OT - aktuální formy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT - aktuální formy  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT - aktuální formy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ikee


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak tak, zase 6 stran rozebírání něčího soukromého života, který stejně nespasíte a do kterého vám ani nic není. Nechcete radši někde zachraňovat deštné pralesy, čistotu moří, týraná zvířata nebo vlastní život a bude to alespoň užitečnější? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
aj tak je komicke,ze sa donho obuvaju len preto,ze sa priznal ak by to sem nenapisal,kazdy mu obdivuje formu a je pokoj


Já se do nikoho neobouvám ,jenom píšu co ho čeká ,sice mu forma může vydržet i půl roku,ale co potom, at' se na mě nikdo nezlobí 45 přes ruku po kůře je hloupost , beru když někdo cvičí roky a umocní své zisky sypkou na paže 52 cm .
Genetiku nedohoníš.
_________________
"Je jen jeden vrozený omyl, a to ten, že si myslíme, že jsme tu proto, abychom byli štastni." Arthur Schopenhauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a tohle je presne to, proc nema cenu honit se za svaly, kolik lidi ze 100 si uprimne o nadprumerne namakanem cloveku rekne, hele, ten je dobrej, to by se me libilo.. tak mozna 10, zbytek si rekne no ten sype, tohle se me nelibi, tohle uz je moc a ruzny blbosti, tim vetsi smysl ma potom spis delat to pro svuj dobry pocit a nejak to nehrotit, ale to uz je spis cesta ke ktere se clovek dopracuje, nez se kterou zacne
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

arkan napsal:
Petey napsal:
aj tak je komicke,ze sa donho obuvaju len preto,ze sa priznal ak by to sem nenapisal,kazdy mu obdivuje formu a je pokoj


Já se do nikoho neobouvám ,jenom píšu co ho čeká ,sice mu forma může vydržet i půl roku,ale co potom, at' se na mě nikdo nezlobí 45 přes ruku po kůře je hloupost , beru když někdo cvičí roky a umocní své zisky sypkou na paže 52 cm .
Genetiku nedohoníš.


Josef Adlt. Paže 42 cm. Účastník MS

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste sem hod Franka Zanea a mysli si ze se pokaknem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Frank Zane, paže 46cm, 3x Mr. OLYMPIA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Kluci bral bych to trochu s nadhledem, to co delame je konicek, zivotni styl, to neni sport a kazdy ma pravo si delat se svym telem co chce, m (n)e spis prijde, ze je to zavist, ze nekdo po kure vypada lip, jak nekdo ani po x letech treninku , ale ono neni co zavidet, casem dotycny zjisti, ze to chce cim dal vetsi davky a silnejsi veci a cely zivot se mu zacne tocit jenom kolem vydelavanim penez na kuru, proto doporucuju si srovnat v hlave priority a cvicit si pro radost a ne pro lidi ve svem okoli, to se ale tezko vysvetluje mladym klukum, nebyl jsem jiny


Tohle už je rozumně napsanej příspěvek a s tím nemám problém. Každopádně to, co jsi napsal před tím, byla solidní sračka. Pokud to bylo jen rýpnutí, tak jsem se nechal nachytata beru to.

Každopádně jako reklama na sypačku ta fotky byla o ničem, protože "Ti pánové z obalů proteinů, vypadají mnohem líp." :)

Jak jsi napsal, ať si každej se svým tělem dělá, co chce, dokud tím neobtěžuje někoho jinýho. Můj osobní názor na AS je asi takovej: v životě bych nebral nic na 99% a to zbylý procento by byl případ, kdyby na tom závisel život mé rodiny, případně její zajištění, což ale nehrozí, takže je to reálně 100%.
Pokud je nějaká netestovaná federace, tak s tím taky nemám problém, ale velmi pravděpodobně mě nebude zajímat. Testované federace, tam je to jasný a osobně bych byl pro mnohem přísnější tresty zákazů, mám na mysli v délce trvání.
Amatérům, kondičákům, nezávodníkům bych místo dopingu doporučil návštěvu psychologa, protože ten podle mě může pomoct víc.

To je ode mě asi vše, co bych k tomu tématu napsal.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
arkan napsal:
Petey napsal:
aj tak je komicke,ze sa donho obuvaju len preto,ze sa priznal ak by to sem nenapisal,kazdy mu obdivuje formu a je pokoj


Já se do nikoho neobouvám ,jenom píšu co ho čeká ,sice mu forma může vydržet i půl roku,ale co potom, at' se na mě nikdo nezlobí 45 přes ruku po kůře je hloupost , beru když někdo cvičí roky a umocní své zisky sypkou na paže 52 cm .
Genetiku nedohoníš.


Josef Adlt. Paže 42 cm. Účastník MS



Kolik měl Adlt v objemovce?
V devatesátých letech na srazu širší reprezentace někteří neviděli přes víčka jak byli zalití
_________________
"Je jen jeden vrozený omyl, a to ten, že si myslíme, že jsme tu proto, abychom byli štastni." Arthur Schopenhauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A není to jedno? Kulturistika není o absolutních číslech.
Co tahle? Hero or zero?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

Kolik měl Adlt v objemovce?
V devatesátých letech na srazu širší reprezentace někteří neviděli přes víčka jak byli zalití

Ale houby. V objemu neměl o moc víc. Adlt byl právě pověstný těma malýma rukama.[quote]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci se tady s nikym hadat, pravda je, ze mam obcas ironickou poznamku a ne kazdy to pochopi, abych to tak nejak shrnul: sypalo se, sype se a sypat se bude a muj nazor je ten, ze se sype cim dal vic, za co muze i dnesni urychlena a po dokonalych telech lacna doba, tot vse k tematu co bych tak dodal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="prochm"]
citace:

Kolik měl Adlt v objemovce?
V devatesátých letech na srazu širší reprezentace někteří neviděli přes víčka jak byli zalití

Ale houby. V objemu neměl o moc víc. Adlt byl právě pověstný těma malýma rukama.
citace:


O Adltovi to vím ,ale znal jsem jednoho nemůžu jmenovat,ale můžu říct že soutěžil v kategorii do 70 kg ,vyhrával pohárovky jednu za druhou a v objemu měl ruku 46cm .Při 68kg nějakých 42.
Dvakrát ho chytli a dostal doživotní zákaz.

To je jedno ,ale podle mě by každej měl napřed vytěžit maximum se svojí genetiky, tréninkem stravou a po letech když už nic nefunguje teprve uvažovat o sypačce , to bylo původní téma.
_________________
"Je jen jeden vrozený omyl, a to ten, že si myslíme, že jsme tu proto, abychom byli štastni." Arthur Schopenhauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
To je jedno ,ale podle mě by každej měl napřed vytěžit maximum se svojí genetiky, tréninkem stravou a po letech když už nic nefunguje teprve uvažovat o sypačce , to bylo původní téma.


Jo přesně. To je také můj názor. Jinak kolik cm měl Adlt v objemu nevím ale někde jsem četl rozhovor s ním kde tvrdil, že rozdíl mezi objemem a soutěžní formou na obvodu rokou má 3cm.[/quote]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
arkan napsal:
Petey napsal:
aj tak je komicke,ze sa donho obuvaju len preto,ze sa priznal ak by to sem nenapisal,kazdy mu obdivuje formu a je pokoj


Já se do nikoho neobouvám ,jenom píšu co ho čeká ,sice mu forma může vydržet i půl roku,ale co potom, at' se na mě nikdo nezlobí 45 přes ruku po kůře je hloupost , beru když někdo cvičí roky a umocní své zisky sypkou na paže 52 cm .
Genetiku nedohoníš.


Josef Adlt. Paže 42 cm. Účastník MS



Nechci se přít, ale Adlt tvrdil, že má paže 39 cm. Bylo to na MS, kde byl i Kujan, někde v Asii to bylo (už si nepamatuji kde).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, dokonce jenom 39. to je fuk, podstatné je, že v kulturistice se na cm zas tak nehraje...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT - aktuální formy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: