Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 847, 848, 849 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej se kdo mi mohl napsat co to je freerunning a místo toho rozjel hejt s Googlem a podívej se do svýho podpisu a pak tu muzes kázat cosi o navážení ...fakt neuvěřitelný toto
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Podívej se kdo mi mohl napsat co to je freerunning a místo toho rozjel hejt s Googlem a podívej se do svýho podpisu a pak tu muzes kázat cosi o navážení ...fakt neuvěřitelný toto


jedna vec je sebrat zajimava tvrzeni uzivatelu fora a dat si je do podpisu (dotklo se te to prvni nebo to druhe??? - ano uznavam klesl sem na tvou uroven) a druha nekomu v diskuzi (ke ktere nemuselo nebyt tve lenosti/pohodlnosti vubec dojit) bezduvodne pejorativne napsat chytraku a at soupe nohama proste facebookova generace ktera je zvykla kazdeho poslat do prd*le protze za klavesnici nic nehrozi tak proc bysme se chovali slusne

a k tomu googlu ja uz se s tebou uz nebudu prit protoze ty ocividne nevidis to o co mi jde a misto aby ses zamyslel do hloubky resis blbosti typu podpis proste kdyz se nekdo zepta na neco uplne obecneho co se da za x sekund nekde najit nebo uz se to 1000x resilo tak me to proste nastve
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotklo se mě to asi stejně jako tebe se dotklo že jsem ti napsal ať šoupeš nohama, tak si tu nemusíš hrát na ublíženou slečínku

Řešíme tu neuvěřitelný hovna.... Místo toho řešení jsem mohl mít přečtenou i historii freerunningu ve všech jazykovejch mutacích, to máš pravdu....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oba dva jste šílenci (nic ve zlým)...
medwed: když ho chceš jen drbat (viz Tvoje otázka o Googlu), raději nic nekomentuj...
Grimley: když Ti někdo napíše takovou hovadinu (viz medwedova prvotní otázka), raději na to nereaguj...
Pak se to takhle zvrhne a vypadáte jako kokoti oba dva...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Co to je freeruning?

Jednoduše rečeno freerunner se chce dostat z bodu A do bodu B a při tom neobcházet, ale stylově a efektně překonávat překážky.

Parkour je o efektivitě a rychlosti.Žádne kudrlinky jako saltíčka atp..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Upřímně nezkoumal jsem rozdíly mezi parkurem a freeningem, ale hlavně mě sere/mrzí, že jsem cvičil hlavně kulturistické tréninky, které jsou tak trochu postaveny na špatném základu a principech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Sere mě, že jsem nezačal dřív cvičit se svojí váhou a nedělal freerunning .. jen posilovna je nahovno.


Kamarád dělá freerun a do toho normál posiluje s činkama - občas to proloží vlastní vahou :) Myslím, že nikdy není pozdě začit. Jednu jsem byl v gymně a byl tam takovej už starší tlouštík docela (mohl mít třeba 170cm a tipnul bych ho dejme tomu na 90kg) a sázel tam ty triky jak o život
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ale salto nevím, je to i o mysli .. překonat ten strach.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Jo ale salto nevím, je to i o mysli .. překonat ten strach.


Samozřejmě - ono co si budeme povídat - salto dopředu a dozadu je ta nejjednoduší věc, kterou by čiště teoreticky měl zvládnout uplně každý, pokud není tlustej a nebo nemá ani gram svalu. Ale je to přesně o tý psychice a tu já zrovna na to nemám Samotný salto dozadu mi trvalo cca. rok, než jsem se k němu znovu odhodlal po tom, co jsem v tělocvičně hodil čelíčko o hranu (naštestí přes tu hranu byla žíněnka).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Upřímně nezkoumal jsem rozdíly mezi parkurem a freeningem, ale hlavně mě sere/mrzí, že jsem cvičil hlavně kulturistické tréninky, které jsou tak trochu postaveny na špatném základu a principech .


Jak to myslíš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je hloupost cvičit s cizí hmotností (činky), aniž by člověk ovládl cviky se svojí tělesnou hmotností a měl tělo pod kontrolou. A někteří hlupací cvičí s činkami tak špatně nebo by se napřed měli srovnat tělo (rehabilitace) ... jak to ale člověk mnohokrát čte a vidí, komu není pomoci, brzo bude mít zrnění a špatné držení těla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kulturisticke treningy su logicky pre kulturistov a pre nich su ok
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jejda, dostal se pod vliv nejakeho kalisthenik-guru a podlehl jeho vire
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Je hloupost cvičit s cizí hmotností (činky), aniž by člověk ovládl cviky se svojí tělesnou hmotností a měl tělo pod kontrolou. A někteří hlupací cvičí s činkami tak špatně nebo by se napřed měli srovnat tělo (rehabilitace) ... jak to ale člověk mnohokrát čte a vidí, komu není pomoci, brzo bude mít zrnění a špatné držení těla.

Přesně tak, a dokud neuděláš stojku na dvou prstech se svojí tělesnou hmotností, tak nemůžeš ani šáhnout na činku.

A nebo si toto myšlení můžeš strčit za klobouk, cvičit co chceš ty a nekecat ostatním do toho, že to co dělají je na hovno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 847, 848, 849 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: