švadla 2015


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 42, 43, 44  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - švadla 2015  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> švadla 2015
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
magion


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych ho tak nestrašil :)
Většinou je to obyčejná blokáda z prudkého/nezvyklého pohybu. Kterou vyléčí pouze jen čas, v řádu několika dní. Ty masáže to můžou zlepšit dočasně, ale druhý den je to většinou na stejno, ne li horší. Spíše bych zvolil klid a suché teplo (nahřívat takový ty bylinný polštářky a položit na dané místo), dle vlastní zkušeností.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
švadla


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau oběma. Buď je to čistě jenom svalové nebo to zapříčinilo stočené žebro. Na to jsem dost trpěl. Dost mi s tím radil i Kid tady. Od té doby co jsem se zaměřil na HSS, tak to odeznělo. Tohle byl obyčejný pohyb bez jakékoliv zátěže, tak doufám že to je čistě jen svalové (jak píše Magion). Zkusil jsem přes bolest foam roller, ale tomu jsem nic moc nepřikládal. Pokud je to od žebra - drží to svaly. Pokud je to jen svalové, odezní to samo. Sám si případně žebro těžko vrátím. Ale na to mám svý lidi ;) Dám tomu čas do pátku, případně Eagle odložíme.
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
švadla


PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 7:13 pm    Předmět: švadla - síla a dynamika Odpovědět s citátem

29.1. 2015

TRICEPS, BICEPS, BŘICHO

rotátory

benchpress úzkým úchopem:
1 x 20 x 10kg
2 x 20 x 30kg
3 x 10 x 50kg
1 x 5 x 70kg
1 x 3 x 90kg
1 x 3 x 100kg
1 x 3 x 110kg

Kvůli zádům setup úplně na prd.

francouzský tlak s EZ:
1 x 20 x 10kg
1 x 10 x 30kg
1 x 10 x 40kg
1 x 10 x 50kg
1 x 8 x 60kg
1 x 5 x 70kg + 1 x 12 x 50kg

Těch 70kg už je hodně. Navíc jsem cítil v dolní pozici pořád ty záda.

francouzský tlak s kettlebellem vsedě:
1 x 20+20 x 6kg
1 x 20+20 x 8kg
1 x 20+20 x 10kg
1 x 20+20 x 12kg

Už jen na dopumpování. Skvělý pocit.

zdvihy EZ:
1 x 20 x 10kg
5 x 15 x 30kg

Důraz na techniku. Bralo to krásně.

střídavé zdvihy JČ vsedě + souběžné zdvihy JČ vsedě:
4 x 12+12 x 10kg + 4 x 6+6 x 10kg

kladiva:
3 x 15+15 x 12kg

přítahy kolen k bradě:
3 x 20

Záda po návštěvě MUDr. Fojtíka dost povolily. Plný nádech už je bezbolestný, jen ještě trošku cítím ztuhlost/bolest v inkriminovaném místě. Ale o to se postará přítelkyně :D Myslím, že víkendovému Eaglu nebude nic bránit. Jo a mám vymyšlenou i gastronomickou a kulturní vložku na odpoledne :-D
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
švadla


PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 8:00 pm    Předmět: švadla - síla a dynamika Odpovědět s citátem

30.1. 2015

NOHY

glute squeeze:
30 sec

dřep - těžký:
1 x 10 x 10kg
1 x 10 x 30kg
1 x 10 x 50kg
1 x 6 x 70kg
1 x 5 x 90kg
1 x 4 x 110kg
1 x 3 x 130kg
1 x 1 x 150kg belt

Bohužel to nešlo. Už u 130kg jsem cítil, že nejsem spochopnej se pořádně zpevnit a zhluboka se nadechnout. Ale protože jsem pitbull (a debil zároveň), přidal jsem na 150kg a to už fakt nešlo. Dal jsem jedničku a sotva jsem to ze sebe sundal. Dávám týden oraz. Záda opět cítím. Tak snad to bude po týdnu 100% OK.

barbell glute bridge:
5 x 10 x +60kg

Hodně lehký. Příště zase +10kg.

A to je dnes vše. Na víc jsem si netroufnul, protože s každým nádechem jsem to cítil. Nejvíc nasr*nej jsem na to, že jsem si neodjel ty série se 150kg. Strašně jsem se těšil a možná proto jsem to uspěchal. Až to odezní, založím to na 140kg a zase se k tomu dostanu.

Asi zase opráším rotoped

edit: Asi budu muset. Na uklidnění jsem sežral 2 tvarohový koláčky, jeden višnovo-tvarohový šáteček a jednu o 20% větší margotku
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spashett


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 5:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdar pane :), nemas nejaky video z drepu ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spashett napsal:
nazdar pane :), nemas nejaky video z drepu ?


Nejsem sice jeho tiskovy mluvci, ale tak kdyz pise, ze to dneska neslo a ze se trapil, tak to asi nebude tocit ne?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Spashett napsal:
nazdar pane :), nemas nejaky video z drepu ?


Nejsem sice jeho tiskovy mluvci, ale tak kdyz pise, ze to dneska neslo a ze se trapil, tak to asi nebude tocit ne?


asi jsem se spatne vyjadril, nemel jsem samozrejme na mysli trenink, kde se trapil. proste jakekoliv video z drepu za posledni dobu s jakoukoliv vahou..dlouho jsem tu na foru nebyl a tedka jsem zpetne projel par prispevku a nic jsem nenasel tak se ptam :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
švadla


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 12:30 pm    Předmět: švadla - síla a dynamika Odpovědět s citátem

Čau, video dřepů klidně uploadnu. Nahraného nemám nic, musím pořídit. A jak je u protinožců? BTW degustace se blíží :D
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spashett


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kamo, tak letosni degustaci asi opet nedavam ;) mam se velmi dobre. business se hezky rozjizdi, klientu je pomerne dost a s kazdym novym ziskavam vice a vice zkusenosti. treba je jednou budu moc uplatnit zpatky v Cechach ale zatim to moc nevidim. Kazdopadne si to zatim nedoakzu moc predstavit, kde bych fungoval podobnym stylem jako tady. do budoucna me ceka pomerne dost odbornych kurzu, ktery v prubehu letosniho a pristiho roku chci absolvovat. trenink muj taky pomerne dost slusne slape, zacal jsem i vkladat do programu olympijsky trh, ale tam zatim nijak moc velky vahy nedavam. spis snazim drtit techniku, rychlost a vybusnost a hlavne davam pozor aby mi rameno drzelo tam kde ma ;) doufam, ze u tebe vsechno do pohody, jak osobni tak pracovni zivot. kurva uplne jsem si vzpomnel jak jsem delaval v kanclu. tfuuj ;) je sice pravda ze v 5pm jsem to zabalil a bylo hotovo. tady rano zacinam v gymu vetsinou v 6am a koncim nekdy kolem 7pm. takze 13h v gymu od pondeli do patku. ale v tom jsou samozrejme volna, moje treninky, rehabky, office prace atd atd atd. takze to tak ani neprijde. no nic, drz se kamo a nahod to video at to muzu z checkovat . haha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
švadla


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 9:51 pm    Předmět: švadla - síla a dynamika Odpovědět s citátem

2.2. 2015

NOHY, RAMENA, BŘICHO

rotátory
+
dislokace ramene

glute squeeze:
30 sec

dřep - lehký:
1 x 10 x 10kg
1 x 10 x 30kg
1 x 10 x 50kg
1 x 10 x 70kg
6 x 5 x 90kg

Pomalu dolu, nahoru maximálně dynamicky a v každé sérii poslední opáčko s 2-3 vteřinovou stopkou.

barbell glute bridge:
5 x 10 x 70kg

GHR:
3 x 4

tlaky s VČ vsedě:
1 x 20 x 10kg
1 x 10 x 30kg
1 x 10 x 50kg
1 x 8 x 60kg
1 x 7 x 70kg
1 x 4 x 80kg
1 x 4 x 80kg + 1 x 6 x 70kg + 1 x 6 x 60kg + 1 x 6 x 50kg

přítahy JČ na zadní ramena:
1 x 15+15 x 10kg
4 x 15+15 x 23kg

přítahy EZ k bradě:
4 x 12 x 30kg

TRX suspended crunch:
4 x 12

TRX body saw:
3 x 10

Nedalo mi to a musel jsem jít. Lehké dřepy jsou bezbolestné. Uvidím jak se to bude vyvíjet dál. Už se mi ale stýská po těžkých dřepech...
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein


Naposledy upravil švadla dne st únor 04, 2015 4:24 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
švadla


PříspěvekZaslal: st únor 04, 2015 4:23 pm    Předmět: švadla - síla a dynamika Odpovědět s citátem

4.2. 2015

TRICEPS, BICEPS, BŘICHO

rotátory
+
dislokace ramene

benchpress úzkým úchopem:
1 x 20 x 10kg
1 x 15 x 30kg
1 x 12 x 50kg
1 x 10 x 70kg
2 x 5 x 90kg
2 x 5 x 100kg
2 x 3 x 110kg

Síla je stále v nedohlednu.

kliky na bradlech:
4 x 10 x BW
+
francouzský tlak s EZ vleže:
4 x 20 x 30kg

Okamžite jedno za druhým. V poslední sérii už maximální pálení.

střídavé zdvihy JČ vsedě + souběžné zdvihy JČ vsedě:
2 x 12+12 x 10kg + 2 x 6+6 x 10kg
2 x 12+12 x 12kg + 2 x 6+6 x 12kg

zdvihy EZ:
2 x 10 x 30kg
2 x 10 x 40kg
2 x 10 x 50kg

TRX oblique twist:
4 x 8+8

8 opakování na každou stranu.

Dneska až na poslední dvě série CG benche vše zlehka. Odjeto hodně rychle. Spokojenost.
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
švadla


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 8:24 pm    Předmět: švadla - síla a dynamika Odpovědět s citátem

5.2. 2015

NOHY, ZÁDA

glute squeeze:
30 sec

kettlebell swing:
nácvik s 12kg

dřep - těžký:
1 x 10 x 10kg
1 x 10 x 30kg
1 x 10 x 50kg
1 x 6 x 70kg
1 x 5 x 90kg
1 x 4 x 110kg
1 x 3 x 130kg
3 x 2 x 150kg belt
2 x 5 x 120kg

Těch 150kg je strop. Už třetí dvojka byla hodně na krev, tak jsem to dál netrápil. Víc přidávat nebudu. Založím to na 130kg a půjdu trojky. Opět v šesti pracovních sériích. Přidávat budu 2,5kg týdně. Lehkou verzi pojedu dál jak jedu. Dojedu opět do 110kg a zase změním...Aktuální max vidím na 160kg. Zkoušet ale nebudu.

hamstringy na míči:
4 x 20

přítahy VČ podhmatem:
1 x 20 x 10kg
1 x 15 x 30kg
1 x 10 x 50kg
1 x 10 x 70kg
1 x 10 x 90kg

souběžné přítahy JČ vleže na šikmé:
4 x 12+12 x 23kg

přítahy JČ v předklonu:
4 x 12+12 x 23kg

Záda jsem osral. Trošku mě naprdnul ten dřep .
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stopade už je na dřepu pořádná váha, systém na to máš, tak určitě brzo začnou padat pěkná čísla ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau, ty drepy jsou uz docela pekny. Rozhodne je to tisickrat lepsi, nez kdyz jsi tu minuly rok brecel nad tim jak missuješ 130kg

jenom takovej napad - zkusil bych po nejakych dvou-trech lehcich tydnech bandaze na kolena a trochu to pretizit. Akorat by to podle me chtelo zezacatku nejaky pruznejsi bandaze (mam doma jedny nadbytecny obycejny fitness bandaze od POWER SYSTEMU, uplne novy, nepouzity, mohl bych ti je dat za nejakej drobnej peniz, pokud by jsi mel zajem),
Ty THP-čka jsou trochu ocistec pro cloveka, ktery nema s bandazema zkusenost.

Muzem zajit na spolecnej trenink a vyzkouset, jestli budes mit zajem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
švadla


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
stopade už je na dřepu pořádná váha, systém na to máš, tak určitě brzo začnou padat pěkná čísla ;)


Obecně je to prd váha na dřep. A obzvlášť, když jsem dal 150kg na bench. Představoval bych si dřep o 50kg jinde...
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - švadla 2015 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 42, 43, 44  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: