Bolest ramene



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest ramene  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bolest ramene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bdy


PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2014 1:40 pm    Předmět: Bolest ramene Odpovědět s citátem

Zdravím,

cvičím asi půl roku v kuse a jednou jsem se málo rozcvičil a když jsem jel tlaky na ramena, tak mě najednou začlo bolet rameno. Přestal jsem tedy cvičit a měsíc beru doplňěk výživy Ortho help a trochu to pomohlo. Když ale stojím rovně a s rukou podél těla a snažím se dlaní jet ke straně stehna, tak to začne trochu bolet. Chtěl bych už začít zas cvičit ale nevím, jak dlouho mám čekat nebo jestli mám jít k doktorovi. Ortho help už budu mít skoro prázdný. Mám si koupit znovu nějakou kloubní výživu? Popřípadě máte nějaké doporučení? A jaký by měl být pomalý návrat do fitka? Můžu teď třeba začit plavat?

Děkuji za jakékoliv rady. Snaž jsem problém popsal, co nejlepe,aby šel vyvodit nějaký závěr
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2014 8:35 pm    Předmět: Re: Bolest ramene Odpovědět s citátem

bdy napsal:
Zdravím,

cvičím asi půl roku v kuse a jednou jsem se málo rozcvičil a když jsem jel tlaky na ramena, tak mě najednou začlo bolet rameno. Přestal jsem tedy cvičit a měsíc beru doplňěk výživy Ortho help a trochu to pomohlo. Když ale stojím rovně a s rukou podél těla a snažím se dlaní jet ke straně stehna, tak to začne trochu bolet. Chtěl bych už začít zas cvičit ale nevím, jak dlouho mám čekat nebo jestli mám jít k doktorovi. Ortho help už budu mít skoro prázdný. Mám si koupit znovu nějakou kloubní výživu? Popřípadě máte nějaké doporučení? A jaký by měl být pomalý návrat do fitka? Můžu teď třeba začit plavat?

Děkuji za jakékoliv rady. Snaž jsem problém popsal, co nejlepe,aby šel vyvodit nějaký závěr

Boha jeho. A v čem myslíš, že ti pomůže kloubní výživa? Kloubní výživa je prevence. To je to samé, jako by jsi se vyboural autem a potom si zapnul pás v domnění, že ti to tu zlomenou nohu vyléčí.
Samozřejmě že musíš jít za ortopedem. Ten ti řekne co s tím máš a podle toho se zachovej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bdy


PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2014 7:28 pm    Předmět: Re: Bolest ramene Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
bdy napsal:
Zdravím,

cvičím asi půl roku v kuse a jednou jsem se málo rozcvičil a když jsem jel tlaky na ramena, tak mě najednou začlo bolet rameno. Přestal jsem tedy cvičit a měsíc beru doplňěk výživy Ortho help a trochu to pomohlo. Když ale stojím rovně a s rukou podél těla a snažím se dlaní jet ke straně stehna, tak to začne trochu bolet. Chtěl bych už začít zas cvičit ale nevím, jak dlouho mám čekat nebo jestli mám jít k doktorovi. Ortho help už budu mít skoro prázdný. Mám si koupit znovu nějakou kloubní výživu? Popřípadě máte nějaké doporučení? A jaký by měl být pomalý návrat do fitka? Můžu teď třeba začit plavat?

Děkuji za jakékoliv rady. Snaž jsem problém popsal, co nejlepe,aby šel vyvodit nějaký závěr

Boha jeho. A v čem myslíš, že ti pomůže kloubní výživa? Kloubní výživa je prevence. To je to samé, jako by jsi se vyboural autem a potom si zapnul pás v domnění, že ti to tu zlomenou nohu vyléčí.
Samozřejmě že musíš jít za ortopedem. Ten ti řekne co s tím máš a podle toho se zachovej.



Dobře, máš pravdu s tou prevencí. Zajdu za doktorem. Dík za radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjakub


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako pise kolega hore klbovka sa ma uzivat pravidelne , aby si predchadzal zraneniu ked sa zranis nie je to liek . Mal som podobny problem cvicil som ramena a po jednom treningu som nemohol dat ruku do urcitej polohy pripadne mi robili problem tlaky s jednoruckami s 12 KG pricom bezne som robil s 25 kg . Dal som tomu cas asi 2 tyzdne som ramena nezatazoval a potom len mierne vahy a preslo to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest ramene
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: