OT z aktuálních forem = RANDO


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT z aktuálních forem = RANDO  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT z aktuálních forem = RANDO
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleslamka napsal:
DiamonD123 napsal:
blbost - já mám 39 cm.


Bohužel je to tak .. 38,5 cm :D Nevím jak to dělám, nevím jestli je mám tak divně postavený, že když je měřím přes vrchol bicepsu, tak to jede přes naprosto nejužší část tricepsu ..
Každopádně je to bohužel tak :D Ruce jsou moje slabina .. :/ :D

Btw na fotce to je: 174 cm / 80 kg / tuky nevím - tipuju 9-11%


A SME DOMA............ potom je meranie rúk ABSOLÚTNE NA HOVNO..... Tvoju ruku keby odmeralo 10 ľudí, bude 10 výsledkov, a budú sa líšiť v centimetroch, nie v milimetroch...... Takže - načo si vlastne meriame ruky ??? na hovno.

A že ruky sú tvoja slabina ? .... To ti hovorí meter, alebo tvoje oči ??? .... Lebo taký výstavný biceps.... Ukáž triceps, zatni ho, chcem vidieť tú "slabinu"...Zatiaľ NEVIDÍM.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
kaplii napsal:
DikobrazieDieťa/ Na tebe prostě sedí:
citace:
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.
Měl by si sám sobě přiznat, že na to prostě nemáš a vysrat se na to.


Asi tak, ako by si na to nemal ty, keby si nezasypal
http://lide.ronnie.cz/kaplii?gal=4274

Trkvas, že sa vôbec ozývaš. Tu už že si na sypačke je očividné. Tak láskavo TY nepíš kto na "to" má a kto nie, tomu, kto nesype a sypať nebude.


Teď si nejsem jistej, jestli si děláš prdel nebo ne. Fakt nevím, jestli mě trolluješ, ale já jsem v té době na těch fotkách nebral ani protein, zato jsem jedl 3x víc než ty a to ani nevím kolik jíš. Usuzuju podle váhy a míry zakomplexovanosti ostatními lidmi.

Edit: a pokud bych se měl zařadit do jednoho somatotypu (ikdyž na ně nevěřím), tak bych byl spíš k ektomorfovi, takže tak. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to jeb on je geňo
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kaplii napsal:
DikobrazieDieťa napsal:
kaplii napsal:
DikobrazieDieťa/ Na tebe prostě sedí:
citace:
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.
Měl by si sám sobě přiznat, že na to prostě nemáš a vysrat se na to.


Asi tak, ako by si na to nemal ty, keby si nezasypal
http://lide.ronnie.cz/kaplii?gal=4274

Trkvas, že sa vôbec ozývaš. Tu už že si na sypačke je očividné. Tak láskavo TY nepíš kto na "to" má a kto nie, tomu, kto nesype a sypať nebude.


Teď si nejsem jistej, jestli si děláš prdel nebo ne. Fakt nevím, jestli mě trolluješ, ale já jsem v té době na těch fotkách nebral ani protein, zato jsem jedl 3x víc než ty a to ani nevím kolik jíš. Usuzuju podle váhy a míry zakomplexovanosti ostatními lidmi.

Edit: a pokud bych se měl zařadit do jednoho somatotypu (ikdyž na ně nevěřím), tak bych byl spíš k ektomorfovi, takže tak. :)


Áno, a Dexter je od teba väčší preto, lebo on na rozdiel od teba konzumuje aj proteín. A Ronnie možno sypal, preto bol najväčší...
No ale mohol som čakať inú reakciu od teba ? ... No a veď práve, ektomorf, a za dva roky, a ešte dokonca aj bez proteínu sa takto vypracuje ? Za 5 rokov z teba bude Havlík z roku 2010, že ? A naturálne :D.. Lebo ešte máš pred sebou "naturálne" možnosť predsa veľkého progresu, KEĎ CVIČÍŠ LEN DVA ROKY.... Bože, to ty zožerie len idiot toto....


Naposledy upravil DikobrazieDieťa dne so září 27, 2014 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NAKONIEC JE TU NATURÁL (a najnovšie aj bez proteínu) KAŽDÝ, KTO NIE JE VEĽKÝ AKO BORCI V KLASIKE NAD 100KG......
Že sa niektorí nehanbíte !!!! ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raw


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
NAKONIEC JE TU NATURÁL (a najnovšie aj bez proteínu) KAŽDÝ, KTO NIE JE VEĽKÝ AKO BORCI V KLASIKE NAD 100KG......
Že sa niektorí nehanbíte !!!! ....


mam kamose co ma 47 pres ruku, 10% tuku a 20let a je natural, ted se pocurej jak pejsek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

raw napsal:
DikobrazieDieťa napsal:
NAKONIEC JE TU NATURÁL (a najnovšie aj bez proteínu) KAŽDÝ, KTO NIE JE VEĽKÝ AKO BORCI V KLASIKE NAD 100KG......
Že sa niektorí nehanbíte !!!! ....


mam kamose co ma 47 pres ruku, 10% tuku a 20let a je natural, ted se pocurej jak pejsek

přesně...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

raw napsal:
DikobrazieDieťa napsal:
NAKONIEC JE TU NATURÁL (a najnovšie aj bez proteínu) KAŽDÝ, KTO NIE JE VEĽKÝ AKO BORCI V KLASIKE NAD 100KG......
Že sa niektorí nehanbíte !!!! ....


mam kamose co ma 47 pres ruku, 10% tuku a 20let a je natural, ted se pocurej jak pejsek


Aha, takže vy si tu už robíte dobrý deň.... Tak naturálni kulturisti (kde nie je vôbec vylúčená malá kúrička) najväčšej svetovej kvality majú v objeme (nie príliš vypasenom) cez ruku 44cm, na súťaži do 42, maximálne 43cm dajme tomu, a tvoj naturálny kamoš by mal v ich forme 45-46cm naturálne.........
Potom ja naturálne dvíham vtákom zo zeme 30kg izometricky na nejakom remienku, a podržím to 10 minút.
Buď si zo mňa robíš srandu, alebo si
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
Hovna


Prober se, na světě je tolik lidí, co mají talent a neuvěřitelně dobrou genetiku. Viz co napsal raw. Taky znám jednoho takovýho. Já jsem člověk s průměrnou genetikou, jen prostě makám - měl by si tenhle stav poznat, neměl by si takový roupy. Tím jsem s tebou skončil, nemá to význam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenomže raw ti nelže... mluví pravdu, já ho taky znám...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovou snůšku sraček, ubrečenosti a výmluv, co tu podává Rango, jsem ještě nikdy neviděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kaplii napsal:
DikobrazieDieťa napsal:
Hovna


Prober se, na světě je tolik lidí, co mají talent a neuvěřitelně dobrou genetiku. Viz co napsal raw. Taky znám jednoho takovýho. Já jsem člověk s průměrnou genetikou, jen prostě makám - měl by si tenhle stav poznat, neměl by si takový roupy. Tím jsem s tebou skončil, nemá to význam.


ÓÓÓÓÓÓ....tak to je teda čudné, že poznáte osobne väčšie talenty, než je Šubrt (na ruky), Obořil (na nohy), a nikto tu o nich nevie, neboli tu ani raz predstavení, a zrazu tu každý takých pozná... A NIE SÚ ANI NIKDE V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE S TÝMI ICH OBROVSKÝMI 70CM NATURÁLNYMI STEHNAMI A 47CM NATURÁLNYMI BICEPSMI.....
Mne sa asi sníva chalani, čo píšete.................
ZAMYSLITE SA..... neviem o čo sa pokúšate, keď mi tu chcete nahovoriť, že poznáte naturálov, ktorí by ROZBILI SVETOVÉ HVIEZDY V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE....
TOTO CHCE LIEČENIE, CHALANI. VAŠE - VÁS, ČO STE TOTO NAPÍSALI....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Takovou snůšku sraček, ubrečenosti a výmluv, co tu podává Rango, jsem ještě nikdy neviděl.


Ako, napísal si riadnu blbosť, ale....aspoň to napísal človek, ktorý ma nazýva ubrečeným, výmluvným, a pritom mám lepšiu formu ako on.... ČIŽE V ČOM JE PROBLÉM ? Asi sa nevyhováram, a nebrečím dostatočne na to, aby som mal horšiu formu než ty. Znamená to teda čo ? Že si sa tu len tak ozval lebo sa ti chcelo, ale v skutočnosti nemáš čo ponúknuť ako protiargument k mojej ubrečenosti a výhovorkám, keďže sám nedisponuješ telom, ktorým by si sa mohol ako taký "kat" voči mne prezentovať, že na ňom vidno viac driny a menej výhovoriek, než na tom mojom tele ? ... Urobil si chybu, že si napísal čo si napíísal, maj sa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
Maerlyn0 napsal:
Takovou snůšku sraček, ubrečenosti a výmluv, co tu podává Rango, jsem ještě nikdy neviděl.


Ako, napísal si riadnu blbosť, ale....aspoň to napísal človek, ktorý ma nazýva ubrečeným, výmluvným, a pritom mám lepšiu formu ako on.... ČIŽE V ČOM JE PROBLÉM ? Asi sa nevyhováram, a nebrečím dostatočne na to, aby som mal horšiu formu než ty. Znamená to teda čo ? Že si sa tu len tak ozval lebo sa ti chcelo, ale v skutočnosti nemáš čo ponúknuť ako protiargument k mojej ubrečenosti a výhovorkám, keďže sám nedisponuješ telom, ktorým by si sa mohol ako taký "kat" voči mne prezentovať, že na ňom vidno viac driny a menej výhovoriek, než na tom mojom tele ? ... Urobil si chybu, že si napísal čo si napíísal, maj sa.
co kdyby jsi tu formu konecne ukazal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleslamka napsal:
DiamonD123 napsal:
blbost - já mám 39 cm.


Bohužel je to tak .. 38,5 cm :D Nevím jak to dělám, nevím jestli je mám tak divně postavený, že když je měřím přes vrchol bicepsu, tak to jede přes naprosto nejužší část tricepsu ..
Každopádně je to bohužel tak :D Ruce jsou moje slabina .. :/ :D

Btw na fotce to je: 174 cm / 80 kg / tuky nevím - tipuju 9-11%


Aha 174cm - to vše vysvětluje trpaslíku U menších lidí to především na fotkách no co si budeme povídat i v reálu vypadá prostě velké, protože jsou menší no. jestliže máš na 174cm okolo 38cm ruku, tak já, aby ta moje ruka vypadala opticky podobně jako ta tvoje, tak bych řekl, že by musela mít tak okolo 42cm.

Jinak pardon, že jsem svým příspěvkem pravděpodobně vyvolal uplně nesmyslnou diskuzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT z aktuálních forem = RANDO Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: