Knihy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Knihy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Knihy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr.Freak


PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 8:36 am    Předmět: Knihy Odpovědět s citátem

Ahoj, můžete někdo doporučit nějaké dobré knihy o výživě?
Obzvláště vděčný bych byl za knihy, kde by byla rozebrána i vegetariánská výživa, protože se po létě chystám na 4měsíční půst.
_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po září 01, 2014 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechcel som zakladat nove vlakno ale v poslednej dobe moc necitam a chcem to zmenit... nejake dobre biografie o osobnostiach ktore zasiahli do nasho sveta :) ... Osobne sa mi dobre citali knihy ako napr.: Steve Jobs, Chuck Zito zakon ulice, Kniha o Batovi a pod ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáte někdo po ruce knihu od Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)? Já jí samozřejmě mám, ale v ČR. Teď bych z ní něco potřeboval, kdybyste byl někdo tak hodný. :)

Díky
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co konkrétně?

Já ji asi mám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On je novej díl Zaklínače ?! Když jsem v metru uviděl reklamy, tak jsem měl druhý Vánoce. Shodou okolností jsem na konci srpna přečet celou ságu i s povídkama (už potřetí) za cca 10 dní (7 knih). Pro mě je to nejlepsi fantasy a myslim, ze se tomu nic nevyrovná. Takze uz vim, co bude dalsi moje knížka!

Jinak od té doby jsem precet jeste Noční kluby (oba díly) od Kulhánka a musim rict, ze trochu šílený, ale skvely. Bavilo mě to. Naopak Stroncium jsem od nej ani nedocet... A tenhle týden jsem si dal od Kinga Prokletí Salemu . Byla to moje prvni knížka od Kinga a na to, jak je v tomhle horrorovym žánru znamej, točí se podle nej filmy atd., tak mě to dost zklamalo. Nevim, jestli jsem narazil na slabší kousek, ale bylo to fakt spatny.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od kulhanka se mi asi nevic libila ceta krve - dobrak/cynik :)) pise to vtipne :D

Ale ted ujizdim na JFK (skupina ceskych autoru) :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prokletí Salemu sem nečet,ale Misery nebo Temná půle od Kinga jsou knížky,který sem přečet doslova jedním dechem a to nejsem žádnej velkej čtenář
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:
On je novej díl Zaklínače ?! Když jsem v metru uviděl reklamy, tak jsem měl druhý Vánoce. Shodou okolností jsem na konci srpna přečet celou ságu i s povídkama (už potřetí) za cca 10 dní (7 knih). Pro mě je to nejlepsi fantasy a myslim, ze se tomu nic nevyrovná. Takze uz vim, co bude dalsi moje knížka!

Jinak od té doby jsem precet jeste Noční kluby (oba díly) od Kulhánka a musim rict, ze trochu šílený, ale skvely. Bavilo mě to. Naopak Stroncium jsem od nej ani nedocet... A tenhle týden jsem si dal od Kinga Prokletí Salemu . Byla to moje prvni knížka od Kinga a na to, jak je v tomhle horrorovym žánru znamej, točí se podle nej filmy atd., tak mě to dost zklamalo. Nevim, jestli jsem narazil na slabší kousek, ale bylo to fakt spatny.


Stroncium teď dočítám (podruhý ) a musím říct, že ten závěr je nejlepší. Jinak od Kulhánka jsem přečet snad vše a nejvíc čtivé byla Vyhlídka na věčnost

EDIT: ale koukám, že to je všechno trochu mimo téma
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2017 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřeboval bych nějakou inspiraci na dárek. Dobré novější knížky. Fantasy, sci-fi, detektivky

Kuju :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2017 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mark Lawrence, komplet, co.od neho vyslo, Trnovy princ/kral/cisar/princ blaznov/lharuv klic, najlepsia temna fantasy s prekvapivou hlbkou od cias Abercrombieho trilogie: prvni zakon.
Dal som 1500stran za týždeň,
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 12:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporucuju Kolo casu od R. Jordana. Fantomprint to konecne doprekladal :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 2:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.goodreads.com/series/49075-the-stormlight-archive

Tuhle sérii od Sandersona, zrovna vyšel třetí díl. Čtu jen fantasy, a tohle považuju za opravdu top. To hodnocení tomu i odpovídá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za tipy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:
https://www.goodreads.com/series/49075-the-stormlight-archive

Tuhle sérii od Sandersona, zrovna vyšel třetí díl. Čtu jen fantasy, a tohle považuju za opravdu top. To hodnocení tomu i odpovídá.


Taky ctu prevazne fantasy. Na tohle se mrknu, vypada to zajimave.

Jinak momentalne jsem docetl vsechny tri knihy Metra a ma to svoje slabe i silne stranky. Rozhodne prijemne odreagovani.

Zacinam ted celkem cist zanr LitRPG. Fantomprint se toho konecne zhostil a zacinaji v ceskem prekladu pronikam i k nam. Jinak samozrejme v anglictine.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2017 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord_Ivory napsal:
deiw napsal:
https://www.goodreads.com/series/49075-the-stormlight-archive

Tuhle sérii od Sandersona, zrovna vyšel třetí díl. Čtu jen fantasy, a tohle považuju za opravdu top. To hodnocení tomu i odpovídá.


Taky ctu prevazne fantasy. Na tohle se mrknu, vypada to zajimave.

Jinak momentalne jsem docetl vsechny tri knihy Metra a ma to svoje slabe i silne stranky. Rozhodne prijemne odreagovani.

Zacinam ted celkem cist zanr LitRPG. Fantomprint se toho konecne zhostil a zacinaji v ceskem prekladu pronikam i k nam. Jinak samozrejme v anglictine.


Však právě Brandon Sanderson dopsal 3 poslední knihy Jordanova Wheel of time. Samozřejmě, že podle Jordanových poznámek, ale i tak - další důvod, proč by ti mohl sedět i Stormlight Archive.

Právě Jordan je autor, u kterého mám velké resty, ale kdy to doženu, to netuším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Knihy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: