jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte..


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte..  Úvodní stránka -> Kuchařka -> jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte..
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano na Lidicke prakticky vedle hasicky primo naproti zastavce salin Antoninska.
Jak jsme rikal, to maso chutna opravdu plne jinak, je meksi, stavnatesi, bohuzel je s nim ale celkem dost prace nez ho naporcuji a odrezu vsechny ty prebytecne veci, kterych je tam celkem dost.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

encore343 napsal:
Ja ich uvarim vo vode ... potom hodim na plech na nich poskladam slaninku , sunku , polovicku broskyne a na to syr .. dam zapiect a pochutka je na svete ... jednoduche a priprava netrva dlho ... :)


Hehe..pokaždé když vidím kuřecí plátek s broskví a sýrem tak bych kuchaři nafackoval...nevím proč ale tenhle pokrm na mě působí jako červenej hadr na býka..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

krosař napsal:

Hehe..pokaždé když vidím kuřecí plátek s broskví a sýrem tak bych kuchaři nafackoval...nevím proč ale tenhle pokrm na mě působí jako červenej hadr na býka..

-//-

nejvetsi zlo
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidám sem dnešní postup mého oběda, věřím, že to není žádná novinka, ale třeba to někomu pomůže. Já už měl dost toho, jak jsem vždy jedl celé kuřecí prso a hromádku rýže, tak sem si to dnes udělal takto:

150g kuřecích prs jsem si nakrájel na kostičky, dal do misky, přidal trochu grilovacího koření, trošku mleté červené papriky (domácí) a polil to malinečko vody a celé promíchal... Na předehřátou pánev jsem dal kapku oleje, rozetřel to a přidal kuřecí kostičky. Po cca 10 minutách jak už bylo maso zatáhlé a opečené jsem přidal předem (včera) udělanou basmati rýže a vyklopil ji k masu na pánev. Restoval jsem dále cca 5 minut, pak jsem vypl sporák, přikryl pokličkou a tak dalčích 5 minut nechal dojít. Vzniklo perfektní rizoto bez soli, zadnych hovadin navíc. Nahoru jsem pak dal trochu kečupu bez cukru, rajčata a snědl to jak kdybych 14 dní nejedl Vím, že to není bůhví jakej recept, ale opravdu je to super změna oproti tomu každodennímu stylu přípravy.
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Davesix napsal:
Přidám sem dnešní postup mého oběda, věřím, že to není žádná novinka, ale třeba to někomu pomůže. Já už měl dost toho, jak jsem vždy jedl celé kuřecí prso a hromádku rýže, tak sem si to dnes udělal takto:

150g kuřecích prs jsem si nakrájel na kostičky, dal do misky, přidal trochu grilovacího koření, trošku mleté červené papriky (domácí) a polil to malinečko vody a celé promíchal... Na předehřátou pánev jsem dal kapku oleje, rozetřel to a přidal kuřecí kostičky. Po cca 10 minutách jak už bylo maso zatáhlé a opečené jsem přidal předem (včera) udělanou basmati rýže a vyklopil ji k masu na pánev. Restoval jsem dále cca 5 minut, pak jsem vypl sporák, přikryl pokličkou a tak dalčích 5 minut nechal dojít. Vzniklo perfektní rizoto bez soli, zadnych hovadin navíc. Nahoru jsem pak dal trochu kečupu bez cukru, rajčata a snědl to jak kdybych 14 dní nejedl Vím, že to není bůhví jakej recept, ale opravdu je to super změna oproti tomu každodennímu stylu přípravy.

Občas si dělám něco podobného akorát nakonec tam přihodím pár vajec a míchám a míchám, ty vajíčka spojí a obalí to maso s rýží a je to paráda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem to zkoušel, tak kuře celé vážilo přesně 1200g.
Upekl jsem to a snažil se co nejlíp obrat. Vyhodil jsem kosti, odřízl tuk/blány, vyhodil jsem i kůži. Čili naprosto čistá váha masa po úpravě:
-prsa - 260g
-stehna+zbytek - 248g

Je ale třeba mít v potaz, že ty ztráty nejsou jen kůže, kosti atd. ale právě i tepelná úprava, 150g prsíčka taky po upečení maji cca o 40% míň.

Edit:
Jo a cena... takže je to z alberta za 49,90Kč/kg, čili tohle stálo kolem 60 korun. Spotřeba na upečení v troubě 0.8kWh = 4Kč.
Pořád je to tedy velmi výhodné, mám víc jak 500g čisté váhy masa za 60 korun. Prsa samy o sobě stojí kolem 140 v průměru a to samozřejmě za syrova. Pomalu to vychází že mám prsa za stejnou cenu a jako "bonus" k tomu ty stehna a zbytek :D Jen to chce mít ten čas si to upéct, obrat atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Dneska jsem to zkoušel, tak kuře celé vážilo přesně 1200g.
Upekl jsem to a snažil se co nejlíp obrat. Vyhodil jsem kosti, odřízl tuk/blány, vyhodil jsem i kůži. Čili naprosto čistá váha masa po úpravě:
-prsa - 260g
-stehna+zbytek - 248g

Je ale třeba mít v potaz, že ty ztráty nejsou jen kůže, kosti atd. ale právě i tepelná úprava, 150g prsíčka taky po upečení maji cca o 40% míň.

Edit:
Jo a cena... takže je to z alberta za 49,90Kč/kg, čili tohle stálo kolem 60 korun. Spotřeba na upečení v troubě 0.8kWh = 4Kč.
Pořád je to tedy velmi výhodné, mám víc jak 500g čisté váhy masa za 60 korun. Prsa samy o sobě stojí kolem 140 v průměru a to samozřejmě za syrova. Pomalu to vychází že mám prsa za stejnou cenu a jako "bonus" k tomu ty stehna a zbytek :D Jen to chce mít ten čas si to upéct, obrat atd.


trošku tě zklamu s tím poměrem cena ,
tak prsa z kuřat stojí cca kolem 100 kč, to že super markety a podobní podvodníci je maj za cenu +150 je bohužel chyb lidi maj kupovat u řezníku ,
dále , jak píšeš za 500 g čiste kuřeciho masa / 60 kč to je 120 kč , za toto maš krutu ,
Třeba se někdy trošku zamyslet než něco člověk koupí vím sleva laka ale žadna sleva to není kuřata stojí od 36 kč / kg ,
krásne tahy aholdu a jim podobne ,
PS: nechci ti brát krasnou iluzi že sis udělal krasne jidlo to je super ale za ty prachy maš kvalitnější maso ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 3:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jenže za tu 100 o které ty mluvíš máš 100g syrovýho, což nakonec je něco kolem 50-60 uvařenýho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 3:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
jenže za tu 100 o které ty mluvíš máš 100g syrovýho, což nakonec je něco kolem 50-60 uvařenýho


heled...na polovinu řikaš že se zmenší prsa když je udělam??? vááááážně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jachym


PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 4:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hledal jsem to i na netu, ztráty při přípravě masa jsou kolem 40%, samozřejmě nevím jak moc je to správně, ale s tim počítaji třeba ve veřejných jídelnách, školách apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jachyme nekupuj levny kdovi co v Albertu, ale kup si kureci u reznika. Uz jsem to tu psal nekolikat, kde v Brne jde koupit za 130kc (a kazdy tyden minimalne jednou v akci za 99-109) a ze ten rozdil mezi marketovym a od reznika je celkem znat. A uvidis, ze ani te vody nezmizne tolik, protoze ji tam ani tolik neni. Ja uz jinde maso nekupuji.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
jenže za tu 100 o které ty mluvíš máš 100g syrovýho, což nakonec je něco kolem 50-60 uvařenýho


A. -- pokud jak píšeš stratí to maso 50 % tak bud ho uplně vysušíš ( špetným přistupem )
B,-- Albert a podobne superzloději tyto masa napíchavaj vodou , jsou na to linky kde do
masa napumpijí vodu ( nemusí se mrazit !!! ) a pak si ji das na panev a ono pustí vodu
a pak dopadneš jak ty .

Přikláním se k te druhe variantě že jsi koupil nekvalitni maso , snad umíš trošku vařit .
Jak tu píšou kluci udělej par kroku navíc a najdi si řezníka a uvidíš a ucítíš ten rozdíl !!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smik napsal:
A hlavně bacha na původ masa .

http://www.novinky.cz/ekonomika/305627-polsti-farmari-dopuji-zvirata-antibiotiky.html


u nás je to možná podobne a možna někde horší ,
závidím lidem na vesnici co maj svoje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 9:04 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Nějaký dobrý recept (jednoduchý) na kuřecí plněnou kapsu do diety? Nic mě nenapadá Chci si zpestřit jídelníček o něco nového..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte.. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: