Mr. Olympia 2014


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2014  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2014
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaká bude první trojka Mr. Olympie?
1. Phil, 2. Kai, 3. Dennis
30%
 30%  [ 3 ]
1. Kai, 2. Phil, 3.Dennis
60%
 60%  [ 6 ]
1. Phil, 3. Kai, 3. Shawn
0%
 0%  [ 0 ]
1. Kai, 2. Phil, 3. Shawn
10%
 10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
Oddo


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taková technická, obměňují se ti rozhodci každý rok, nebo alespoň podstatná část?
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
tezzy196 napsal:
Pochybuju o tom, ze kdyby necvicil tak by mel okolo 50ky dve totalni endoprotezy.
(Sorry za OT)


Hezká narážka. Kamarád má čerstvě obě komplení endoprotézy, je mu 34, nikdy necvičil, nesportoval a v životě se nikdy nenadřel, v rodině problémy s kloubama nemají. Jeho matka má asi 120 kg a běhá jak koroptev. Vyslvětlíš mi to nějak?


to byl jen takovy priklad. nicmene kdyz je "ON" jenom par mesicu
v roce, nepochybne mu telo podekuje. a kdyz mu trenink
jaky cvici staci na postavu, kterou ma, proc by se devastoval jnak?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Jari, super srovnání. Našel bys chvilku na sestavení stejné koláže s Kaiem? Dost by mě toto srovnání a doufám nejen mě zajímalo.


ta koláž není ode mě (udělal bych lepší ) Až bude čas, udělám něco s Kaiem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked už nič iné, tak sme aspoň videli budúcnosť, ktorú má vo svojich rukách skutočný mutant ramy, pre porovnanie ramy a phil

_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ked už nič iné, tak sme aspoň videli budúcnosť, ktorú má vo svojich rukách skutočný mutant ramy, pre porovnanie ramy a phil



Ramy mě potěšil v jednom, opravdu dokázal zapracovat na té separaci stehen... ale jeho forma prostě neni 100%... Nechci odepisovat Jamese, ale myslím, že Farah by s ním dokázal udělat větší parádu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Phil je podle mě nejslabší novodobý Mr.O.
I Coleman, kterého jsem nemusel byl něčím výjmečný. Phil je dle mě již za zenitem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Phil je podle mě nejslabší novodobý Mr.O.
I Coleman, kterého jsem nemusel byl něčím výjmečný. Phil je dle mě již za zenitem.


Co si budem povídat, kdyby Přišel Coleman z roku 2003 tak by to rozbil i dnes. Což se nedá říct nikdy v historii opačně. Dorian by neporazil Colemana, Haney Yatese atd. To o něčem svědčí. Možná je Coleman skončil spousta lidem pro smích svými deformacemi v pozdějším věku ale zanechal tu odkaz co do kvality, proporcí a objemů pořád největší a to už máme skoro 10 let po....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ona je otázka jak moc se dá "za" Colemana v jeho TOP formě vůbec ještě jít ....

A druhá otázka ... je je špička od Colemanových dob tak slabá, nebo byl Coleman skutečně tak mimořádný.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Deadlift napsal:
Phil je podle mě nejslabší novodobý Mr.O.
I Coleman, kterého jsem nemusel byl něčím výjmečný. Phil je dle mě již za zenitem.


Co si budem povídat, kdyby Přišel Coleman z roku 2003 tak by to rozbil i dnes. Což se nedá říct nikdy v historii opačně. Dorian by neporazil Colemana, Haney Yatese atd. To o něčem svědčí. Možná je Coleman skončil spousta lidem pro smích svými deformacemi v pozdějším věku ale zanechal tu odkaz co do kvality, proporcí a objemů pořád největší a to už máme skoro 10 let po....


Jn, u Phila se hodně obdivuje plasticita, ale kdyby přišel tebou zmiňovaný Coleman 03 (nebo klidně mnou oblíbenější Coleman 99), tak by Heathovi dělal taťku...

Sice by si asi v roce 95 nikdo netipl, že z Ronnieho bude jednou jeden z nejlepších bodybuilderů historie, ale když se kouknu na dnešní pole, tak si nedovedu představit, že by někdo měl do tří let vyletět až k titulu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ešte tak ma napadlo čo som si všimol, že každý tam hovoril, že big ramy je väčší ako každý kto tam je, ale keď bol vo finále v porovnávaní vedľa Kaia tak, síce Kai nebol väčší ako on ale ani nejako extra menší, aspoň mne to tak prišlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esprit


PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je mozne ze tento pan ma vacsie predlaktie ako phil? vyzeraju neuveritelne

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedno je sranda.......... Tak, ako niektorí profesionáli vyzerajú o 10 či niekedy aj 20 rokov starší než sú (na Olympii ich teda veľa takých nie je...), tak taký Johnie Jackson vyzerá o 10 rokov mladší, než v skutočnosti je.... ... Vyzerá ako chlapec.... ..... Je to sranda, lebo Johnie je starší ako napr. Branch, ale Branch vyzerá o 15 rokov staršie, než Johnie,a to nie len preto že Branch vyzerá na svoj vek trochu staršie ako bežný 39 ročný muž, ale hlavne preto, že Johnie vyzerá tak mladučko....... JE TO AŽ ZVLÁŠTNE.... ako je to možné ??? .... Aj pri videu z konferečky, keď rozprával Kai, a za ním sedel po Kaiovej ľavici Johnie, tak som hľadal v jeho tvári stopy po AS, po tom DLHOROĆNOM užívaní AS, hľadal som zväčšenú hlavu (má len RIADNE zväčšené trapézy :D), zostarnutý výraz, nenašiel som nič, a v tom šere tam vyzeral ako by nemal ani 30 rokov....
Taký Dexter je len o rok a nejaký ten mesiac starší od Johnieho, ale vyzerá staršie o 15 rokov.... Nie, nie že Dexter vyzerá veľmi staro, to Johnie vyzerá veľmi mlado.... Proste je to pre mňa v tomto fenomén.... Žiadne kurhy pod očami, nevidím vrásky ani zo straty elasticity kože (má už 43, v januári bude mať 44), židne mimické vrásky... Proste v tomto je fenomén.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.L


PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
....


ptas se proc nekdo vypada jinak nez nekdo dalsi? chapu to dobre? :D

jinak, jak osobne kultiky moc nesleduju, ale urcitou predstavu mam a z meho laickeho pohledu nedokazu prijit na to jak muze byt Phil v TOP3 natoz pak vyhrat, fakt mi to hlava nebere.


takovej cock namyslenej uhlazenej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Deadlift napsal:
Phil je podle mě nejslabší novodobý Mr.O.
I Coleman, kterého jsem nemusel byl něčím výjmečný. Phil je dle mě již za zenitem.


Co si budem povídat, kdyby Přišel Coleman z roku 2003 tak by to rozbil i dnes. Což se nedá říct nikdy v historii opačně. Dorian by neporazil Colemana, Haney Yatese atd. To o něčem svědčí. Možná je Coleman skončil spousta lidem pro smích svými deformacemi v pozdějším věku ale zanechal tu odkaz co do kvality, proporcí a objemů pořád největší a to už máme skoro 10 let po....

Podle mě Coleman hitnul vrchol lidských možností, moc si nedokážu představit, že by se mohla stavba lidského těla posunout ještě dál co se týče objemu a vysekanosti.
(pokud bychom nešli do nějakých genetických zásahů)

Sprint na 100m už taky není moc kam posunout se současnou fyziologií člověka, aniž by se vyrobil nějaký cyborg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út září 23, 2014 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To si lidi myslí pořád, že už se dosáhlo možného!
Je jasné, že nikdo neskočí do výšky 5m nebo nehodí koulí 35m, nadá nadhozem 450kg, ale v kulturistice?
Která není o výkonu, ale o genetické dispozici, vlastně souhrnu genetických anomálií?:)))
Najednou se objeví, z ničeho nic človíček, v 18ti letech bude mít 205cm, 145kg a činku v životě ještě neviděl, mezomorf jako vyšitej, správné páky, tvary jako od Michalangela, štíhlý pás, sílu jako Bill Kazmayer na vrcholu kariéry, trávení jako kyselina, játra a obličky z oceli, někdo mu ukáže pár základních cviků, řekne aby jedl více bílkovin, občas vzal trošku minerálů, béčka, céčka a ve 21letech tu bude ve světle reflektorů něco, co zastíní vše, co tu doposud běhalo po soutěžních podiích!
Nebo také ne.))
Ale je fakt, že Ronnie na svoji výšku a věk dosáhl opravdu genetického Olympu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2014 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: