Trenérský kurz - má to smysl ??


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenérský kurz - má to smysl ??  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Trenérský kurz - má to smysl ??
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sekac 1985


PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2014 5:18 pm    Předmět: Trenérský kurz - má to smysl ?? Odpovědět s citátem

Čau,
už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že si udělám trenérskej kurz, mám práci, která mě už neskutečně sere ( kuchař - 16 hodin denně, celej den se nezastavim ), bohužel je to skoro všude stejný, nic jinýho neumim a pomalu mi začíná táhnout na 30 a nechci se už potit ve smradlavý kuchyni ale k věci -
Myslíte, popřípadě nevíte, jestli mi ty firmy, co provozujou ty kurzy neseženou po skončení kurzu hned místo ? Jestli si můžu dovolit dát už výpověd...
Dá se tím hned ze začátku slušně uživit ( 25 - 30 000 ) ?
Máte popřípadě nějaký tipy na dobrou trenérskou školu ?

díky za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2014 6:13 pm    Předmět: Re: Trenérský kurz - má to smysl ?? Odpovědět s citátem

sekac 1985 napsal:
Čau,
už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že si udělám trenérskej kurz, mám práci, která mě už neskutečně sere ( kuchař - 16 hodin denně, celej den se nezastavim ), bohužel je to skoro všude stejný, nic jinýho neumim a pomalu mi začíná táhnout na 30 a nechci se už potit ve smradlavý kuchyni ale k věci -
Myslíte, popřípadě nevíte, jestli mi ty firmy, co provozujou ty kurzy neseženou po skončení kurzu hned místo ? Jestli si můžu dovolit dát už výpověd...
Dá se tím hned ze začátku slušně uživit ( 25 - 30 000 ) ?
Máte popřípadě nějaký tipy na dobrou trenérskou školu ?

díky za odpovědi

Vím o tom prd, ale už se to tu diskutovalo.

Veškerá aktivita shánění klientů je na tobě. Na trhu je přehršel trenérů, tudíž se rveš do slušného přetlaku. Pokud si nejsi schopen sám něco zajistit třeba přes majitele fitka a nemáš jak si sám sehnat klienty, nedělej to.

Pokud chceš změnu, doporučuji ti naučit se anglicky (alespoň základy) a vypadnout do Anglie/Nový Zéland/.... Tam budeš vydělávat dostatek na to, aby jsi mohl dělat klasický krátký/dlouhý týden a i tak si vydělal o dost víc než tady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sekac 1985


PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2014 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No co sem koukal, tak v těch větších fitkách, jako třeba world class, pure atd berou pořád, ale těžko říct, jak to tam bude, jestli tam máš aspon nějakej základ plus co odtrénuješ, spoustu klientů se snad dá sehnat tam, u nás trenérka má jednoho zákazníka za druhym a to si bere 500 na hodinu, počítám, že měsíčně má tak 100 000, ale je to mistryně čr v kulturistice a už to dělá nějakej pátek..

Co se týká té druhé poznámky - asi si mě špatně pochopil, nechci už dělat v kuchyni, kord venku , kde je ještě větší masakr než tady , dělám normálně krátkej dlouhej a peníze sou taky celkem slušný, ale ta dřina za to nestojí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2014 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

musis mit jmeno jaci lidi si myslis ze si zaplati trenera ktery bere 500 na hodinu ? ti co maj prachy a lidi co maj prachy chcou to nejlepsi,to znamena ze jmeno,medajle,tituly, ne nejakeho jardu co si udelal trenersky kurz pred mesicem ( bez urazky ) samozrejme muzes byt levnejsi,prubojny a uzivit se i tak, zalezi samozrejme i na tom jak vypadas, kolik lidi o tobe vi,protoze ze startu to bude hlavne o znamych,kamaradech at rozhodi kontakty

ja osobne bych si nikdy nezaplatil nikoho aniz bych si vic nez poradne zjistil jeho fitness minulost a bohate zkusenosti


Naposledy upravil kubaz dne so červenec 19, 2014 7:31 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2014 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) pokud tě nebaví dělat kuchaře, jedno proč, tak to nedělej. V tom souhlas.

2) je otázkou zda zrovna tohle je cesta .... na mě to působí že to bereš jen jako zdánlivě nejsnazší způsob ke změně, ne jako věc, kterou opravdu chceš dělat protože tě baví a naplňuje. Ale je to samozřejmě jen pocit.

3) kurs by se měl dal zvládnout při zaměstnání, a rozhodně bych nedával výpověď, PAK šel na kurs a PAK sháněl práci trenéra. Pokud tedy nemáš někoho, kdo je ochoten tě delší dobu živit, nebo nemáš našetřeno na slušnou rentu:-).

4) co se velkých fitek týče, má to každé trochu jinak a není nic snazšího než se tam zeptat. Osobně bych předpokládal, že se s tebou ale moc nadšeně bavit nebudou, dokud alespoň ten kurs nemáš hotový.

5) a nedělal bych si moc nadějí, jak to chápu, tak jsi max rekreační cvičenec, a tím, že si někde uděláš kurs, splníš ten nejnutnější základ, abys to vůbec mohl zkusit dělat. Nic víc. Což je docela málo.

Ostatně .... ok, představme si, že máš ten kurs .... stejně jako MRAKY dalších, lidí s tímhle papírem je jak psů .... zkus mi vysvětlit/přesvědčit mne, proč bych si měl jako trenéra vzít a PLATIT právě tebe?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2014 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sekac 1985 napsal:
No co sem koukal, tak v těch větších fitkách, jako třeba world class, pure atd berou pořád, ale těžko říct, jak to tam bude, jestli tam máš aspon nějakej základ plus co odtrénuješ, spoustu klientů se snad dá sehnat tam, u nás trenérka má jednoho zákazníka za druhym a to si bere 500 na hodinu, počítám, že měsíčně má tak 100 000, ale je to mistryně čr v kulturistice a už to dělá nějakej pátek..

Co se týká té druhé poznámky - asi si mě špatně pochopil, nechci už dělat v kuchyni, kord venku , kde je ještě větší masakr než tady , dělám normálně krátkej dlouhej a peníze sou taky celkem slušný, ale ta dřina za to nestojí

Jinak, tady se ti k tomu vyjádřil třeba i Ronnie.

https://forum.ronnie.cz/prace-fitness-trener-t32650.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 4:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já sem právě skončil VŠ, mam Mgr titul a sem rád že sem vůbec něco našel (a to navíc uplně mimo obor) za 10 čistýho na měsíc... takže fakt pochybuju ty peníze, takhle jednoduchý to neni, hlavně jak píšou ostatní, lidí jako ty jsou stovky a jak docílíš toho, že pujdou k tobě... nasycenej trh a pokud nemáš jméno nevim nevim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jednu dobu jsem chodil cvicit do nove otevreneho fitka yattomi myslim a bylo docela zajimave sledovat jak se treneri/trenerky snazili uchytit

nove fitko, hafo novych treneru, vetsina z nich evidentne cerstvych majitelu nejake licence

Hodne jich odpadlo, ale par se jich chytlo a meli klientu dost. Podle me to spis bylo co ja vim...o charisma tech treneru a jak dokazali pusobit duveryhodne, aby si je klient najal. Tezko to popsat, ale museli to byt takovi ti sebejisti optimisti...ne nejaky zakrikly mladik, ktery duveru rozhodne nebudil.

Zajimave taky bylo, ze zatim co trenerky mely z 90% damskou klientelu, tak treneri to meli spis 50/50.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
No, já sem právě skončil VŠ, mam Mgr titul a sem rád že sem vůbec něco našel (a to navíc uplně mimo obor) za 10 čistýho na měsíc... takže fakt pochybuju ty peníze, takhle jednoduchý to neni, hlavně jak píšou ostatní, lidí jako ty jsou stovky a jak docílíš toho, že pujdou k tobě... nasycenej trh a pokud nemáš jméno nevim nevim

Chtěl jsem být ironický, ale musím si neustále připomínat, že ne každý žije v Praze či jiném velkém městě.
Asi bych na tvém místě doma nezůstal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoPaK


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím s názorem, že fitness trenérství je v první řadě o charismatu a osobnosti trenéra a až následně o vědomostech. Samozřejmě nějaký základ musí být. Musíš být takový trochu gigolo pro paničky a zábavný parťák pro "pány"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
No, já sem právě skončil VŠ, mam Mgr titul a sem rád že sem vůbec něco našel (a to navíc uplně mimo obor) za 10 čistýho na měsíc... takže fakt pochybuju ty peníze, takhle jednoduchý to neni, hlavně jak píšou ostatní, lidí jako ty jsou stovky a jak docílíš toho, že pujdou k tobě... nasycenej trh a pokud nemáš jméno nevim nevim


Mohu se zeptat, co za vysokou školu jsi studoval?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sekac 1985 napsal:
No co sem koukal, tak v těch větších fitkách, jako třeba world class, pure atd berou pořád, ale těžko říct, jak to tam bude, jestli tam máš aspon nějakej základ plus co odtrénuješ, spoustu klientů se snad dá sehnat tam, u nás trenérka má jednoho zákazníka za druhym a to si bere 500 na hodinu, počítám, že měsíčně má tak 100 000, ale je to mistryně čr v kulturistice a už to dělá nějakej pátek..

Co se týká té druhé poznámky - asi si mě špatně pochopil, nechci už dělat v kuchyni, kord venku , kde je ještě větší masakr než tady , dělám normálně krátkej dlouhej a peníze sou taky celkem slušný, ale ta dřina za to nestojí


Trénuje 200 hodin měsíčně? Občas by to chtělo zapojit hlavu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maxpoint97 napsal:
jachym napsal:
No, já sem právě skončil VŠ, mam Mgr titul a sem rád že sem vůbec něco našel (a to navíc uplně mimo obor) za 10 čistýho na měsíc... takže fakt pochybuju ty peníze, takhle jednoduchý to neni, hlavně jak píšou ostatní, lidí jako ty jsou stovky a jak docílíš toho, že pujdou k tobě... nasycenej trh a pokud nemáš jméno nevim nevim


Mohu se zeptat, co za vysokou školu jsi studoval?


Studoval jsem PřF, obor Molekulární biologie a genetika. Je o prašt jak uhod, pokud nejsi programátor, tak bez praxe (kterou nám škola neumožnila a navíc byl obor tak časově náročný, že v podstatě na vlastní pěst nešlo taky nic) neseženeš nic... něco jsem sehnal a jsem za to rád, baví mě to a to beru jako hlavní a "dočasné" řešení. Pracuju ale v klasické státní firmě, kde máš naprosto pevně daný tabulkový plat - v případě Mgr tedy platová třída 11, stupeň 0 (0 let praxe) a jsi na 14 000 hrubého
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:

Studoval jsem PřF, obor Molekulární biologie a genetika. Je o prašt jak uhod, pokud nejsi programátor, tak bez praxe (kterou nám škola neumožnila a navíc byl obor tak časově náročný, že v podstatě na vlastní pěst nešlo taky nic) neseženeš nic... něco jsem sehnal a jsem za to rád, baví mě to a to beru jako hlavní a "dočasné" řešení. Pracuju ale v klasické státní firmě, kde máš naprosto pevně daný tabulkový plat - v případě Mgr tedy platová třída 11, stupeň 0 (0 let praxe) a jsi na 14 000 hrubého

Já nastoupil po základce do úřadu (pfuj, nikdy více) a když jsem po asi třech letech odcházel, bral jsem myslím kolem 22 tis hrubého. Nevím kolik byl můj nástupní, ale určitě vyšší než ten tvůj. A to bylo tak před deseti lety.
Neptal jsi se třeba u fízlů jestli by tvou specializaci nepotřebovali? Nebo medicínských firem?
14 hrubého je v pohodě, pokud jde o místo ve kterém získáš slušnou praxi. Pokud to je jen zašívárná, hledej hodně rychle něco jiného, jinak tam shniješ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sekac 1985


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky hoši, nějaký ty kritéria sou mi jasný, ale věřim si, třeba v tom Pure berou pořád a tam chodí denně hromada lidí, někoho tam snad splašim, dám výpověd - mám 2 měsíce výp. lhůtu - mezitim udělám kurz a seženu práci.

2 Deadlift - Nevím, co je na tom divného, budeš se divit, ale je spousta lidí, kteří pracují 200 hodin měsíčně, dokonce i 300 představ si to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenérský kurz - má to smysl ?? Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: