Posilovna PARDUBICE kde ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna PARDUBICE kde ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna PARDUBICE kde ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zacatecnik Anthony


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když je tu takove téma tak se vetru,kde a jestli vůbec je nekde v Liberci ci okoli nejaka dobra posilka,ale spis takovou klasickou boucharnu diky za tipy
_________________
Život je prilis kratky na to,abychom zvedaly male vahy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacatecnik Anthony napsal:
když je tu takove téma tak se vetru,kde a jestli vůbec je nekde v Liberci ci okoli nejaka dobra posilka,ale spis takovou klasickou boucharnu diky za tipy


Nechci působit jako prudič, ale koumal jsi název tématu?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě by bylo ideál právě Polabiny, každopádně co čtu, tak snad jediný fitko co splňuje moje podmínky je v ZR, nebo Chotěboř, musím přizna, že super bylo i Brněnsky B1fitnes a Sypatch Velké Mezeříčí : (
Nechci žádný přehnaný nároky JR cca 65, osy na bench abych ji neměl celej den pro sebe a ostatní na mě čuměli, abych mohl cvičit PC/PP a obsluha mě nevyhodila, jako že používám načíní v rozporu s řádem.

Klasický normální fitko, abych nezacláněl, neomezoval ostatní a přitom si normálně zacvičil.
v tomhle mě vyhovovalo MD fitnes u Dajče v Lanškrouně, XY os fakt paráda, člověk si to hodil stranou, gum nespočet a zákald v tý posilce bylo cvičit dřepy:)) což jsem viděl poprví v životě. Bohužel u mě proběhla změna a musím mrkat jinde.

Každopádně díky za postřehy první vyzkouším v dohledné době asi fitko Finefitness a uvidíme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacatecnik Anthony


PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Zacatecnik Anthony napsal:
když je tu takove téma tak se vetru,kde a jestli vůbec je nekde v Liberci ci okoli nejaka dobra posilka,ale spis takovou klasickou boucharnu diky za tipy


Nechci působit jako prudič, ale koumal jsi název tématu?

tak se bude zakládat na kazde zeptani kde a v jakem meste je nejaka posilka nove vlakno?
_________________
Život je prilis kratky na to,abychom zvedaly male vahy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacatecnik Anthony:
Jelikož je v ČR asi hodně měst, tak by tohle vlákno bylo asi ULTRA nepřehledný a nějakej seznam s odkazama ti nikdo dělat nebude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pedain


PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je v Pardubkách posilovna kde se právě zařvat dá a občas si hodit činkou a nebudu divnej s balistickejma cvikama?
_________________
Show must go on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holota


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oprašuju tohle starý téma, možná se budu stěhovat do Pic do Polabin. Nějaký nový poznatky? Je tam už chvíli to suncity ale co jsem koukal tak je to spíš kondiční s různejma lekcema. Potřebuju čínkárnu, ne plno strojů a kardia, jednoručky ideálně až cca 70-80kg, osy, kotouče, lavičky, mrtvoly bomby..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna PARDUBICE kde ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: