Jen mě neukamenujte :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jen mě neukamenujte :D  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Jen mě neukamenujte :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coder


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FrantaOkurka napsal:
Díky moc za odpovědi pomohli ste my :)... ramena nějak zařadim (je mi jasny že je to asi nejduležitějši čast těla tj. narozdil od bicaku je při práci nebo tak použiju) cvičil sem je celej rok a vahy se moc nezvedaly a hlavně to byla strašna nuda :D ..

MT budu zkoušet ale potřeboval bych někoho kdo by mi řekl co dělam špatně takže budu muset jit s nějakym kamošem do posilky do města

ty trningy co sem psal střídám vždy jeden den trenink pak den odpočinek a dalši den druhy trenink.. takle sem si to udělal hlavně protože mě takova sestavička bavi :D .. žadny zdlouhavy montovani činek, nastavování lavice apodob.

S těmi shyby na jedne ruce: Cvičim je jak se dočteš na internetu (mam malo přispěvku jinak bych poslal link) .. většinou při odpočinkovych dnech což sice neni uplně prakticky ale mam na to dost času, zrovna teď když píšu mi to nedalo a šel sem to zkusit .. jeden Shyb na sve leve ruce dam (sem levak .. levou mam silnější), ale nevim jak se dostat ke dvoum a více hodila by se mi nějaká rada všude na internetu píšou jen jak se dostat k prvnímu a o dalším postupu už nic.

O zařazení zad sem uvažoval ale když sem se podival do zrcadla tak sem zistil že je mam celkem pěkný takže nebudu zbytečně riskovat ;) (i když je pravda že teď cvičim hlavně kvuli sile postavu mam dobrou)
pokud chces cvicit jenom proto ze te to bavi tak cvic tak jak te to bavi ,pokud chces cvicit protoze te cviceni bavi a chces mit nejake vysledky tak https://forum.ronnie.cz/zacatecnik-trenink-t15199.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FrantaOkurka napsal:
O zařazení zad sem uvažoval ale když sem se podival do zrcadla tak sem zistil že je mam celkem pěkný takže nebudu zbytečně riskovat ;) (i když je pravda že teď cvičim hlavně kvuli sile postavu mam dobrou )

Ukaž
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
FrantaOkurka napsal:
O zařazení zad sem uvažoval ale když sem se podival do zrcadla tak sem zistil že je mam celkem pěkný takže nebudu zbytečně riskovat ;) (i když je pravda že teď cvičim hlavně kvuli sile postavu mam dobrou )

Ukaž


_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaOkurka


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
zarad zada-shyby a mrtve tahy, nejake ty pritahy velke cinky v predklonu
shyby se zatezi, pokud ti jde hlavne o ty shyby na jedne ruce, tak nechod pres pet opakovani a davej si na sebe vahu


Dobře díky :) to zní slušně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaOkurka


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
btw. jestli jedes na silu, tak musis makat se zadama...nehlede na to, ze vynechani zad, kdyz jedes vsechno ostatni je casem taky problem...proste slaba zada je to nejhorsi k cemu se muzes dopracovat


Tak se naučim mrtvej tah :D ... nesnašim přitahy činky! začnu tak s 30Kg at se naučim techniku a pak už to snad pude, k tomu hodim schyby a až se dostanu do posilovny tak třeba padlovani ;)


Naposledy upravil FrantaOkurka dne pá červenec 25, 2014 12:37 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaOkurka


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
pokud chces cvicit jenom proto ze te to bavi tak cvic tak jak te to bavi ,pokud chces cvicit protoze te cviceni bavi a chces mit nejake vysledky tak LINK


Diky za článek ale celotělovku se mi dělat nechce :) aspoň ne přez prazdniny, mam radši split kdyby ti připadalo že si moc vymyšlim tak maš pravdu ale nechci dělat něco z čeho budu akorat znuděnej.. jedno obdoby sem měl treninkovej plan takovej že sem se musel vždycky přemahat abych do ty posilovny zašel a to podle mě neni dobrej přistup.
Potřeboval bych kvalitni split :) (času na cvičení mám fůru nechci abych do měsíce přibral 5kg svalu :D, klidně zvolna, pomalu jako slušnej člověk. Split bez nějakejch artistickejch kreacích jako třeba kickback ve dřepu apodob :D)


citace:
Ukaž

Poslal bych fotku ale nemam čim se vyfotit :D, zni to pitomě ale je to tak. Jediny čim sem myslel že bych se mohl vyfotit byla Webka na NB ale když sem se sni vyfotil a pak si to prohlidnul tak všechno bylo děsně žlutý a rozmazaný :D (s NB nezachazim nejlíp tak sem stim asi někde praštil a takle to dopadlo za tenhle rok byl už 3x na opravě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemas mob s fotakem nebo nekdo v tvym okoli? Mi nerikej..
A nechapej to spatne, nechci videt fotku abych se ti mohl posmivat nebo neco v tom smyslu, ale vetsinou kdyz tu nekdo napise ze ma dobrou stravu, dobrej trenink atd tak ve vysledku je to katastrofa
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo chce, hleda zpusoby...
nahledy na split http://www.ronnie.cz/index.php?akce=hledat&slovo=split+&form_kde=1&form_den_od=1&form_mesic_od=1&form_rok_od=2001&form_den_do=25&form_mesic_do=7&form_rok_do=2014
podle me je nejlepsi to stridat (ale spis stridat FB)
a nemyl se, FB neznamena, ze pojedes jeden a ten samej trening 3x tydne, klidne muzes jet FB 3x tydne a zadny z tech cca 150 treningu nemusi byt stejne
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že jak to tak čtu, tak prostě cvič co jsi napsal .... nebo klidně co tě zrovna napadne .... ono to bude a je stejně jedno :-) .

Ale kdo si hraje, nezlobí, tak co
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaOkurka


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Nemas mob s fotakem nebo nekdo v tvym okoli? Mi nerikej..
A nechapej to spatne, nechci videt fotku abych se ti mohl posmivat nebo neco v tom smyslu, ale vetsinou kdyz tu nekdo napise ze ma dobrou stravu, dobrej trenink atd tak ve vysledku je to katastrofa


:) jo vim co mysliš ja se pokusim se vyfotit (aspon budu mit neco pro porovnani do budoucna) ale fakt nic nemam :D ... budu muset řict kamaradce ma dobrej fotak ale bude to trapas ji řikat že se potřebuju vyfotit polonahej abych to dal na web :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaOkurka


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
kdo chce, hleda zpusoby...
nahledy na split LINK
podle me je nejlepsi to stridat (ale spis stridat FB)
a nemyl se, FB neznamena, ze pojedes jeden a ten samej trening 3x tydne, klidne muzes jet FB 3x tydne a zadny z tech cca 150 treningu nemusi byt stejne


Skvělí pročtu to :) a hlavně dik za přístup na jinych forech mi opravili gramatiku a buzerovaly mě se stravou aniž by vubec věděli jak jim.
Eště by mě zajmalo jak posoudit jestli sem začatečnik nebo pokročili popř. pokročili-začatečnik :) za tu dobu co cvičim sem zkusil snad všechno jako třeba trenink 5x tydně, 2fazovej trenink, trenink jen s vlastní vahou, trochu workout ale to mě moc nevzalo, ruzne treninky z netu spuustu superserii, chvili sem byl i vegetarian a do toho cvičil full body 3x-4x tydně, atd. celkově aspoň trochu vim a co se tyče vah sem se taky posunul dopředu nezvedam sice 130Kg na bench nebo dřep, ale neni to tak marny jako když sem cvičit začinal.. to pro mě v posilovně nebyli dost malí závaží :D
tak jestli mi někdo řekne jak se mam hodnotit (ovšem cvičim teprve rok )

a ktomu FB treninku: určitě to zkusim, bude mi asi trvat než si zvyknu ale změna se hodí!
V minulosti sem měl tendence některý cviky odfláknout protože mě nebavili nebo mi nešli a pak to byl FB na *******************, teď mi to ale určitě vyjde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zacatecnik :) ikdyz nevim v cem ti to teda pomuze
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaOkurka


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
zacatecnik :) ikdyz nevim v cem ti to teda pomuze


Všude se píše pro jakou uroveň je tenhle trenink atd. takže bych věděl co mam a co nemam dělat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FrantaOkurka napsal:
Tom3 napsal:
zacatecnik :) ikdyz nevim v cem ti to teda pomuze


Všude se píše pro jakou uroveň je tenhle trenink atd. takže bych věděl co mam a co nemam dělat


Jak to tak čtu, tak ty můžeš zcela od začátku ..... zatím to vypadá ve tvém podání na slušný chaos.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 2:50 pm    Předmět: Re: Jen mě neukamenujte :D Odpovědět s citátem

FrantaOkurka napsal:

-------------------------
Trenink č.1 (Nohy, Biceps)
-Dřep 5x8
- Výpady 4x8 (na každou nohu 8 takže dohromady 16 ;) )
- Bicepsový zdvih dlouhá osa 4x6 (snažim se naložit nejvíc co to jen de ale zas abych to zvedl aspoň 6x)
- Předloktí s velkou osou 4x8
--------------------------
Trénink č.2 (prsa, triceps)
-Bench 4x8
-Tlaky v leže 4x8
-Francouzské tlaky 4x6
- Bench uzky uchop 4x8
---------------------------
pozn.: 1)Mrtvý tah nedělám protože mám špatnou techniku takže se bojím že si zničím záda
2)Zatím tam nemám nic na ramena s tím bych potřeboval poradit .. moje pokusy dopadly katastrofálně
3) snažím se docílit toho že udělám shyb na jedné ruce (už se mi to občas povede i když mě to stojí dost síly a nezvládnu víc jak jeden) nevím jestli mi k tomu tenhle trénink pomuže
4) !! Chci Normální Odpovědi Prosím !! !!Žádné Opravování Gramatiki Ani Tak Podobně :D !! (samozřejmě kdyby někdo něčemu nerozuměl tak ať se zeptá)
------------------------
takže otázka zní:JE TOHLE CO DĚLÁM K NĚČEMU?


Přijde mi to lepší, než to, co sem postují Tví kolegové, nicméně jsou tam rezervy.

1) Sežeň si dobrýho trenéra a nauč se to. Kdo necvičí mrtvý tah, necvičí vůbec.

2) Vertikální tlak, benč a nějaký přítahy pokrejou ramena víc než dost.

3) Pokud trénuješ pro takový cíl, musíš trénovat specificky. Takže v tom programu chybí shyby. Abys shybnul jednoruč, musíš mít vysoké 1RM na shybu obouruč, tedy shybnout kolem 2/3 vlastní váhy. K tomu Tě dovede klasická silovka, 3 - 5 sérií po 3 - 5 opakováních, cvičit to co nejčastěji a zůstat u toho co nejčerstvější, progresivně přihazovat zátěž a pohybovat se v 70% - 85% 1RM. Pořád budeš muset procvičovat "groove" shybu jednoruč, ale shybovat železa dvouruč je celkem snadná cesta, jak se tam dostat. Pomůžou taky negativy, vis jednoruč a vis jednoruč v přítahu.
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jen mě neukamenujte :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: