Do 12ti bych to nedoporučoval.
a´t si doma dřepuje, klikuje, shyybuje apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.TM


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Baby kulturista
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: