Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 911, 912, 913 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiez sa mi to stalo. Na vaclavaku pred mnohymi rokmi. Siel som si k chlapikovi nieco kupit. Pamatam si to dodnes.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ono dost často sou řidiči autobusů (hlavně MHD) zpruděný tlamy, čest veselím vyjímkam...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja se nedivim nikomu, kdo musi delat s lidma delsi dobu, ze se z nej stane zpruzela tlama
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 5:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondraš


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Draper napsal:
Dneska, kdyz jsem nastupoval do autobudu si za mnou kupovala listek jedna od pohledu strasne sympaticka a hezka mlada Slovena vek tak asi do 25let . Ridici rekla s vyraznym slovenskym prizvukem: "Prosím vás, jeden listok do Velkeho Mezirici" , ridic, aniz by ji nechal dorict velou vetu, ji dost arogantne rekl: " Reknete mi to laskave cesky, cizim recim nerozumim " . Slovena, chvili strnula, protoze asi nestacila zasnout, co slysi, zhluboka se nadechla a velmi nahlas a vyrazne , skoro az artikulovane rekla jen Velke Mezirici (bez slovenskeho prizvuku). V tu chvili se me ale najezily vsechny chlupy na tele, protoze kdyby to rekl mne a zrovna bych nespechal, tak mu asi reknu, at si polibi prdel, ze si pockam na dalsi spoj nebo alespon ,ze za jeho lingvistickou primitivnost ja nemuzu . Celkem mi ji bylo lito, protoze tohle skoro zavanelo rasismem
a jeste k tomu byla tak mila...


Tak čo si sa neozval?


Na čo by to robil,v takej situácii je najpohodlnejšie zaujať pozíciu mrtvého brouka,veď mňa sa to netýka.Náhodou by ten šofér poslal do prdele aj jeho a navyše by ho osočil z toho že nie je Čech,keď sa zastáva "blbej" Slovenky. Radšej v autobuse sedel v klídku aby potom mohol v pohodlí domova vypisovať ako ho to sere .
Žil som v Prahe cca 14 rokov,ale na takého primitíva ako bol ten šofér som našťastie nenarazil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:

Tak čo si sa neozval?


Asi nejsem takovy Zoro mstitel jako bys byl ty :-)

Bylo to hnusny , ale neslo o zivot a ja se svoji cholerickou povahou se do takovychto veci zbytecne nepletu a neupozornuji na sebe.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:


Tak čo si sa neozval?


A čemu by to pomohlo? Myslíš snad že by pak řidič už nebyl takovej kretén?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ak by tomu vodicovi pravidelne pripominali ake to je hovado, choval by sa inak
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když myslíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
tak ono dost často sou řidiči autobusů (hlavně MHD) zpruděný tlamy, čest veselím vyjímkam...

Tjn, mi přijde že to jsou většinou týpci zpruzení životem, co mají doma nějakou semetriku co jim nedává, mají blbej job s nulovými vyhlídkami na zlepšení a tyhle frustrace si ventilují na cestujících, protože ten autobus je jediný místo v jejich životě, kde mají nějakou autoritu a pravomoce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

www.youtube.com/watch?v=8qacVvm-8ao&

[/b]
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte radši jezdit vlakem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2014 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jestli mě to zklamalo nebo nasralo .... neschopnost policie. Nebyli schopni za půl hoďky vyrazit ze stanice, na lince chce týpek vykecávat zbytečně několik minut.
Ať mají nové uniformy i písničk, pořád to budou ti samí lidé...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2014 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Dneska, kdyz jsem nastupoval do autobudu si za mnou kupovala listek jedna od pohledu strasne sympaticka a hezka mlada Slovena vek tak asi do 25let . Ridici rekla s vyraznym slovenskym prizvukem: "Prosím vás, jeden listok do Velkeho Mezirici" , ridic, aniz by ji nechal dorict velou vetu, ji dost arogantne rekl: " Reknete mi to laskave cesky, cizim recim nerozumim " . Slovena, chvili strnula, protoze asi nestacila zasnout, co slysi, zhluboka se nadechla a velmi nahlas a vyrazne , skoro az artikulovane rekla jen Velke Mezirici (bez slovenskeho prizvuku). V tu chvili se me ale najezily vsechny chlupy na tele, protoze kdyby to rekl mne a zrovna bych nespechal, tak mu asi reknu, at si polibi prdel, ze si pockam na dalsi spoj nebo alespon ,ze za jeho lingvistickou primitivnost ja nemuzu . Celkem mi ji bylo lito, protoze tohle skoro zavanelo rasismem
a jeste k tomu byla tak mila...

Dokud se nenaučíme si stěžovat, tohle jim bude procházet.
Co se zpruzelosti řidičů týče, já osobně narážím obvykle na slušné, v pohodě. Ale debilové se prostě lépe zapamatují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 12:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Nevím, jestli mě to zklamalo nebo nasralo .... neschopnost policie. Nebyli schopni za půl hoďky vyrazit ze stanice, na lince chce týpek vykecávat zbytečně několik minut.
Ať mají nové uniformy i písničk, pořád to budou ti samí lidé...


Tak to by me teda zajimalo na jakou policii volas, nebo co jim rikas.. ja ji volam docela pravidelne, jak 156, tak 158 a dojezd vzdy max do 10 minut.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 911, 912, 913 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: