Harleen´s Log-Ponyfitness :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 137, 138, 139  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harleen´s Log-Ponyfitness :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlata


PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2014 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Jináák dneska jsem si udělala ve snídaničce změnu!
Už mi lezou krkčem všemožné vločky, nebo vajíčka na bžilion způsobů :D tak jsem to spatlala dohromady spolu s proteináčkem, banánem ..navrch odtučněný tvaroh a mražený boruvky a tahááááá takováhle palačinková nálož ! Bomba před trenálem <3 obvykle mám snídani v sobě rychlostí světla, ale tohle jsem si vychutnálava :D :D ooouuu yea :D
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
koffis


PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2014 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už to tady delší dobu sleduji a makáš úžasně. Takového entuziasmu a chuti do tréninku aby pohledal :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2014 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koffis napsal:
Už to tady delší dobu sleduji a makáš úžasně. Takového entuziasmu a chuti do tréninku aby pohledal :-)


Děkuji děkuji... I já po očku pojukávám když na svůj log zapíšeš...a musím říct, že pokud jsi předtím necvičila pravidelněji...tak je to SUPER! A za takový krátký časový úsek jdeš nádherně s váhou dolů a naopak se silou pěkně nahoru! Držím palečky ať jdeš stále kupředu, protože našlápnuto máš opravdu skvěle...! Plus jsi neskutečně krásná
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20. 10. LEGDAY!!

DNESKA HARLEEN JEDE BOMBY!!!! :D :D
HAHAH dneska nadupaná už od rána, neskutečný natěšení na trenal po dvou dnech flákání se po závodech..ale tak svaliky rostou v dobe regenerace tak doufam, že teda něco narostlo :D :D
No a jak jsem byla natěšená, tak jsem to celé chtěla uplně šíleně narvat a povedlo se...až pak teda se mi povedlo se už podruhé za dva měsíce při nohách hodit


Zákopy v sedě

20x 105lbs
15x 120lbs každé třetí opáčko s podržením v kontrakci ...fuha nějak to těžklo
15x 135lbs
13x 150lbs dynamicky dolu, pomalinku nahoru
12x 150lbs áááááá už jsem brečela! :D napumpované a zatuhléé
Shazovačka 10x 150lbs, 10x 120lbs 20x 60lbs
40s pauza !!

Mrtvý tah s proplýma nohama
15x 20kg
15x 30kg
15x 40kg
15x 40kg
super protažení

Předkopy
17x 105lbs
12x 150lbs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10x 150lbs neskutečná bolest!!!
12x 135lbs pocitově uplně stejně těžký jako těch 150lbs :D
11x 135lbs
10x 105lbs plus 8x 75lbs !!!!!!! nemohla jsem se zvednout :D

Dřepolegpress
30x 115lbs
20x 175lbs
15x 215lbs
11x 275lbs !!!!! žaludek se chtěl obrátill..ale to jsem ještě udýchala...ale brečela jsem moc..
Shazovací 10x 255lbs, 10x 175lbs, 15x 90lbs !!!! Neskutečně to bral zadek!!! taková procítění jsem nezažila!
Nohy absolutně rozsekaný...chtěla jsem už konec..ale vnitřní hlas to nedovolil...přehrála jsem si v hlavě to jak dře Larissa...oči podlité a safra nevzdavam se!!!!

Dřepy na MP
15x 30kg
15x 40kg
12x 40kg
chvilka to rozdejchat... + 20x dřep jen jáá :D

Donkey kicks
30x
30x
30x
20x nahoře stopka a pomaloučké spouštění dolůů
rozklepaná...šla jsem do sebe hodit cukry...jsem byla mimo, zalýhaly mi uši..nepopadala jsem dech, periferní vidění někam uteklo

Zatínání hýžďových svalů na zemi (ten strašně vtipný cvik :D)
30x
25x
20x

Výpony na podložce
150 s přestávkami ..nechodila jsem.... zkoušela jsem jak ťapkají tučnáčci :) po tomhle treninku jsem uznala, že je to docela příjemný a jsou to frajeři, ikdyž asi nemají kolena :D

Kardijko
10 minut schůdky do nebe a 25 minut pááás

hurrrráááá domůů na stejka !!!
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D


Naposledy upravil Zlata dne po říjen 20, 2014 8:01 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oh my gosh, look at her butt :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Oh my gosh, look at her butt :-)


Jo joooo k takovýmu se chci dopracovat! :D Abych mohla dělat cosplay :D
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DolceGusto


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Oh my gosh, look at her butt :-)

tak tak


Zlata: i kdyz mi neni tenhle zpusob cviceni blizkej, tak makas fakt silene a to se mi libi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DolceGusto napsal:
daymoon napsal:
Oh my gosh, look at her butt :-)

tak tak


Zlata: i kdyz mi neni tenhle zpusob cviceni blizkej, tak makas fakt silene a to se mi libi


Ohohooo to jsou macandy! :D

Děkuji Dolce, snažím se nu
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Já ten zadek potřebuju zvednout nahoruuuu!! Grrrr!!!!
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdopadne ten Mrtvý tah s proplýma nohama by se mel natocit a z spravneho uhlu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sa im musia rosiť čelá vo fite
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
sa im musia rosiť čelá vo fite


No v Olympii právě, že vůbec :D Tam to každý tak soustředěně drtí, že si nevšímají ničeho okolo :))
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. 10. Triceps, biceps, břicho, zadek, kardio :D

Tricepsová kladka
20x 60lbs
20x 60lbs rozehřívací dvě serijky :)
15x 70lbs
12x 80lbs vždy podržení v kontrakci :)
12x 80lbs
12x 70lbs
shazovací 10x 70lbs, 10x 60, 10x 50,10x 40,10x 30 aaaaauuuuu !!!
pauzy mezi seriemi 35 vteřin takže nářez!!!

stahování kladky jednoruč
12x 20lbs
12x 20lbs
12x 20lbs
12x 20lbs
18x 10lbs
to samé minimální pauzy dojela jedna ruka, začla druhá a zase...masacker!! :D :D dneska nějak celý fitko jelo tricepsy a bicepsy tak jsem během trenalu sbírala inspiraci :D a snažela se nepřekážet


Stahování kladky podhmatem
20x 40lbs
20x 40lbs zahřívačky
15x 50lbs
14x 50lbs
shazovací 10x 60lbs
10x 40lbs
10x 30lbs

bench na úzko :)
18x 20kg
18x 20kg
13x 25kg
12x 25kg
11x 25kg
zase kratoučký pauzy, mazec už jsem tricáky necítila, respektive cejtila jsem je až moc!! :D :D
ale absolutní radost, že šlachy nebolí a loket se taky lepší...vůbec jsem nezaznamenala, že mi v něm chroupalo a lítalo...super..bud jsem byla nastřelená napalmem tolik, nebo je to fakt dobrý už :D D:

Bicepsové zdvihy s jč
20x 15lbs
20x 15lbs
18x 20lbs
18x 20lbs
18x20lbs
10x 20lbs, 10x 15lbs, 20x 10lbs
pumpičkáááá

Jednadváca
12,5kg
15kg
15kg
12,5kg
12,5kg

Biceps zdvih nadhmatem s ez
15x
15x
20x
15x
15x
nateklost!!!! vždy nahoru dynamicky, dolu brzda.stejně jako u všech cviků jen se mi to nechce porad psat dokolecka dokolaa :D

Crunch vs Ten vtipný cvik na zadek v lehu na zádech hihi
200x vs 100x
samozrejmě na střídačku (co 40crunčíků, to 20 prdelkozatínáčků) mez přestávky

15minut schody, 30minut pásovec v tepovce 120 hihi :)

dnešní trenal super! Pak jsem byla se podívat za jednou ikon český kulturistiky, tak jsem dostala pochvalu i vynadáno (pochvalu za šíři zad, široká ramena, úzký pas....a vynadáno že neumim dřepovat ....ale to vypiluju už vim na čem máknout co se sebou provést a pojedu bomby :D) Takže super....
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22.10. Namisto rest daye to byl kardio day!

Rano sprinty do kopce (5x vybehly kopec plus vyklusy)
Vecer 30minut schody plus 40minut pas....brutalita takhle zlita jsem v zivote nebyla...zadek v jednom ohni :))

Ranni beh jsem si uzila na maximum..cerstvy vzdousek, poniiiik na kopci a endorfiny skakaly vsude kolem ♡
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
bbvka


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2014 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, to mi rekni kde to behas? pochybuju ze v okoli Olympie ci Vrsovic je neco takovyho ne? ;]
od Olympie na zelivarnu pres nemocnici to asi nebude :DDD
Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 137, 138, 139  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: