Gynekomastie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gynekomastie  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Gynekomastie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ILikeBike


PříspěvekZaslal: so březen 16, 2013 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda, že takovýhle pravidlo je i u dorostenců.. na medaili teda můžu rovnou zapomenout, protože 8 táců do toho určitě investovat nebudu. Sakra...
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: so březen 16, 2013 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teď jsem si vzpomněl, že teda to jde i bezplatně, ale stojí to spoustu času a tahaček po doktorech...
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzaj95


PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, jestli někdo byl v endokrinologické ordinaci v Prostějově na Vodní 25? Jde o to, že to tam vlastní žena a taky si myslím, že tam budou mít lepší přístup, než v nemocnici. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honejs


PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravíčko, chci se zeptat, jestli někdo z vás podstoupil operaci gynekomastie v Praze a jestli byl spokojen. Popřípadě říct i jaká klinika to byla. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MajklM


PříspěvekZaslal: st září 25, 2013 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

honejs napsal:
Zdravíčko, chci se zeptat, jestli někdo z vás podstoupil operaci gynekomastie v Praze a jestli byl spokojen. Popřípadě říct i jaká klinika to byla. Díky


Už to máš za sebou? Taky o tom uvažuji a hledám na netu nějaké recenze na doktory a kliniky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bystri14


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, je to skutečně tak, že kulturista s gynekomastii skutečně nevyhraje?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bystri14 napsal:
Zajímalo by mě, je to skutečně tak, že kulturista s gynekomastii skutečně nevyhraje?


Mě by zas zajímalo, co vyleze z toho až budeš mít dostačnej počet příspěvků, z toho nehoráznýho spamu, cos nasekal za 5 minut
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
bystri14 napsal:
Zajímalo by mě, je to skutečně tak, že kulturista s gynekomastii skutečně nevyhraje?


Mě by zas zajímalo, co vyleze z toho až budeš mít dostačnej počet příspěvků, z toho nehoráznýho spamu, cos nasekal za 5 minut


už to vylezlo, o topic vejš .....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polu


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MajklM napsal:
honejs napsal:
Zdravíčko, chci se zeptat, jestli někdo z vás podstoupil operaci gynekomastie v Praze a jestli byl spokojen. Popřípadě říct i jaká klinika to byla. Díky


Už to máš za sebou? Taky o tom uvažuji a hledám na netu nějaké recenze na doktory a kliniky.


Podívej se na recenze na fóru Omlazení - tam se tyto věci probírají celkem hodně. Známý doktor je Michal Puls, tak si zkus vyhledat jeho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
david.94


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechci zakládat nové téma, proto píšu sem

chtěl bych se zeptat, zda-li je toto gynekomastie?

http://www.imghosting.cz/images/43image.jpeg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš si měl někdy trochu prehazene hormony.. todle není přímo gynekomastie jako taková ale jen přebytek tuku ... Řeší se to liposukci
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

flew napsal:
Spíš si měl někdy trochu prehazene hormony.. todle není přímo gynekomastie jako taková ale jen přebytek tuku ... Řeší se to liposukci

Moc hezký, neviděl jsi naživo, jestli má zvětšenou žlázu, navíc má tak 10% tělesnýho tuku a tobě přijde pravděpodobnější, že to je přebytek tuku? Flew, možná jsi doktor a poznáš to takhle z fotky (stejně nepoznáš, jestli je tam ta žláza zvětšená), ale tohle prostě nedává smysl. Autorovi otázky bych doporučil navštívit endokrinologa, ten ti řekne přesně, co a jak se má a ty se pak můžeš zařídit podle toho.
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ILikeBike napsal:
flew napsal:
Spíš si měl někdy trochu prehazene hormony.. todle není přímo gynekomastie jako taková ale jen přebytek tuku ... Řeší se to liposukci

Moc hezký, neviděl jsi naživo, jestli má zvětšenou žlázu, navíc má tak 10% tělesnýho tuku a tobě přijde pravděpodobnější, že to je přebytek tuku? Flew, možná jsi doktor a poznáš to takhle z fotky (stejně nepoznáš, jestli je tam ta žláza zvětšená), ale tohle prostě nedává smysl. Autorovi otázky bych doporučil navštívit endokrinologa, ten ti řekne přesně, co a jak se má a ty se pak můžeš zařídit podle toho.



Vlastní zkušenost
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas 96


PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 4:39 pm    Předmět: Gynekomastie Odpovědět s citátem

Dobrý den chtěl bych se zeptat jesli jde se zbavit gynekomastie bez operace jesli na to existují nějaké léky? Já mám totiž Gynekomastii už skoro 5 let a nevím jak se jí zbavit asi sama od sebe nezmizí ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je docela jasný, že na gyno, který už je utvořený, léky nepomůžou. Vždycky může člověk zkusit tamox, letrox nebo něco takovýho, tipl bych ale (na základě zkušenosti kamaráda), že to nepomůže. Moje rada zní: vykašli se na řešení gyna. Řešil jsem gyno nějakou dobu, scháněl jsem po doktorech léky, který mi nebyli ochotní předepsat, scháněl jsem se po doporučení k operaci... Až mi jednoho dne docvaklo, že jedinej, kdo si toho gyna všímá, jsem já. Dokonce i přítelkyně by si toho nevšimla, kdybych se jí nezeptal přímo na názor, a to měla možnost vidět mě bez trička milionkrát.
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gynekomastie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: