Volby 2014


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volby 2014  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Volby 2014
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Budete volit v nadcházejícíh volbách
Ano
88%
 88%  [ 61 ]
Ne
11%
 11%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 69

Autor Zpráva
Basar Hafiz al-Asad


PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A divi se tomu někdo ? Estébák Babiš před volbama oblboval tim, že se socanama nikdy...a ejhle..oni si soudruzi rychle uvědomili, že když se zbavi Sobotky , tak by přeci jen estébáček mohl rozhoupat....no a je to tady, už připustil koalici , doplněnou kym jinym než ***** z KDU , prodejnyma děvkama co vytvaři koalice kdykoliv, s kymkoliv.

--
Zkus psát svoje příspěvky slušněji, děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basar Hafiz al-Asad


PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sem zapomněl že je to tady nejslušnější forum ve střední Evropě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A.J.Rimmer napsal:
Bohoušovi bych přál, aby taky někdy přičichnul k normální práci


A tak on je v klidu, mandát má a to na skromné živobytí stačí:-).
Rozhodně pro šetrného chlapce, co si jen z náhrad dokázal ušetřit na byt:-))).
Nicméně začíná opravdová taškařice .... a ač tedy Sobotka tragéd neskutečný, tak Hašek s Onderkou jsou vskutku kurvy jakým rovno není:-). A Zeman si je tam zase vodí jak na špagátkách...

A píšu slušně!!! Protože u těch dvou se jedná pořád ještě o eufemismus, ne o urážku
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych si to představoval teď tak, že by mohl vládnout Babiš s Okamurou s tichou podporou KSČM a KDU-ČSL
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basar Hafiz al-Asad


PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
já bych si to představoval teď tak, že by mohl vládnout Babiš s Okamurou s tichou podporou KSČM a KDU-ČSL


černoprdelníci by šli do chomoutu aji s Cibulkou, kdyby bylo potřeba ke korytům
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Runner


PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
A.J.Rimmer napsal:
Bohoušovi bych přál, aby taky někdy přičichnul k normální práci


A tak on je v klidu, mandát má a to na skromné živobytí stačí:-).
Rozhodně pro šetrného chlapce, co si jen z náhrad dokázal ušetřit na byt:-))).
Nicméně začíná opravdová taškařice .... a ač tedy Sobotka tragéd neskutečný, tak Hašek s Onderkou jsou vskutku kurvy jakým rovno není:-). A Zeman si je tam zase vodí jak na špagátkách...

A píšu slušně!!! Protože u těch dvou se jedná pořád ještě o eufemismus, ne o urážku


Řekl bych, že v klidu nebude. Jen není schopen pochytat to, co se děje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V klidu není vůbec, ale řeč nebyla o jeho nenaplněných tužbách, ambicích a snech, ani aktuálních pocitech frustrace a zrady:-)))), ale riziku, že by musel jít něco pořádného dělat
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Basar Hafiz al-Asad napsal:
cipinek napsal:
já bych si to představoval teď tak, že by mohl vládnout Babiš s Okamurou s tichou podporou KSČM a KDU-ČSL


černoprdelníci by šli do chomoutu aji s Cibulkou, kdyby bylo potřeba ke korytům

Černoprdelníci se chovají mnohem rozumněji než třeba Okamura, který velice rychle pochopil, že kdyby šel do vlády, rozumnější část jeho voličů by zjistila, co to je populismus a proč v příštích volbách nevolit populistu (minimálně ne tohodle). Navíc se mi na nich líbí, že by nešli s komouši, což se třeba o ČSSD nedá říct.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Černoprdelníci se chovají mnohem rozumněji než třeba Okamura, který velice rychle pochopil, že kdyby šel do vlády, rozumnější část jeho voličů by zjistila, co to je populismus a proč v příštích volbách nevolit populistu (minimálně ne tohodle). Navíc se mi na nich líbí, že by nešli s komouši, což se třeba o ČSSD nedá říct.


Počkej, nekřivdi jim, vždyť vydrželi skoro šest nebo osm hodin po skončení voleb...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Runner


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Basar Hafiz al-Asad napsal:
cipinek napsal:
já bych si to představoval teď tak, že by mohl vládnout Babiš s Okamurou s tichou podporou KSČM a KDU-ČSL


černoprdelníci by šli do chomoutu aji s Cibulkou, kdyby bylo potřeba ke korytům

Černoprdelníci se chovají mnohem rozumněji než třeba Okamura, který velice rychle pochopil, že kdyby šel do vlády, rozumnější část jeho voličů by zjistila, co to je populismus a proč v příštích volbách nevolit populistu (minimálně ne tohodle). Navíc se mi na nich líbí, že by nešli s komouši, což se třeba o ČSSD nedá říct.


Já myslím, že jak Okamura tak i Babiš chtěli jen poslanecké fleky, protože si myslí, že to samo stačí k tomu, dostat se pěkně k erárním penězům, k rozdělovačce a zakázkám. Oni neměli ambice cokoli měnit. A teď jim trochu zatrnulo, blekotání Stropnického bylo neuvěřitelné.
No, aspoň že tam nejsou kabrňáci typu Fischera, Peciny, Žáka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.J.Rimmer


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně jak říká Runner, nejvíc mě dostal Babiš: "Mě se neptejte, já nevím jak to funguje, já jsem politicikej nováček, mě to nezajímá, my nestojíme o funkce..." :-D Ach jo, ale co, každý národ má takové politiky, jaké si zaslouží!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Runner napsal:

Já myslím, že jak Okamura tak i Babiš chtěli jen poslanecké fleky, protože si myslí, že to samo stačí k tomu, dostat se pěkně k erárním penězům, k rozdělovačce a zakázkám. Oni neměli ambice cokoli měnit.


Okamura neměl/nemá ambice něco změnit? Tak toto už fakt nedávám.....Prosímtě, podívej se na jeho blog, na jeho stránky, na jeho FB page, na jeho pravidelné vystupování (ať už v TV, v rozhlase, nebo na různých místech ČR) a psaní článků o aktuální problematice a pak se zamysli, zda by si tento blábol dokázal napsat znovu. On, jako téměř jediný, chce tuhle zemi dát alespoň trochu dokupy, v tomhle mu já věřím.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Runner


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Runner napsal:

Já myslím, že jak Okamura tak i Babiš chtěli jen poslanecké fleky, protože si myslí, že to samo stačí k tomu, dostat se pěkně k erárním penězům, k rozdělovačce a zakázkám. Oni neměli ambice cokoli měnit.


Okamura neměl/nemá ambice něco změnit? Tak toto už fakt nedávám.....Prosímtě, podívej se na jeho blog, na jeho stránky, na jeho FB page, na jeho pravidelné vystupování (ať už v TV, v rozhlase, nebo na různých místech ČR) a psaní článků o aktuální problematice a pak se zamysli, zda by si tento blábol dokázal napsat znovu. On, jako téměř jediný, chce tuhle zemi dát alespoň trochu dokupy, v tomhle mu já věřím.


Snads ho nevolil? :-)
Jo, ten a něco změnit, to je ten pravý. S Vítem Bártou změní politickou kulturu, S Evou a Vaškem zkvalitní hudební scénu a s Babišem využití státních dotací a čitelnost svazků STB. :-)
Nahlédl jsem do toho blogu a to je skutečně síla, zamindrákovanost a hysterické kvílení, to se nedá číst.

Cituji:
Vítek Bárta už kdysi zvažovali kontakty s politiky, aby jednali fér.
Andreje Babiše to donutilo nejen vstoupit do politiky, ale aby se k němu férově chovala média – nelhala a nepřekrucovala, tak je koupil. Já mu konkrétně tohle ohledně médií naprosto věřím.
Sledovačka
Za další politickou zakázku ABL bychom mohli označit sledování politiků ODS. Tady si ovšem řekněme, že sledování osob, monitoring firem je náplní každé detektivní agentury, kterou ABL je, a toto podnikání je naprosto legální.

To snad ani nemohl psát on, to si z něj někdo udělal legraci a hacknul mu to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Runner napsal:

Já myslím, že jak Okamura tak i Babiš chtěli jen poslanecké fleky, protože si myslí, že to samo stačí k tomu, dostat se pěkně k erárním penězům, k rozdělovačce a zakázkám. Oni neměli ambice cokoli měnit. A teď jim trochu zatrnulo, blekotání Stropnického bylo neuvěřitelné.
No, aspoň že tam nejsou kabrňáci typu Fischera, Peciny, Žáka.

Já si nemyslím že Okamura chtěl poslanecký flek. Podle mě, tenhle chlápek je kapku psychicky vyšinutý a ventiluje to tím, že vyžaduje a potřebuje pozornost. Jemu nejde o peníze či vliv. Jemu jde, podle mě, jen a pouze o popularitu. O tu by ve vládě, kde by se musel něco ze svých populistických blábolů pokusit uskutečnit, hodně rychle přišel. Lépe se kritizuje než vytváří a on to dobře, minimálně podvědomě, ví. I když, on by to vždy svedl na koaliční partnery. Nicméně, jeho pozice na výsluní by byla o dost těžší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basar Hafiz al-Asad


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Basar Hafiz al-Asad napsal:
cipinek napsal:
já bych si to představoval teď tak, že by mohl vládnout Babiš s Okamurou s tichou podporou KSČM a KDU-ČSL


černoprdelníci by šli do chomoutu aji s Cibulkou, kdyby bylo potřeba ke korytům

Černoprdelníci se chovají mnohem rozumněji než třeba Okamura, který velice rychle pochopil, že kdyby šel do vlády, rozumnější část jeho voličů by zjistila, co to je populismus a proč v příštích volbách nevolit populistu (minimálně ne tohodle). Navíc se mi na nich líbí, že by nešli s komouši, což se třeba o ČSSD nedá říct.


Naštěstí existují lide moudří, až přemoudřelí, kteří volí ty, kteří chtějí zrušit daně. Což opravdu populismus není :-D :-D Příjde mě, že tvoje kecy jsou žvásty člověka ve státní zprávě. Nemáš ty náhodou nějakej teplej kancl vládou placenej ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volby 2014 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: