Bolest v rameni/bicepsu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest v rameni/bicepsu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bolest v rameni/bicepsu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dangroj


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2014 4:45 pm    Předmět: Bolest v rameni/bicepsu Odpovědět s citátem

Čau, mám takovej problém s ramenem. Už docela dlouho mě bolí místo, kde na sebe navazuje biceps a boční delt. Bolí mě to hlavně u tlakových cviků. Nejvíce u tlaků na ramena a taky u benche hlavou dolů. Bolí mě to i když necvičím, ale ne tolik a musím na to víc zatlačit..
Ta bolest není moc silná, ale je dost nepříjemná.. Moc ji nedokážu popsat, ale přidám alespoň obrázek pro ujasnění, kde se tato bolest nachází.

Nevíte, jak se tento problém jmenuje a při nejlepším, jak ho vyřešit?
Děkuji za odpovědi.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2014 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mě trápí rameno už dýl jak měsíc a vůbec nevim co s tim.. nejhorší je, že vůbec nevim od čeho!
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

protahovat dlouhou slachu bicepsu, a nalepit kineziotejp.
(protahuje se tak, ze si das ruku co boli za zada zhruba pod stejnostranou lopatku, dlani dolu, druhou rukou si ji chytnes tak, abys mel hrbet oprenej o zada a palcem tlacil protahovane ruce na zapesti z palcove strany. pak pomalu zhluboka dychas, pri nadechu zatlacis bolavou rukou jako bys chtel otocit dlan palcem k zadum, ale druhou rukou ji ten pohyb nedovolis. Pri vydechu ruku uvolnis, a tou zdravou posunes uvolnenou bolavou ruku do strany a dolu. Takhle pokracujes v posouvani az nez se dostanes do polohy kdy bolava ruka lezi dlani na zidli vedle zadku protilehle strany)
snad jsem to popsala alespon trosku srozumitelne, je to zrovna docela slozity protahovani. umi to ale kazdej fyzioterapeut :)
Kineziotejp se lepi na biceps v cele jeho delce, od uponu na predlokti k zacatku na rameni. da se najit navod na youtube.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, presne tam jak je oznaceny me to boli uz pres rok.
Nejvic u benchu a tlaku na ramena, nejhorsi jsou pocatecni serie, to musim s lehkou vahou, pak uz to jde, ale boli porad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WildOrchid napsal:
protahovat dlouhou slachu bicepsu, a nalepit kineziotejp.
(protahuje se tak, ze si das ruku co boli za zada zhruba pod stejnostranou lopatku, dlani dolu, druhou rukou si ji chytnes tak, abys mel hrbet oprenej o zada a palcem tlacil protahovane ruce na zapesti z palcove strany. pak pomalu zhluboka dychas, pri nadechu zatlacis bolavou rukou jako bys chtel otocit dlan palcem k zadum, ale druhou rukou ji ten pohyb nedovolis. Pri vydechu ruku uvolnis, a tou zdravou posunes uvolnenou bolavou ruku do strany a dolu. Takhle pokracujes v posouvani az nez se dostanes do polohy kdy bolava ruka lezi dlani na zidli vedle zadku protilehle strany)
snad jsem to popsala alespon trosku srozumitelne, je to zrovna docela slozity protahovani. umi to ale kazdej fyzioterapeut :)
Kineziotejp se lepi na biceps v cele jeho delce, od uponu na predlokti k zacatku na rameni. da se najit navod na youtube.

diky moc :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JerichoDMZ


PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořádně protahuj !!!! Jak psal WildOrchid

Měl jsem stejný problém a skončil při tlakách,když jsem si vykloubil rameno,potom pomůže akorat operace.První jsem si vůbec nemyslel ,že když mě bolí bicepsová část tak mi může rupnout rameno , bohužel jsem posléze zjistil ,že jsem měl velmi rozšířený zánět , proto mě bolela i část bicepsu. Pozor na to a hlavně to nepodceňovat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2014 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdy už lidi pochopí, že bench je prostě ultimátní ničitel ramen Chápu, že třeba Tom jako trojbojař se na něj vykašlat nemůže, ale tak 80% lidí, kterým sem zakázal bench, protože je trápila ramena se po vynechání rameno dalo zázračně dokupy
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
flew


PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2014 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přečíst knihu pS Železné koule...
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2014 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

WildOrchid napsal:
protahovat dlouhou slachu bicepsu, a nalepit kineziotejp.
(protahuje se tak, ze si das ruku co boli za zada zhruba pod stejnostranou lopatku, dlani dolu, druhou rukou si ji chytnes tak, abys mel hrbet oprenej o zada a palcem tlacil protahovane ruce na zapesti z palcove strany. pak pomalu zhluboka dychas, pri nadechu zatlacis bolavou rukou jako bys chtel otocit dlan palcem k zadum, ale druhou rukou ji ten pohyb nedovolis. Pri vydechu ruku uvolnis, a tou zdravou posunes uvolnenou bolavou ruku do strany a dolu. Takhle pokracujes v posouvani az nez se dostanes do polohy kdy bolava ruka lezi dlani na zidli vedle zadku protilehle strany)
snad jsem to popsala alespon trosku srozumitelne, je to zrovna docela slozity protahovani. umi to ale kazdej fyzioterapeut :)
Kineziotejp se lepi na biceps v cele jeho delce, od uponu na predlokti k zacatku na rameni. da se najit navod na youtube.


Nedalo by se nekde najit video?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest v rameni/bicepsu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: