Big Rami vs Champions


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Big Rami vs Champions  Úvodní stránka -> Fotografie -> Big Rami vs Champions
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jari


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám lepší

není upraveno!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevím no.... asi už jsem zaujatej i vůči klientům DJe

Cutlerův nadrátovanej muscular je mnohem lepší a i Cutler by vedle Ramyho vypadal nejspíš malej (a normálně bych tohle jako důvod nebral, ale Ramy má vážně úzkej pas a symetrii. Kvalitou to není ani Ruhl, ale geneticky je na tom sakra dobře). Uvidíme za pár měsíců no.


Peca: Šádka nemáš rád, to víme. Ten pán, kterýho si zmínil, tak toho neznám... ale podle fotek by Šádka zničil. Ale pokud chceš porovnávat fotky... tak si dosaď Šádkovi fotky 2-3 týdny před soutěží na podium a řekni mi, kolikátej by s takovou formou skončil.
nahoru
patrikdundych


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nynější Cutler by se vedle Ramyho ztratil to jo..ale v jeho nejlepších letech kdy porazil např. Colemana by se vedle něj ztratil zase Ramy


Naposledy upravil patrikdundych dne pá květen 31, 2013 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, to je ono, ty jsi teď získal zajímavé kontakty a docela rozhled, ale nepamatuješ to třeba před 10 - 15 lety. Já taky nejsem zas takovej pamětník, ale když jsem někdy před 10 lety viděl naživo ve formě třeba Petra Weinlicha, Láďu Kurčíka, nebo jak vypadal Štefan Orosz (toho jsem bohužel na vlastní oči neměl možnost vidět když měl top formu), tak to byl úplně jiný vesmír a třeba s Milanem to nejde vůbec srovnávat. A to není nic proti Milanovi, on je super a udělal obrovský kus práce. Ale to srovnání ti prostě chybí, ať už jde o profi, nebo třeba o amatéry tady u nás v ČR.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:

Peca: Šádka nemáš rád, to víme. Ten pán, kterýho si zmínil, tak toho neznám... ale podle fotek by Šádka zničil. Ale pokud chceš porovnávat fotky... tak si dosaď Šádkovi fotky 2-3 týdny před soutěží na podium a řekni mi, kolikátej by s takovou formou skončil.

ale tohle neni pravda,ja mu fandim a to vazne,ale to neznamena, ze mam rad velkohube kecy typu profi atd a to je rozdil...i kdybych si dosadil sadka treba 14 dni 23 minut a 5 s tak je to furt to same,proste na nejaky vubec uvazovani o vyhrani arnold clasic to ani ve snu nebylo i kdyby byl sadek pozlacenej,tys to tenkrat nevidel, rozhodci ano,tady se neni o cem bavit.Dobre udelana fotka je velmi zavadejici,podium nikdy nelze
Mno a ten pan jak pises ze ho neznas,tak to je ten pan, jak si na mainwebu pred par dny psal,cituji " ze nechapes proc vychazi clanky s takovyma lidma jako on " neco tady nehraje guru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takových ouřezků bylo a bude...
Pokud se umístní v Top 10 Mr. O., bude to úspěch!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 5:50 am    Předmět: Big Rammy Odpovědět s citátem

Nechci zakládat nový topic,
Nevím jestli tady už Rammy někde má ale , strašně se mi líbí ta massa , nojo
tak postnu video a na FB jsou aktualní fotky ,

















nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út květen 12, 2020 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak co zaridi mu Allah vitezstvi na Olympii? XD

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Big Rami vs Champions Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: