Nano 4.0



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nano 4.0  Úvodní stránka -> Crossfit -> Nano 4.0
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 9:25 pm    Předmět: Nano 4.0 Odpovědět s citátem

Ahoj,

máte někdo tyhle botky? Doporučujete, nebo radši nějaké jiné?
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2014 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj mam je, dokoce ve trech variantach, ale hrozne me serou ty jejich tkanicky, ktere se neustale samovolne rozvazuji. Obcas se stane, ze se ti do te volne podrazky dostane sutr, ktery neprijemne tlaci apod. Ale jinak super lehke boty na chuzi (nebeham a cvicim bos).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to trochu starší topic, ale i tak přispěju. Měl jsem to štěstí a nedávno jsem koupil dvoje Nano 4.0. Jedny mě stály 23 eur :) a to díky tomu, že na reebok stránkách byla asi půl hodiny chyba, která změnila cenu ze 120 na 23 :) měl jsem už v košíku asi 5 párů, ale nakonec jsem koupil jenom dvoje. Znám kluky co nakoupili i 10 párů. Bylo to moc rychlé a nikdo nevědě co se děje, ale každému pak přišel email z reeboku, že i když to byla očividná chyba systému, tak všem kdo si boty objednali je dodají.

A teď k botům samotným. Na crossfit jsou hrozné. Nestabilní, nejsou dost pevně, nejsou tak lehké jak bych si přál a ani moc hezké nejsou, ale na normální nošení k teplákům se hodí.

Mám ještě jedny od adidasu a ty jsou perfektní (lehoučké, stabilní a ani známka opotřebení po ročním náročném užívání)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rbartosz


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2023 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kde si mohu koupit nano 4 v roce 2023 ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nano 4.0
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: