Pár otázek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pár otázek  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Pár otázek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pitkin


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konor napsal:
Ahoj! chtěl bych se zeptat koupil sem si tento protein Protein PROFESSIONAL WPC 80 , bohužel nikde jsem se nedočetl jak ho rozumně dávkovat, jde mi o to nabrat pár kilo na svalech, předtím sem bral whey core protein 100 a dávkoval sem 30 g na 140 ml vody. Pak mě tak zajímá jakou máte s tímto proteinem zkušenost ? Pozoroval někdo na sobě nějaké vedlejší účinky? (nevolnost, zvracení) atd.? Předem díky.


No vidiš já dávkování nikdy nečetl ,ono se to totiž odvíjí od toho kolik přijmeš v normální stravě ...pokud se ptáš na tuhle základní věc tak pochybuji že máš pevnou stravu v pořádku -
co se týče proteinu je chutnej (hlavně jahoda a borůvka) ,nepění a super se rozpouští a stravitelnost dobrá. Nevolnost možná leda když přijmeš bílkovin hodně naráz - to se pak akorát možná posereš
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pár otázek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: