Elevation training mask 2



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Elevation training mask 2  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Elevation training mask 2
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tarzos


PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 9:35 am    Předmět: Elevation training mask 2 Odpovědět s citátem

Jednou o tom zde byl i článek, ale moc se nerozebíralo. Chtěl byhc se Vás zeptat, co říkáte na tu tréninkovou masku (Elevation training mask 2)



Máte s tím někdo zkušenosti? Cítili jste na sobě nárust fyzičky nebo lepší práci s dechem?
Používal bych ji na kruháče, běhy a asi i lapy. Na klasickej trénink do posilovny mi to připadá zbytečný.
Jde mi o to, jestli to někdo zkoušel na víc, než jen na pár tréninkách. Jestli to není zase jen další módní výstřelek bez nějakého většího efektu.
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.L


PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja cekam az mi z usa prijde O2 trainer. coz je neco podobneho, poreferuji pak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle už se tu řešilo dost...

dost zasadni je uvedomit si ten princip funkce... to že tě to přiškrti a tělo si na to zvyka bohužel nema s treninkem elevačním moc společnyho (trenink ve vysoke nadm. vyšce) protože je rozdil pokud maš čistě častečnou asfixii a nebo jiny % kysliku v armosfeře a jiny tlak...

alespon ja jsem o tom četl že to ve skutečnosti NEMŮŽE způsobit nárůst červenych krvinek což byva cilem elevačního treninku...

fyzičku to asi určitě zlepšit může ale za jakou cenu :D raděj zatim vynecham nemam rad sado maso
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
tarzos


PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

O ten efekt mi nejde o tom už jsem se dočetl. Spíš jsem to myslel tak, že když odjedeš např. kruháč s tou maskou retavně v pohodě, tak potom, když ji sundáš, by ten samej trénink měl být o poznání snažší, ne?
Jinak drahá sranda to je, ale každej rok investuju do nějakýho náčiní, tak letos koukám po té masce
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Elevation training mask 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: