Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kuše


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chtěl bych se zeptat, nechodí někdo cvičit do squash bowling centra na Chodvě na Jižním Městě? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš tam nějakou slevu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reichenberk napsal:
Máš tam nějakou slevu?

nemám, jen by mě zajímalo, jestli to stojí za to, fotek zrovna moc nemají...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A Slunečnice? Spíš znám ty co volí ji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so červen 30, 2012 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar, od zari do rijna budu v Choceradech a potrebuju najit posilku co nejbliz, poradi nekdo?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jame Stitel


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějaký tip, kam do posilovny na Smíchově?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 5:15 pm    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Jaká posilovna je asi nejblíž u centra, hodně komerční (stroje, ženy a non-hardcore jedinci) a chodí tam vážně hodně lidí?
nahoru
Loudy


PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych se přidal s dotazem. Jsem v Praze většinou od pondělí do pátka, kdy jezdim domu a rád bych chodil aspoň 1x týdně někam do posilky. Jsem na Ládví na bytě a jezdim do školy do Dejvic a na Karlák. Nicméně dojet se dá skoro kamkoli. Potřeboval bych někoho, ke komu bych se moh s cvičenim přidat, kdo by mi občas sekundoval a hecoval mě. Pokud by se někomu hodil slabej sparing, dejte vědět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Adder


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, máte někdo nějaký zkušenosti s DELTA FITNESS na Černým mostě? Bydlím od ČM jednu stanici autobusu, tak že bych tam začal někdy v budoucnu chodit (zatím cvičím doma)...líbí se mi, že to má takovou komorní atmosféru :-D. Snad přímo v ČM je nějaký fitness centrum (Holmes?) ale tam se obávám, že nebude dobrá komunita.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinacm9


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presidlim do Prahy a potreboval bych poradit ohledne posilky, studuji, tak mi jde hlavne o cenu. Nejblizsi mam Vislu v Bohnicich Praha 8, chteji 850,- za mesic. Od skoly mam ale 30% slevu do Pure Harfa, tam ale nevim co to stoji normalne.
Vedel by nekdo co je pro me lepsi? Popr. neco jineho, levneho blizko bydliste (Bohnice) nebo skoly (Jarov)?
Diky

V te Visle maji jeste kreditovou vstupenku, s tim nemam zkusenosti. Vyplati se mi to, kdyz budu chodit 4x tydne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lazyman


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znáte ještě nějaká centra v Praze fitness+bazen 25m+sauna? Nejlépe za jednu vstupné all inclusive (zajít na víkend na celý den zabít se )

http://www.scymca.cz
http://www.fitness-station.cz
http://www.letnanylagoon.cz
http://www.aquapalace.cz

Nejlepší asi bude fitness-station a leťnany...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallerie123


PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, z posilek jsem toho obešla v Praze už hodně..byli jste někdy Cariofitness na Žižkově? Je to posilovna spíš pro chlapy, ale právě se dodělává zóna i pro funknční trénink. Klady jsou stabilní a bytelné lavice, velký prostor, málo lidí, velmi pohodový personál, trenéři tam nenechají nikoho "plácat" a vždy pomohou s tréninkem, čistý vzduch, dobrá otevírací doba, snadné parkování a motivující hudba. Zápory vidím v jednorázovém vstupné (140,- Kč), ale měsíční permice už je ok (kolem 1000,-Kč), nedostatek zrcadel a menším sortimentu supplementů. Je posilovna v podobném stylu jako Maximus, ale osobně mi tam nevyhovoval styl katakomby, vydýchaný vzduch parkování u Lidlu a postrádala jsem tam hrazdu s dopomocí. Cardiofitness je pro mě jednoznačně lepší varianta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem ke svymu prekvapeni zjistila, ze fitness vetrnik, kde jsem se zacinala ucit vzpirat zkrachovalo, resp. ze ho presunuli nekam na Veleslavin. Presunuli se tam i lidi, kteri na Vetrniku cvicili?
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
tomasjuve


PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim

Dnes som sa bol pozriet na posilovnu bbc vinohrady a vyzera to vcelu fajn len som si vsimol ze su tam napisy zakaz nosenia vlastnych napojov. Vie mi niekto povedat ci sa to realne kontroluje, totiz si chcem zakupit rocne clenstvo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dre@mer


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 3:00 pm    Předmět: Factory Pro Smíchov Odpovědět s citátem

Ahoj. Chodí někdo z vás do Factory Pro na Smíchově? Vím že na začátku diskuze toto fitness centrum probíralo, ale za tu dobu se toho prý hodně změnilo. Chtěl bych se zeptat, jak jste s tímto fitkem spokojení (čekání na stroje atp.) a zda je tam možnost si pronajmout vlastní skříňku? Případně jestli neznáte něco lepšího v okolí Smíchova :)
Předem děkuji za každou odpověď!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: