Volby 2014


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volby 2014  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Volby 2014
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Budete volit v nadcházejícíh volbách
Ano
88%
 88%  [ 61 ]
Ne
11%
 11%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 69

Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Basar Hafiz al-Asad napsal:

Naštěstí existují lide moudří, až přemoudřelí, kteří volí ty, kteří chtějí zrušit daně. Což opravdu populismus není :-D :-D Příjde mě, že tvoje kecy jsou žvásty člověka ve státní zprávě. Nemáš ty náhodou nějakej teplej kancl vládou placenej ?

Neboť jsem přemoudřelej, udělám dobře svému egu a odcituji sám sebe

Mablung napsal:
A.J.Rimmer napsal:
Strana zelených jsou horší než komunisti.

Myslím že melouni jsou o trochu lepší než komunisti. O trochu

Já osobně budu volit SSO. Zkusím jim přispět k jejich šanci se historicky znemožnit. Normálně bych je nevolil protože bych se bál že můj hlas propadne (a protože je považuji za lunatiky. Sice pravičácké, ale mimo realitu), ale já osobně nevidím mezi stranami které mají hodně reálnou šanci se dostat do parlamentu někoho, kdo by mi stál za to abych zvednul zadek a šel k urně. Takže mi vyšli z toho odpadu jako nejlepší varianta.


Co se rušení daní týče, jediný nesmysl je rušení daně z příjmu. Zbytek jimi uváděných daní by se zrušit měl.
A ne, ve státní správě nepracuji. Nedovedu si představit člověka ve státní správě, který by hlasoval pro rušení státních úřadů (pracoval jsem pro stát pár let po škole, takže velice dobře vím že je tam zatraceně co optimalizovat a vyhazovat)

p.s. Jak vidím, tak jsem tě nasral že nežeru Okamurovi ty jeho populistické kecy. Zapadáš do obrazu jeho průměrného sympatizanta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.J.Rimmer


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč by byl nesmysl zrušení daně z příjmu? Když proti tomu stojí zrušení agendy několika úřádů atd. Samozřejmě to neprosadí s 10 mandáty, ale řekněme kdyby měli 30%, tak by je předpokládám potom podpořili i ostatní "pravicové" strany.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basar Hafiz al-Asad


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zapadá to do skupiny těch, kteří meli stejnej názor v tohle, ještě dřív, než chtěl Okamura koupit první cihelnu Pro mě osobně by to měla být zásadní a základní věc pro politiku - jejich odvolatelnost a odpovědnost. Zrušení daně z příjmů řadí SSO do kategorie ne populismus, ale sci-fi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A.J.Rimmer napsal:
Proč by byl nesmysl zrušení daně z příjmu? Když proti tomu stojí zrušení agendy několika úřádů atd. Samozřejmě to neprosadí s 10 mandáty, ale řekněme kdyby měli 30%, tak by je předpokládám potom podpořili i ostatní "pravicové" strany.

Tady nejde o to zda se to prosadí či ne. Jde spíše o to, že to lidé nechtějí. Což je, pokud žádáme o hlasy voličů, kapku problém. Uvědom si, že tohle opatření by pomohlo těm bohatším 10 - 20 %, zatímco 80 - 90 % voličů by z toho vůbec nic nemělo. Naopak, o peníze by přišlo. Rozumné lidi z těch 80 - 90 % můžeš přesvědčit o tom, že daň z nemovitosti je nesmysl, protože její výběr stojí moc. Ale tohle se ti nikdy nepovede u daně z příjmu.

On to je nesmysl i z toho důvodu, že stát potřebuje nějaké peníze vybrat a zrovna tyhle jsou bezproblémové. Problémové by to bylo i z hlediska rozevírání sociálních nůžek. Ale nemá o tom cenu debatovat díky prvnímu odstavci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Runner


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Runner napsal:

Já myslím, že jak Okamura tak i Babiš chtěli jen poslanecké fleky, protože si myslí, že to samo stačí k tomu, dostat se pěkně k erárním penězům, k rozdělovačce a zakázkám. Oni neměli ambice cokoli měnit.


Okamura neměl/nemá ambice něco změnit? Tak toto už fakt nedávám.....Prosímtě, podívej se na jeho blog, na jeho stránky, na jeho FB page, na jeho pravidelné vystupování (ať už v TV, v rozhlase, nebo na různých místech ČR) a psaní článků o aktuální problematice a pak se zamysli, zda by si tento blábol dokázal napsat znovu. On, jako téměř jediný, chce tuhle zemi dát alespoň trochu dokupy, v tomhle mu já věřím.


Tak co tomu říkáš teď Frozzi, pořád mu ještě věříš?
Víš, pro tuhle zemi nejsou zas takovým problémem ti skalní, kteří to nahážou pokaždé těm svým, pro tuhle zemi jsou problémem ti, kteří nepřemýšlí a nechají se od populistů utáhnout na vařenou nudli. Znovu a znovu. Plus ti další, kteří volí chamraď o které ví co je zač, a nevadí jim to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podruhé a naposled. Populista by nevzal do týmu Bártu, tak už s tím slovem přestaňte, je to ohraná písnička, která nic neříká...
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Populista, nepopulista...
Okamura si nabere do týmu Bártu, bo je bárta přece schopný, Okamura tvrdí, že by jednal i s komoušema, bo už to není "ta zlá" strana a záleží přece na lidech a ne na straně.

On to může myslet upřímně, on tomu může i věřit, on dokonce může mít i pravdu, ale tyhle názory jsou v současné náladě u občanů našeho státu neakceptovatelné.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

At tak nebo tak, brzo budou dalsi volby (i kdyby zazrakem vladu sestavili, tak to nemuze fungovat, protoze ze socanskyho programu neprosadi diky ANO a panbickarum nic) .. a tam se teprve rozhodne. Tohle kolo je jedno velky rozcarovani ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud budou brzy další volby, tak CSSD bude dle mého názoru ráda za 10 %.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Pokud budou brzy další volby, tak CSSD bude dle mého názoru ráda za 10 %.

JJ, ČSSD si nemůže dovolit nové volby. Zatímco pro ANO by byly asi požehnáním.

eSko napsal:
Podruhé a naposled. Populista by nevzal do týmu Bártu, tak už s tím slovem přestaňte, je to ohraná písnička, která nic neříká...

Nevím co se honilo Okamurovi hlavou když nabíral Bártu, ale nabrání Bárty se s populismem vůbec nevylučuje. Záleží na stavu mysli, ale lidé si dokáží odůvodnit strašně moc věcí. Okamura mohl vidět Bártovi výsledky na ministerstvu které se shodují s jeho proklamacemi a mohl proto přivřít oči nad odstatními zběsilostmi které prováděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že tak ještě měsíc a pořadí ANO a ČSSD ve volbách by bylo opačné. pokud by si ještě zařízli Sobotku před volbama, tak zcela jistě.

Jsem zvědavý co ANO předvede. Je to strana od které se asi dost čeká - já teda osobně netuším co předvedou. Snad to nebude horší než doposud.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vedie ju agent stb Bures, ktory si preloboval zakony a ma z nich obrovske zisky Co by asi tak mohli predviest?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Runner


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Od ANO se dost čeká? A co? Co čekáš od komunisty Komárka, Teličky, socdemačky Jourové, od Zlatušky? Stropnického? To co dělali doposud, nebo něco úplně jiného?
Pokud za Babišem opravdu stojí ruské peníze, tak bych si tak tipoval, kdo bude dostavovat Temelín. Kromě jiného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdežto za Zemanem nestojí Lukoil a spol, že? Politika je špína.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Runner napsal:
Od ANO se dost čeká? A co? Co čekáš od komunisty Komárka, Teličky, socdemačky Jourové, od Zlatušky? Stropnického? To co dělali doposud, nebo něco úplně jiného?
Pokud za Babišem opravdu stojí ruské peníze, tak bych si tak tipoval, kdo bude dostavovat Temelín. Kromě jiného.
Zlatušku pamatuji jako rektora MU a byl to tehdy rovnej chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volby 2014 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: