únava / ospalost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - únava / ospalost  Úvodní stránka -> Na smazání... -> únava / ospalost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bosi


PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 5:31 am    Předmět: Re: únava / ospalost Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
daymoon napsal:

Jíst, když máš hlad.
Spát, když se ti chce.
Odpočívat, když to potřebuješ.

Jakékoliv kalkulace, analýzy, rozbory...jsou na hovno.

Do kamene tesat

OMG brát si nějakej prášek na spaní , když je člověk zdravej, to mi nepřijde moc ok...


Obavam se, ze tohle dava asi stejne smysl jako treninkova filozofie "podle pocitu", ci aplikovani jedne diety pro vsechny.
Nekteri rozmazleni povaleci (mluvim o sobe), kteri nemaji o vikendu co delat, zustavaji lezet v posteli do 11 rano, protoze jim jejich telo rika: "Proc bych mel sakra vstavat, kdyz nemusim!". Nehlede na to, ze kdybych mel jit spat az budu unaveny, tak chodim v prumery kolem 2 rano (coz to vstavani jeste zhorsi).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 6:00 am    Předmět: Re: únava / ospalost Odpovědět s citátem

flew napsal:
Mám problém s ospalostí a únavou ...
Budíček 5:30
Spát chodím kolem 22:00 - 21:30 jak kdy
Kávu sem tam .. tréninky 3x týdne crossfit + běhy..

V práci nijak extra fyzická zátěž .. někdy sem u pc celý den a doslova usinam ..

Výsledky krevních rozborů jsou ok .. hormonálně jsem zcela v pořádku .. tak proč se mi chce o půl 10 spát ???


Abych taky neco pridal. Co takhle upravit jidelnicek? Mas fotky z Ustinovem a Freimenem ale ja te neznam a do talire ti nevidim. Mozna by bylo nejlepsi zaexperimentovat se snidani podle Kulicha, omezit prilohy, davat si vice zeleniny atd. Jen strilim od boku.
No, a nebo delej u pc neco zabavnejsiho, co te udrzi v mirnem stresu a nenecha te usnout :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 6:46 am    Předmět: Re: únava / ospalost Odpovědět s citátem

flew napsal:
Mám problém s ospalostí a únavou ...
Budíček 5:30
Spát chodím kolem 22:00 - 21:30 jak kdy
Kávu sem tam .. tréninky 3x týdne crossfit + běhy..

V práci nijak extra fyzická zátěž .. někdy sem u pc celý den a doslova usinam ..

Výsledky krevních rozborů jsou ok .. hormonálně jsem zcela v pořádku .. tak proč se mi chce o půl 10 spát ???


Protože každý slušný člověk už v 22h spí

Já si byl včera jen zaplavat a projet se na kole a po 8 hodině večer už sem sotva držel víčka
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 1:39 pm    Předmět: Re: únava / ospalost Odpovědět s citátem

Oddo napsal:
flew napsal:
Mám problém s ospalostí a únavou ...
Budíček 5:30
Spát chodím kolem 22:00 - 21:30 jak kdy
Kávu sem tam .. tréninky 3x týdne crossfit + běhy..

V práci nijak extra fyzická zátěž .. někdy sem u pc celý den a doslova usinam ..

Výsledky krevních rozborů jsou ok .. hormonálně jsem zcela v pořádku .. tak proč se mi chce o půl 10 spát ???


Protože každý slušný člověk už v 22h spí

Já si byl včera jen zaplavat a projet se na kole a po 8 hodině večer už sem sotva držel víčka


Obávám se, že myslel půl desátou ráno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - únava / ospalost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: