Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 913, 914, 915 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Já vůl se podíval do diskuze u článku.. Věděl jsem, že tam píše parta ubožáků, ale ne, stejně jsem se tam musel podívat a vytočit se ubohostí některých spoluobčanů
Válečný veterán Jiří Schams byl pohřben. Nad Prahou proletěly gripeny a vrtulníky


Proc sakra mam z dani platit takovy zbytecnosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem se tam podival :)... diskuter na novinkach jsou dusevni mrzaci bez spetky ucty... a koukam ze nejen na novinkach
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Refreshing111


PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zbytečný jako celá česka armáda. Zredukovat armádu na jednu propisku se kterou by se v případě konfliktu podepsala kapitulace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si říkal, co to je dneska za bordel co mi líta nad hlavou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tezzy196


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2015 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jindy jsou mi podobný věci dost jedno ale tohle mě hodně nas*alo. Prostě snažit se vytlouct co se dá. Doufám, že nedostane ani korunu.
http://hradec.idnes.cz/spor-mezi-rodickou-a-nemocnici-v-rychnove-nad-kneznou-pds-/hradec-zpravy.aspx?c=A150115_144929_hradec-zpravy_pos
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Topic jsem přesunul ze sekce Na smazání do sekce Ostatní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cipinek


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

poučení pro všechny muže, byl jsem ve Vagónu v Praze, přišlo 5 holek, ta nejlepší z nich byla fakt dobrá, koukal jsem na ni, ale i další chlap, když jsem ji chtěl jít oslovit, tak ten chlap byl o pár sekund rychlejší, trochu pokecali a pak za 15 minut se tam cucali jako by se nechumelilo, pak už jsem to neřešil a chlastal dál, ale všiml jsem si, že ten chlap odchzází z klubu sám..., kurva hoši, to musí být prostě přímá rychlá akce, nebo ostrouháte mrkvičku...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
poučení pro všechny muže, byl jsem ve Vagónu v Praze, přišlo 5 holek, ta nejlepší z nich byla fakt dobrá, koukal jsem na ni, ale i další chlap, když jsem ji chtěl jít oslovit, tak ten chlap byl o pár sekund rychlejší, trochu pokecali a pak za 15 minut se tam cucali jako by se nechumelilo, pak už jsem to neřešil a chlastal dál, ale všiml jsem si, že ten chlap odchzází z klubu sám..., kurva hoši, to musí být prostě přímá rychlá akce, nebo ostrouháte mrkvičku...

Dik za velmi zajimavy prispevek takhle pri nedelnim poledni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vagon je dobrej
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinkovy příspěvky mě baví, někdy bych s ním zašel zachlastat, škoda že nejsem z Prahy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tezzy196 napsal:
Jindy jsou mi podobný věci dost jedno ale tohle mě hodně nas*alo. Prostě snažit se vytlouct co se dá. Doufám, že nedostane ani korunu.
http://hradec.idnes.cz/spor-mezi-rodickou-a-nemocnici-v-rychnove-nad-kneznou-pds-/hradec-zpravy.aspx?c=A150115_144929_hradec-zpravy_pos


A to já zase doufám že jo .... i když u nás tomu nevěřím .... protože pokud například jasně a jednoznačně odmítne nástřih hráze, a oni jí jej stejně provedou, tak jsou to hovada. Je to její tělo a je snad jen na ní, co se s ním bude dít, pokud je při vědomí a ve stavu, kdy o tom může rozhodovat.

Existují spousty dobrých a slušných doktorů. A pak taky značná řada těch, pro které je pacient nesvéprávný debil a co chce a nechce jim je celkem jedno. Tohle zatím vypadá na ten druhý případ.

Jinak by mě zajímalo, zda máš už dítě/děti a kolikrát jsi byl u porodu, když jsi ve svém názoru takto radikální.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já myslím, že ti doktoři věděli určitě lépe než ona co mají dělat. Tak že ty by jsi raději nechal děcko umřít jen proto, aby jsi vyhověl přání pacienta, který o tom ví hovno. Já jsem v nemocnici na traumatologii a chirurgii nějakou dobu pracoval a nejhorší jsou takoví ti přechytralí lidé co si myslí, že doktoři jsou paka a dokonce brání doktorům v zákroku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud umím číst, tak byla řeč o odmítnutí nástřihu hráze ... kdy je variantou, v tom špatném případě, že se ta hráz natrhne při porodu. A to je čistě boj té ženy, co si sama zvolí. Pokud ten nástřih jednoznačně odmítla, a přesto jí ta hráz byla nastřižena, tak je to špatně a odškodnění je dle mého soudu zcela v pořádku.

Dítě tím nijak ohroženo nebylo.

A pokud pacientka, která je studentkou medicíny, a pravděpodobně se asi celkem před porodem starala a zajímala (ostatně jde v prvém případě o ní a její dítě), o tom dle tebe ví hovno, pak je otázka kde je chyba. Zda ve tvé úvaze, nebo v tom, že na medicínu berou každého debila co jde okolo a nechají jej tam spokojeně studovat. Spíš bych věřil tomu prvnímu.

Jinak věřit v to, že každý doktor vždy přesně ví jaký je optimální postup a dělá pro pacienta jen to nejlepší, to je asi jako věřit na Ježíška.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a to je právě ono. Studentka medicíny co si myslí, že ví všechno nejlíp. A divil by ses co za lidi jsou schopni studovat. Také by mě zajímalo, jestli tu medicínu vůbec dostudovala.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2015 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:
No a to je právě ono. Studentka medicíny co si myslí, že ví všechno nejlíp. A divil by ses co za lidi jsou schopni studovat. Také by mě zajímalo, jestli tu medicínu vůbec dostudovala.


a nie je to jedno? je to jej telo,lekar to musi respektovat,v usa by napriklad stratil licenciu keby vykonal zakrok proti voli pacienta,aj keby mu tym zachranil zivot
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 913, 914, 915 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: