Transformace za pět let


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Transformace za pět let  Úvodní stránka -> Videa -> Transformace za pět let
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
madball


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Riku napsal:
Prej za rok to mám potom hodně podprůměrnou genetiku


Ja tiež
Tej hmoty tam nie je síce až tak veľa, ale je to veľmi kvalitné. Udržať tak kvalitnú formu dlhšiu dobu musí byť bez dobrej genetiky či AS ťažké.
Veľa ľudí má skreslené predstavy o tom, ako vyzerá priemerný naturálny borec. Tobôž po roku tréningu.


Já si zase myslím, že spousta lidí má zkreslený představy o tom, co znamená makat. Ano, máte pravdu v tom, že většinou v posilovně vypadá tak 1 člověk z 10 na to, že tam chodí pravidelně, na druhou stranu to bude asi 1 z těch 10, co maká a něco tomu obětuje...
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yura napsal:
Tak progres tam je, nazev videa to říká jasne z decka chlap. Coz je pekny, ale nevidim tam nic výjimečného. Jde videt, ze se borec hejbe, ale to je tak všechno. Spis pouzij ty poslední fotky a za dalších 5 let to sestrihej znova. Tam uz kazdej pozna jestli tam je progres k lepšímu nebo horšímu.


Neboj je to v plánu, ale předpokládám, že tam už zas taková změna nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Dante Flyshit napsal:
Riku napsal:
Prej za rok to mám potom hodně podprůměrnou genetiku


Ja tiež
Tej hmoty tam nie je síce až tak veľa, ale je to veľmi kvalitné. Udržať tak kvalitnú formu dlhšiu dobu musí byť bez dobrej genetiky či AS ťažké.
Veľa ľudí má skreslené predstavy o tom, ako vyzerá priemerný naturálny borec. Tobôž po roku tréningu.


Já si zase myslím, že spousta lidí má zkreslený představy o tom, co znamená makat. Ano, máte pravdu v tom, že většinou v posilovně vypadá tak 1 člověk z 10 na to, že tam chodí pravidelně, na druhou stranu to bude asi 1 z těch 10, co maká a něco tomu obětuje...

Asi tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono tak jde o to na čem člověk začíná. Já když začal v 17ti letech na 185cm/65kg, tak jsem za rok měl cca 188cm a 77kg a vypadal jsem pořád tragicky. Abych za rok vypadal jako Diamond, tak bych musel mít aspoň 90kg a to je jaksi pro mě nereálný přibrat za rok 15kg takhle kvalitní hmoty.. zprasit se umí každej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadas dobre .

Nevim, vzdycky se da cvicit lepe, ale ne kazdy by tohle dal za rok. Ja se opravdu neflakam. Necvicim na 100 %, ale to bych dlouhodobeji nedal. Uz takle padam skoro kazdy den na drzku unavou.

Drtim posilovnu uz taky nejaky ten patek. Pravidelne 3x - 4x tydne. Zacinal jsem na 95 kg s 0 silou (problem i s volnou osou na bench - 3x a dost) a to jsem nebyl nejak vyzrany (190 cm). Ted po 2 letech cviceni zvedam skoro 4 krat vyssi vahy a vazim 93 Kg. Vetsina z Vas by na moje fotky rekla, ze jsem se cinky vzivote nedotkl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si riadne ryslý, to inak dosť skresleuje hehe, podľa mňa však dobrá práca, cvičíš, vidieť, že na sebe makáš, slušné
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift, Lord Ivory, Turakam - Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No abych byl k tématu, mně se to taky moc líbí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ignasov


PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taku formu naozaj aj podla mna za rok aj priemerne geneticky cvicenec musi spravit, lenze tu ste zabudli na velmi podstatnu vec, ten chlapec ked zacal cvicit mal na tom videu 14 rokov. ved vtedy sa mu zacina uvolnovat testak, bol este decko. ked bude mat 22 tak za rok urobi taky progres ako na tom videu za pat rokov.

( ak nie, tak niećo nie je v poriadku, lebo realne je to naozaj rozdiel roka cvicenia... mozno zabudol popri cviceni jest :D )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xman3601


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak genetika je velmi silny faktor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Transformace za pět let Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: