Chci pribrat


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Chci pribrat  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Chci pribrat
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 19, 2015 8:08 am    Předmět: Re: odpoved Odpovědět s citátem

MMartin2 napsal:
Zacinal jsem na 50kg jako uplne paratko (pres biceps 26cm) a ted mam 77kg a pres biceps asi okolo 38cm uz je to lepsi ale furt sem takovej hubenejsi kluk, i kdyz sem nabral na 77kg (180cm) a posledni dobou se mi zda ze nabiram snad jen na bricho .. jelikoz zmeny vidim spis jen na brise nez jinde (vetsi bricho)... cvicim pondeli streda patek..

pred rokem sem byl na mereni tuku, vazil sem 65kg, a muj podkozni tuk byl 8%, ted nevim jak na tom sem..

snim denne treba 3 talire ryze + stehno, pak klidne 2 talire testovin, 8 vajec, tunak, atd, pribiram po tom hodne rychle, ale spis na to bricho no, coz me docela stve, cim to je?Kdybych se cpal bramburkama hamburgrama tak bych se nedivil ze to de na bricho, ale takle cim to je, pripada mi ze zacinam mit mit postavu SkinnyFAT - HubenoTlusty :D

Jestliže přibíráš pupek, jíš už moc. Respektive, tvůj příjem je vyšší, než tvé tělo spotřebuje na stavbu hmoty. Tím pádem jsou dvě možnosti.
1) Začít jíst méně
2) Optimalizovat trénink
Být tebou, začnu jíst o něco méně dokud mi pupek nesplaskne a zamyslím se nad tréninkem. Napis tréninkový rozpis, tj. cviky, série, opakování. Napiš, jak často ho cykluješ. I když říkáš že ho máš vyřešený, je lepší, když ti ho někdo zkoukne.
Musíš počítat s tím, že jsi pravděpodobně ektomorf. Budeš mít problémy přibrat svaly a pokud je chceš nabrat, musíš to řešit mnohem více než lépe obdaření jedinci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMartin2


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 3:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

diky vsem za odpovedi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMartin2


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 3:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Edit: uz se moje vaha o kousek hnula, ze 72 na 75kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMartin2


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 3:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMartin2


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 3:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky vsem za rady, hnul sem se ze 72kg na 75kg :), jen bych mel takovou otazku, vsiml sem si mojich ramen pri pozovani nebo i normalne kdyz stojim rovne, pri te poze kde mam vytazena kridla, tak je mam strasne vytocene dopredu, nevim jestli to je normalni nebo neco je spatne? Kazdopadne jsem koukal na fotky jinych a oni je maji rovne....


Moje fotka je ta napravo, a v levo je fotka jak by meli byt...

cim to je? :) nejake rady jak to zmenit? :)


http://s30.postimg.org/3px6c7uep/ffffffffffff0123.jpg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neumis pozovat
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMartin2


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je mozny ale ty ramena mam stazene dopredu i tak :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mapo


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MMartin2 napsal:
to je mozny ale ty ramena mam stazene dopredu i tak :)


Pokud máš ramena i v normální poloze dopředu tak se může jednat o horní zkřížený syndrom. Jednoduchá poučka, jak se ho zbavit, je protahovat trapézy a krk, posilovat mezilopatkové svaly a protahovat prsní svalstvo.

Víc o tom najdeš i tady na ronnie, nemůžu ti sem bohužel poslat odkaz jelikož mám málo přívspevků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMartin2


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mapo napsal:
MMartin2 napsal:
to je mozny ale ty ramena mam stazene dopredu i tak :)


Pokud máš ramena i v normální poloze dopředu tak se může jednat o horní zkřížený syndrom. Jednoduchá poučka, jak se ho zbavit, je protahovat trapézy a krk, posilovat mezilopatkové svaly a protahovat prsní svalstvo.

Víc o tom najdeš i tady na ronnie, nemůžu ti sem bohužel poslat odkaz jelikož mám málo přívspevků.


posli mi to do zprav pls :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Chci pribrat Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: