Otazky strongman


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Otazky strongman  Úvodní stránka -> Strongman -> Otazky strongman
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tarzos


PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco podobnýho mi říkali kluci. Dělali někde plot z betonovejch sloupků a prej to přes pole tahali kolečkem (3ks). No a za něma běhal chlápek a 2 sloupky v podpaží a jednou za ním přijeli rakušáci pro koryta a domluvili se, že si pro to přijedou druhej den a vezmou ještě jednoho kluka na pomoc. Druhej den přijeli a koryta vyházený venku kurtama to nějak omotal a sám to vynosil ze sklepa svýho času patřil k nejlepším trojbojařůmu nás
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deco


PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 2:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak betonovej sloupek jsem už nesl ono hodne záleží jak je dlouhej a silnej to byl.Ikdyž dva jsou uctyhodnej výkon.
Ale nechtel jsem slyšet podobnou latinu spíš veci typu já ubehnu s 90kg atlasem 100 metru :D proste reálnou vec.
Podobne prepokládám že ta tlaková láhev bude sice klouzat ale na vejšku taky spatne neponese.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matesak3


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, kde se dá sehnat pneu (aspoň 100 kg - spíš na crossfit než na strongmanský tyre flip)? Myslel jsem si, že by šla sehnat někde v pneuservisu zadarmo, tak mě kdyžtak vyveďte z naivity.

Dík.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdy mají zemědělci. Na vesnicích, co mají traktory atd. Pokud nemáš známe, tak jedině jezdit ke starostům na vesnice a poptat se. Já jsem měl štěstí, že jedné se chtěli právě takhle zbavit. Je menší, ale za to má tak 90 kg + jsem ji dovnitř dal ještě cihly. Dneska když je člověk šikovnej, může si vyrobit hodně věcí na posilování za pár kaček.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matesak3


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, taky jsem si řikal, že nějaký traktoristi budou nejlepší cílovka. Ikdyž prý jsou nejlepší od bagru, od traktoru jsou lehčí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velkovezír


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

matesak3 napsal:
Díky, taky jsem si řikal, že nějaký traktoristi budou nejlepší cílovka. Ikdyž prý jsou nejlepší od bagru, od traktoru jsou lehčí.


tvl kámo co řešíš?
skoč do prvního JZD jestli by ti nedali jednu starou pneu od traktoru, většinou tím zatěžujou siláž a maj jich tam mrtě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: so únor 22, 2014 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar silaci, mám otázku ohledně podložky pod atlas stones. Jde mi o to co se používá krom pneu k odpružení dopadu, aby ta kula moc netrpěla. Já do toho chcu slamovat medicimbsl a možná i mlátit kladivem a nemám ánunk co, krom pneu použít.
Tuším v lozích strongmanů, třeba u Honzy Šalaty, jsem viděl nějaké pevné polštáře.
Dík.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velkovezír


PříspěvekZaslal: ne únor 23, 2014 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Zdar silaci, mám otázku ohledně podložky pod atlas stones. Jde mi o to co se používá krom pneu k odpružení dopadu, aby ta kula moc netrpěla. Já do toho chcu slamovat medicimbsl a možná i mlátit kladivem a nemám ánunk co, krom pneu použít.
Tuším v lozích strongmanů, třeba u Honzy Šalaty, jsem viděl nějaké pevné polštáře.
Dík.


To jsou ,,polštáře,, na skládání sudového piva
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baryk13


PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevíte někdo, kdy začínají strongmani na Arnoldu, protože budou v přenosu, ale nikde nemůžu najít, jestli v sobotu od 19*30 nebo až v neděli před finálem open kulturistiky mužů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 12:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

však už aj prebehli prvé disciplíny a nie v prenose nie sú, teda aspoň doposiaľ neboli, mrkni príslušný topic, tam som posielal priebežne niečo, ako to vyzeralo po prvých dvoch disciplínach
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek Pilc


PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Baryk13 napsal:
nevíte někdo, kdy začínají strongmani na Arnoldu, protože budou v přenosu, ale nikde nemůžu najít, jestli v sobotu od 19*30 nebo až v neděli před finálem open kulturistiky mužů


kde mají být v přenosu ?
tady ? : http://streaming.bodybuilding.com/2014-arnold-webcast/

jestli jo tak by to mělo být v 19.30 našeho času.
Timber carry a deadlift

jednoručka večer
_________________
"The only person you need to worry about being better then is the person you were yesterday!"
Mike Jenkins
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baryk13


PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ano, tady ... je to tam dole napsané v programu, tak snad se dočkáme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek Pilc


PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč mi tam pořád jede dokola to samé asi ze včerejška a ne přímý přenos ?
edit: Už to vidim ono tam vždycky problikne, že ot začne za 10 minut a pak naskočí tenhle záznam..
edit2: tak nevim co s tím je píše mi to tam live, ale běží tam stáel to samé...
_________________
"The only person you need to worry about being better then is the person you were yesterday!"
Mike Jenkins
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek Pilc


PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi bikiny maj přednost a strongman jen finále v 6:30, takže 0:30 u nás...
_________________
"The only person you need to worry about being better then is the person you were yesterday!"
Mike Jenkins
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Otazky strongman Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: