Maso levně


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Maso levně  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Maso levně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2013 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michalllll napsal:
Ono v ČR vyjde maso levněji, než salámy. Nedávno jsem koupil cca 250g vepřového masa za 30Kč. Když si jdu koupit šunku 98%+ masa 200g, tak za to dám stejný peníz ;)

Gratuluju, objevil si Ameriku.

Vsak je tam cena zpracovani a dalsi. Je to uplne normalni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JoeC


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2013 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Člověče, uvažuj. Říkáš, že ,,..koupím 200g, mám to za 20 korun," při čemž to má údajně 50% masa. Tudíž za 200g 50% masa dáš 20 korun, což znamená že tedy 100g čisté porce masa tě stojí dvacku.
To si radši dojdu k řezníkoj a dá mi prsa za 120kč /kg - počítej se mnou - 12kč/100g. A je to o DOST kvalitnější a lepší než ty tvoje tlačenky.
Lidi si u nás stále naivně myslí, že když to stojí 10korun za 100g tak v tom je fakt kvalitní maso.. když obyč maso stojí 120-130. Tohle jsem nikdy nepochopil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2013 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáte někdo zkušenosti s mletým masem z Intersparu? Na obalu je deklarováno 98% podílu masa...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2013 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Novic napsal:
Nemáte někdo zkušenosti s mletým masem z Intersparu? Na obalu je deklarováno 98% podílu masa...

Nemám a nikdy mít nebudu. Kupované mleté někde z marketu, no já bych to v životě nekoupil, nevíš co ti do toho namelou, s čím to smíchají aby ve výsledku byl největší zisk. A můžu ti říct že to nijak kvalitní nebude.
Si radši vyber kus masa a nech si ho namlet. A jestli ti jde o cenu toho kupovaného mletého, tak ano ono to bude laciný, ale taky se není čemu divit. Dobrou a křupavou chuť...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2013 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Na kuřecí bych se vykašlal, pokud nejsi v dietě nebo jako nouzovku, proč ne.
Ale za ty peníze, co dáš za kuřecí cca těch 130kč, seženeš třeba krůtí prsa za 139 nebo vychytáš pěkný kousek hovězího pupku za 109, hovězí kližku za 120, hovězí krk za 150, samozřejmě to musí být pěkný kousek s úměrným množství tuku.
Dá se to, ale člověk musí prostě projít pár řeznictví a vybereš si.
Já jsem včera kupoval na Minoritské kližku za 129, nádherné maso, nechal si ho namlet, doma to hodil na kontaktní gril a za 4min máš hotové kvalitní jídlo, zrovna ted jsem si dal po tréninku 300g s bramborem a rajskou .
Taky není vůbec špatný maso v Kauflandu v plastových krabičkách hovězí kostky na guláš, cena cca 150kč, to samé má Lídl i Penny.
Takže za mě: radši 250g hovězího, než 500kg kuřecího.


Tak musim říct, že teď teda vůbec nevim.... z čtení zdejšího fora čím dál víc nabírám dojmu, jak se vyplatí chodit do řeznictví, ptž markety nabízí snad kromě Globusu jen sr*ky a to ještě draho..... a teď tady píšeš, že je to dobrý? No já nevim, navíc 150Kč je celkem hodně...

jinak co se týče mletého masa, je hodně rozdíl, a to i v rámci stejnýho obchodu, nedávno o tom byl rozsáhlý článek, podařilo se mi to najít:

http://tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane/kolik-masa-je-ve-skutecnosti-v-mletem-masu-z-ceskych-obchodu-to-se-budete-divit.html

Původní celý test zde: http://www.vitalia.cz/clanky/10-mleteho-neni-maso/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2013 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U řezníka vezme paninka flák masa a přímo před tvýma očima ho namele. Taky už do superhyper pro maso nikdy nepůjdu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik má lidské maso bílkovin?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukyss


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Novic napsal:
Kolik má lidské maso bílkovin?


real paleo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Novic napsal:
Kolik má lidské maso bílkovin?


Zalezi jaky kus, stehynko? prsicko? hyzde? Ale pocitej tak 20g/100g
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukyss napsal:
Novic napsal:
Kolik má lidské maso bílkovin?


real paleo

_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v průměru 23/100g, ale nesmíš jíst svoje, ptž to by si nic "nenabral"

P.S. Spíš mě překvapuje, že to dáváš do vlákna "maso levně", tohle tě asi levno nevyjde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
The Industrialist


PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2013 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidský, fuj. :-D kdo vi cim to vším je prolezlý. :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybyste někdo měl zkušenost tak písněte, vypadá to zajímavě:

http://www.gastroplus.cz/bleskovky/6117-v-brne-otevira-unikatni-projekt-zrarny-a-prodejny-farmarskeho-masa-mikrofarma

Jen mám trochu obavu s těma cenama no... asi nic pro studenty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JoeC napsal:
Člověče, uvažuj. Říkáš, že ,,..koupím 200g, mám to za 20 korun," při čemž to má údajně 50% masa. Tudíž za 200g 50% masa dáš 20 korun, což znamená že tedy 100g čisté porce masa tě stojí dvacku.
To si radši dojdu k řezníkoj a dá mi prsa za 120kč /kg - počítej se mnou - 12kč/100g. A je to o DOST kvalitnější a lepší než ty tvoje tlačenky.
Lidi si u nás stále naivně myslí, že když to stojí 10korun za 100g tak v tom je fakt kvalitní maso.. když obyč maso stojí 120-130. Tohle jsem nikdy nepochopil.

Je to starsi prispevek, ale vsadil bych spis na to, ze sunkuclidickupuji kvuli pohodlnosti....rozbalis a jis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2014 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vám nevim. Od mala nejím vepřové, čili je to pořád dokola kuřecí nebo hovězí. Chtěl bych vyzkoušet něco nového, máte nějaké tipy? Ideálně něco, co člověka zas uplně nezruinuje finančně a zároveň něco, co taky je trochu dostupný třeba ve větších obchodech a nejen někde na internetu nebo v určitém úzkém okolí. Prostě něco občas na zpestření, slyšel jsem třeba o pštrosím mase, že to má super výživovou hodnotu, ale určitě by se našlo i něco jinýho, ale chci se napřed poradit, ať nevyhodím několik set a nesháním to všude možně a pak to bude děs.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Maso levně Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: