Alternativy gaineru?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alternativy gaineru?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alternativy gaineru?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OstravakCz


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MaRweN napsal:
Tak teda zůstanu u toho ovoce Jim ho hlavně proto, abych dal tělu aj vitammíny a všude píšu, jak jsou po nějaké sportovní aktivitě velmi vhodné...každý nutriční poradce ti to řekne, třeba i po půl hodině rekreačního basketu...Banán, či jablko...obojí mi chutná, doplním vitamíny a rozhodně tím nic nezkazím...určitě lepší po tréninku než před tréninkem.



Ty si divný týpek, tak na něco ze zeptáš, pak si ve 3 příspěvcích v podstatě odpovíš, komplexuješ tady sacharidy a gramuješ bílkoviny, odkazuješ se na nutriční poradce, obaluješ si těstoviny a nevíš, co je lepší sežrat po tréninku??Pomoc....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je špatnýho na těstovinách obalených ve vajíčku....jsou to prostě míchaná vajíčka s těstovinama...co se ti na tom nezdá?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MaRweN


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navíc to nebylo tak, že bych vůbec nevěděl co po něm sníst, spíš mě zajímalo, jak to řeší ostatní...dopátral jsem se tu malty (což neni nějak chutné) a rozinek (což už je o něco lepší nápad, navíc podpora ovoce)....víš...o to mi hlavně šlo, zjistit, jak to mají ostatní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
smik


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MaRweN napsal:
můj cíl je vyrýsovanost při 183cm a 85kg ...víc nechci, žádná hora svalů být vážně nechci...


Tak proč řešíš jednoduché cukry po tréninku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MaRweN napsal:
Navíc to nebylo tak, že bych vůbec nevěděl co po něm sníst, spíš mě zajímalo, jak to řeší ostatní.. .dopátral jsem se tu malty (což neni nějak chutné) a rozinek (což už je o něco lepší nápad, navíc podpora ovoce)....víš...o to mi hlavně šlo, zjistit, jak to mají ostatní


kua, ty musis byt hledac k nezaplaceni

http://kulturistika.ronnie.cz/c-7511-potreninkovy-napoj.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smik: Protože jsem v objemu a hlavně proto, že všude čtu, jak je důležitý dát po fyzické zátěži, jak už jsem psal, rychlé cukry...když je tělu nedodáš, ale tvoje jediné jídlo po tréninku bude bílkovina, tak si tělo pracnym procesem ty bílkoviny předělá na cukry, aspoň takhle jsem to pochopil, ale třeba mě tu ukamenujte...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MaRweN napsal:
Smik: Protože jsem v objemu a hlavně proto, že všude čtu, jak je důležitý dát po fyzické zátěži, jak už jsem psal, rychlé cukry...když je tělu nedodáš, ale tvoje jediné jídlo po tréninku bude bílkovina, tak si tělo pracnym procesem ty bílkoviny předělá na cukry, aspoň takhle jsem to pochopil, ale třeba mě tu ukamenujte...

osobne myslim ze mas pravdu, ale pokud chces byt vysekanej, tak bacha na rychle cukry, ty jsou do tuku, pokud je jich hodne, u pomalych to tak nehrozi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov: No já to s tím dopátráním myslel tak, jak mi tady v tématu druzí odpovídali...a tím jsem naznačil, že tu kromě té malty a rozinek vlastně žádná jiná alternativa není, ale komentů je tu dost a dost


Naposledy upravil MaRweN dne čt srpen 01, 2013 10:52 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste mi rekni, co mas na mysli tim "utracenim" za gainer?
daji se sehnat za velmi dobre ceny, kdyz vis kde ( a nejsi extra na rocny na chut, jenom o neco drazsi nez je glukopur a maltodextrin) a mozna to vyjde levneji nez kupovat ovoce, rychlost vstrebavani je taky uplne nekde jinde
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacinam litovat toho ze jsem se ti vedle v topiku snazil pomoct, protoze vidim, ze jsi si z toho stejne nic neodnesl a ptas se dal na to same.
Taky musim rict ze se nam zacinas pekne vybarvovat, s takovym pristupem se tu na tebe vseci vybodnou
jinak promin za OT, ale nedalo mi to..

edit: abych nebyl az tak OT tak ti reknu to co vcera.. pokud nechces utracet za gainer, kup alespon maltu, pokud chces uplne jednoduchej cukr, kup glukozu. Ja to treba micham glukoza/malta 50/50, ale az ji doberu tak prejdu jen na maltu :)
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo


Naposledy upravil Tom3 dne ne červenec 28, 2013 7:44 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No začínám se v tom ztrácet. Já myslel že tvůj cíl je vyrýsovat. Teď teda si v objemu.
No já osobně zastávám názor, který tady už padl. Málokdo má tak tvrdé tréninky, že potřebuje do sebe po tréninku narvat rychlé cukry aby glykogen a svaly a bla bla bla.
Jestli si, ale brutální ektomorf tak proč ne.
Osobně se mi víc líbí rychlej protein po tréninku a pak plnohodnotny jídlo, ale je to dle každého soudruha, navíc já tuk přibírám docela rychle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor je ten, že rychlé cukry po tréninku klidně když budu vytrvalostní nebo vytrvalostně - silový sportovec, který má zátěž 2,3x delší než normální cvičící jedinec (60 min cca).

Takže po 60min silovém tréninku postačí podle mě rychlý protein, nejlépe Hydro a do 60min pevná kvalitní strava.
Vytrvalostní nebo vytrvalostně - silový sportovec (bojové sporty atd...) - vše zůstane stejné + nějaké rychlé cukry.

A jestli se tu ozve nějaký rádoby "ektomorf" že prostě ten gainer po tréninku musí mít, protože to bez něj proste nejde keci keci keci, máte jíst jak se má. Gainerem po tréninku se nic nedožene.
To je můj názor...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si ho rad davam taky
mam ho proste rad
to ze nerostu, je vec druha
proste mam rad pocit, ze jsme si propotil tricko a ted "jdu nakrmit bestii"
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smik: Pardón, moje chyba. Můj DLOUHODOBÝ cíl do života je mít vyrýsovaných 85kg, osobně myslim, že bych to mohl dát do dvou let...a pak prostě budu jen udržovat tělní tuk při nějakých těch 8-10% a když nabírat, tak prostě jen kvalitu 3kg za rok nebo tak...teď chci hlaně nabrat na nějakých 85-90kg do března, následně vysekat na 75-80kg...někdy na listopad bych jel zase objem a takhle dokola dokaď bych nedal těch 85 při dorýsování...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MaRweN napsal:
Smik: Pardón, moje chyba. Můj DLOUHODOBÝ cíl do života je mít vyrýsovaných 85kg, osobně myslim, že bych to mohl dát do dvou let...a pak prostě budu jen udržovat tělní tuk při nějakých těch 8-10% a když nabírat, tak prostě jen kvalitu 3kg za rok nebo tak...teď chci hlaně nabrat na nějakých 85-90kg do března, následně vysekat na 75-80kg...někdy na listopad bych jel zase objem a takhle dokola dokaď bych nedal těch 85 při dorýsování...

radsi bych nabral kvalitnich 85 nez nekvalitnich 90 a sundaval 15 kilo kvuli kvalite
tvuj plan je na ....
a udrzet 8-10% tuku, no to neni vubec nic snadneho
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alternativy gaineru? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: