Volba bojoveho sportu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volba bojoveho sportu  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Volba bojoveho sportu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spam


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kpt.TM napsal:
Spam napsal:
Nejhorší na tom je, že kdyby nějakej kolemjdoucí tomu klukovi pomohl a toho útočníka spacifikoval, tak nakonec to dopadne tak, že ten útočník nějak blbě upadne, zlomí si u toho ruku a bude mít otřes mozku a kdoví co ještě. A nakonec ten kolemjdoucí co chtěl pomoct, dopadne nejhůř...
Presne toto si myslím aj ja. Volá sa to neprimeraná obrana (exces), ak mu náhodou niečo pritom spravíš. Taktiež takéto hyeny zvyknú potom klamať a vymyslia nejakú rozprávku, aby ti ešte viacej potom priťažili, aby to malo právnu dohru. Ono ideálne by bolo spacifikovať útočníka tak, aby už nemohol vypovedať a vymýšľať na Teba hlúposti.

Za to všechno může prostě tenhle posranej stát. V USA by se tohle nestalo a kdyby jo, tak by nedostal jen 3letou podmínku, ale 3letou anální rozkoš někde v 2x2m ...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Nejlepší obranou je útěk (ne útok :)) ) .... pokud není kam utíkat a jde do tuhýho, pomáhaj kopy do koulí, případně i zmáčknutí do koulí pomůže... plus když už je to hodně v prdeli, tak palec do oka :) Dělám třetím rokem musado a vím, že kdyby došlo na bitku někde na ulici, nebudu se snažit o žádný musado, ale nejdřív pokusím zmizet, když to nepůjde, útok na koule případně další "nepovolený chvaty a hmaty " :)) .... rvačky ve stylu akčních filmů nechávám lidem, co dělaj nějakej systém sebeobrany celej život a věnujou se tomu několik hodin denně :)

EDIT: a samozřejmě si neplést bojový sport a systém sebeobrany, což jsou dvě naprosto odlišný věci :) na ulici na člověka totiž působí daleko větší stres než v ringu ... + na ulici se nehraje podle pravidel a řešit tu kdo vyhraje souboj karatista x judista nebo boxer x vale-tudo ... je totálně mimo mísu :)


Utek nic nevyriesi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když tě někdo napadne na ulici, útěkem se zachráníš od problémů spojenejch jak s ublížením na zdraví u útočníka, tak s rozbitím držky sobě :)... tak dalších problémů spojených s výtržnictvím a ničením veřejnýho majetku :)) ... proč se pouštět do rvačky i klidně s opilce, když se dá utýct a nezadělávat si na problémy :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

systema/krav maga s aikidem... to je vyzva ;-) ...např. systema tě naučí trefit solár tak, ať máš čas soupeře zabít, nebo utéct...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ntz


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
systema/krav maga s aikidem... to je vyzva ;-) ...např. systema tě naučí trefit solár tak, ať máš čas soupeře zabít, nebo utéct...


ad.aikido) je to brutalni trening na nohy .. rozsekavacka (alespon zkraje) jako tezke drepy ..

asi si zacnu zase chodit zacvicit jednou tejdne do karlina k mr. malinovi

^^ toho doporucuju, vybornej clovek, vybornej trener
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika, typek chce poradit jakej sport delat a diskuze skonci uplne nekde jinde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě vůbec nepřekvapuje, že se ho nikdo nezastal; minimálně pětkrát jsem už v zimě sháněl pomoc pro kluka nebo holku, kteří se sťali a v mraze usnuli na ulici, a které všichni kolemjdoucí obcházeli jako prašivé. Jednou jsem byl svědkem toho, jak v metru na nástupišti seděl pod eskalátorem distinguovaný starší pán, crčela z něj krev, a lidi ho překračovali, aniž by mu kdokoliv pomohl. Tak mě to tenkrát vytočilo, že jsem si zmáčkl to červené tlačítko, než jsem ho začal ošetřovat.

Když už jsme off-topic, zatím mě na ulici napadli dvakrát. Jednu mě obestoupili tři chlapíci, kteří vypadali jak vysloužilci z Afghánistánu, a významně se mě rusky začali vyptávat, jestli bych jim nepřipálil. Podruhé po mě vyjel bezdomovec, kterému se nelíbilo, že jsem si na ulici něco fotil (ne jeho, samozřejmě). V prvním případě jsem vzal nohy na ramena, v druhém případě jsem toho chudáka odstrčil na zeď, což ho odradilo.

Mmch, kdybych mě někdo napadl stejným způsobem, jako toho kluka na videu, dopadlo by to špatně - buď by mě ten útočník složil do bezvědomí, nebo bych ho v tom afektu zabil. Takže se fakt modlím, aby se mi to nikdy nestalo.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.TM


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako raz povedal jeden strelecký inštruktor, môžeš chodiť aj na čege-varu ale proti silnejšiemu ti to nepomôže, preto sa musíte naučiť rýchlo a presne strieľať...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ad k tomu střílení .... je sranda, když jsme na střelnici a holky netrefěj z 20m ani terč 0.75 na 0.75 :D:D ... ona taková bouchačka taky není žádná výhra :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.TM


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Ad k tomu střílení .... je sranda, když jsme na střelnici a holky netrefěj z 20m ani terč 0.75 na 0.75 :D:D ... ona taková bouchačka taky není žádná výhra :D
Tiež mám takú skúsenosť, nevedia ani poriadne zastrčiť zásobník do zbrane, čistenie zbrane im tiež asi nič nehovorí, a potom im počas strelieb vypadávajú zásobníky, každú chvíľu hlásia závadu, vzpriečený náboj a podobne, závady na zbrani si nevedia samostatne odstrániť, je to hrúza...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Insano41


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
pokud není kam utíkat a jde do tuhýho, pomáhaj kopy do koulí, případně i zmáčknutí do koulí pomůže...

to mi připomíná příběh, co mi vykládál fotr. Jeden místní kriminálník, známá firma, člen partičky rváčů ho jednou vytáhl z hospody (na takové lidi se stačí špatně podívat a už vás tahají), ale tam schytal od otce kopanec do koulí a složil se jak malá holka. Ovšem pak ho naháněli asi 3/4 roku a chtěli ho zbít nakonec to vyřešily jaggermeistery v hospodě a skončilo to happyendem
_________________
Fuaaark
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mňa v 10 rokoch šikanoval 17 ročný a ja kokot som to doma nepovedal. Celkovo som bol bojazlivé decko. Býval som na dedine kde každý každého poznal a otec (195cm/110kg) by toho obtlstlého puberťáka sfúkol jak paru nad hrncom.
Potom som sa odsťahoval. Asi v 13 rokoch som sa dal na karate a v 14 som objavil železo. Karate ma po 2 rokoch prestalo baviť ale železo ťahám furt.
Zopár potýčok bolo aj tu, často slovné, ale zopárkrát som sa aj pobil. Posledné roky sa tomu viac-menej vyhýbam, mám znateľne väčší rešpekt a ak náhodou niečo, potom to riešim tak, aby to neskončilo bitkou. Už nie som taká posera, ale nikdy mi v takýchto situáciách neni všetko jedno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mozna uz se to tu nekde obevilo ale slysel jsem a cetl spoustu veci co se tyce zacatku s bojovym sportem a co se tyce obrany na ulici v dnesni dobe a zajima me nazor lidi tady na foru, cim (jakym bojovym sportem) je nejlepsi zacit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti jde o ubránění na ulici. Tak krav maga nebo systema. Jedno z toho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pavel.hladik napsal:
mozna uz se to tu nekde obevilo ale slysel jsem a cetl spoustu veci co se tyce zacatku s bojovym sportem a co se tyce obrany na ulici v dnesni dobe a zajima me nazor lidi tady na foru, cim (jakym bojovym sportem) je nejlepsi zacit?


Ono záleží čemu se chceš věnovat ,jestli chceš bejt zápasník nebo bojovat v postoji .
Co se týče postoje tak bych volil určitě na začátek kickbox kvůli mnoha technikám které se tam používají (narozdíl třeba od thajkého boxu ) a získá tím člověk hodně hbitosti a obratnosti (hlavně v tréninku semi-contactu ) ,pokud chceš boj na zemi tak za mě určitě judo nebo brazilian jiu jitsu ,,,mma pro začátečníka nedoporučuju ...jinak sebeobrana -když nemáš hodně nadrilováno tak je ti k ničemu,chce to cvičit vyloženě každej den ,,člověk ve stresu jedná instinktivně ,tělo je prostě rychlejší než hlava __pokud nebude hodně zakořeněno tak je to naprd ...znám z vlastní zkušenosti
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volba bojoveho sportu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: