Tire flip



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tire flip  Úvodní stránka -> Strongman -> Tire flip
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
schreko


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 11:54 am    Předmět: Tire flip Odpovědět s citátem

Dobrý den, prosím Vás zkušenější o radu. Chci si pořídit těžší pneumatiku, ale nevím jaká váha bude pro mě optimální... Momentálně mám 60 kg a to je hrozná máčka, s ním musím skoro celý hřiště převracet abych něco cítil. Mám 172 cm, 87kg váhu. Moje osobní "rekordy" jsou asi 105 kg bench 3 opakování, dřep s 90 kg 1x, mrtvý tah 80-90 kg 6 opakování. Jinak ty váhy budou dneska už větší, již delší dobu neposiluji kulturisticky, ale stylem caveman, crossfit, strongman :)) Poradíte mi prosím jakou váhu mám po pneu servisech poptávat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tezzy196


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S 90kg mrtvym tahem bych se zatim na pneumatiku vykaslal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJF


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navštiv nějakého zemědělce v okolí, ideálně kde je nebo byla živočišná výroba - pneu z traktorů a nakladačů se tam většinou shromažďovali - tak si můžeš na místě vybrat odpovídající pneu
_________________
TAKE THE PAIN. REP by REP, SET by SET
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tezzy196 napsal:
S 90kg mrtvym tahem bych se zatim na pneumatiku vykaslal.


co to je za blbost? kludne nech to cvici
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měli jsme 100kg a byla dobrá, vysoká asi někam kousek pod kolena (v té době jsem tahal na mrtvý tah v sériích od 110 do 140kg).

Nesmát se, je to staré video :-)

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schreko


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že ty výkony teď by byly zase někde jinde, protože jsem se celkem posunul fyzicky, ale prostě už necvičím klasickou posilovnu, takže si nezakládám na maximálních váhách, ale spíš víc opakování s těžkou váhou, než jedno s maximálkou. K mým sportům (MMA, zápas) se to hodí víc..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek Pilc


PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli trochu víš jak na ni, tak 250 - 350 kg bys měl otočit.
_________________
"The only person you need to worry about being better then is the person you were yesterday!"
Mike Jenkins
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2014 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Tréning tyre flipu bez pneumatiky, čas 5:35...Možno by bolo lepšie ak by človek tú činku dvihol ešte vyššie, ideálne až do zvislej polohy ak by sa dalo. Hento pripomína skôr sumo mrtvolu. Dnes vo fitku tento cvik skúsim, som zvedavý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2014 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
....


Je vidět, že borec na videu pneumatiku v životě nepřevracel, protože tenhle cvik co tam předvádí je pro Tyre Flip asi tak stejně užitečnej, jako pec-deck :)

edit: aha, vidím tam "crossfit tire flips" takže pokud to je nácvik koulení 100kg pneu (nic proti crossfitu), pak jo, pak je to super cvik. Pro tire flip jako strongman dsiciplínu ne-e.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2014 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne ako laikovi to prišlo v rámci možností ako dobrá alternatíva, ale priznám sa, že pneumatiku som neprevracal nikdy v živote
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2014 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Mne ako laikovi to prišlo v rámci možností ako dobrá alternatíva, ale priznám sa, že pneumatiku som neprevracal nikdy v živote

V reálu je základem silný dřep, silný střed těla a taky hodně silná horní část zad a samozřejmě dynamika. V podstatě jakýkoliv cvik, který rozvíjí výše uvedené (dřep, čelní dřep, silové přemístění apod.) ti pro tire flip dá víc, než tohle. Už jen kvůli tomu, že u těch cviků můžeš použít nějakou slušnou zátěž.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tire flip
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: