Spashett log - od vseho trochu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Spashett log - od vseho trochu  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Spashett log - od vseho trochu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spashett


PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29/05/2014

Nohy, Ramena

Stejne jako minule, jen jsem goblet a predkop nedaval v superserii. Zase jsem sel o to trosku vetsi vahu.

Front Squat w/ Barbell
4x8 - 50kg

Barbell Split Squat with Elevated Front Foot - ala Boris Orava
4x8 - 35kg

Goblet squat
4x10 - 24kg
jako tenhle cvik me bavi a hlavne u neho jsem schopnej udrzet kvalitni techiku az do dolni pozice drepu. Kez bych takhle drepoval i s cinkou na zadech.Tam uz je ta mobilita/flexibilita mnohem horsi :)
Leg Extension
4x10 - 45kg


--------------------------------------------------

standing db semi-supinated overhead press
4x8 - 5kg

seated lateral raises
4x10 - 4kg

Slusnej trenink, jeste to vidim na par treninku v tomhle duchu a potom budu prechazet na novy treninkovy plan, ktery je delan trosku v jinem duchu a predevsim na posileni horni casti zad, a zasadni zlepseni mobility. Presne podle trenera se bude jednat o Shoulder Girdle (The shoulder girdle consists primarily of the scapula bone and the clavicle bone or collar bone which move together as a unit.). Je to strasna parada, jak tu treneri spolupracuji a navzajem si pomahaji. Treninkovy plan sem samozrejme pridam, jak bude ready to go :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 5:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30/05/2014

Zada, Biceps, bricho

dneska par zmen do treninku jen tak pro zmenu, pomerne dlouho jsem nejel deadlift abych trosku usetril spodni zada, dneska jsem si to chtel zkusit jak to bude z vahou tak jsem si dal 5x5 podle pocitu. A na zbytek cviku jsem prihodil trosku vahu

Deadlift
5x5 - 80kg
wide-grip lat pulldown
2x10 - 54kg
2x10 - 61kg
v-bar lat pulldown
4x10 - 46kg
Cable V-bar row
4x10 - 52kg
-----------------------------------
Preacher curl (Scott curl)
4x12 - 20kg
21's EZ Biceps curl
4x21 - 15kg dal jsem opet 21-tku a fakt tohle je naprosto super na pumping
Dumbbell Hammer Curl
4x10 -10kg
--------------------------------
Toe In/Out Prone position on BOSU
4x20
Elbow crunch to knee on BOSU
4x20

Sled pushing v kombinaci s battle ropes - necelych 10 minut - 197kcal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

02/06/2014

Nohy, Ramena

Dneska po par predeslych trenincich davam back squat. proste aby se to trosku stridalo.

Squat w/ Barbell
4x8 - 80kg

Barbell Split Squat with Elevated Front Foot - ala Boris Orava
4x8 - 35kg

Goblet squat
4x10 - 22kg
u tohoto cviku absolutne nechapu, ze me tak silene boli spodky zad. protoze podle cekovani v zrcadle mam zada uplne rovna az do spodni casti pohybu prave i diky tomu, ze mi to goblet squat narozdil od barbell dovoli. nevim jestli to nemuze bejt bolest z toho, ze jsou ty spodni zada zkracena/pretizena a tim 'spravnym' pohybem je dost zatezuju. Kdyby se tu nasel nekdo kdo sem zavita a ma zkusenosti s goblet squatem, budu rad za nejaky nazor. Zaroven me ten cvik bavi a libi se mi ta hloubka, ktere jsem schopen dosahnout.

Leg Extension
4x10 - 45kg

--------------------------------------------------

db overhead press
4x8 - 20kg

seated lateral raises
4x10 - 6kg

pauzicky nekdy kolem 60 sekund, cely trenink netrval dele jak hodinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

03/06/2014

Zada, Biceps, kardio

Zpatky k pritahum v predklonu misto deadliftu. VUbec me ten deadlift nejak nerozpumpoval minule a pak trenink nebyl tak 'intenzivni'. Mozna jen spatnej den. Do priste zase zaradim.

Bent over row
4x10 - 70kg
wide-grip lat pulldown
4x10 - 54kg
v-bar lat pulldown
2x10 - 40kg
2x10 - 46kg
Single DB row
4x10 - 27.5kg
-----------------------------------
21's EZ Biceps curl
4x21 - 15kg paradicka. spodni rozsah, horni a pak complet. whoaaaaaa
Dumbbell Hammer Curl
4x10 -10kg
--------------------------------
Cardio - chuze do schodu, 11 minut, avg 145HR. Komplet trenink i s kardiem byl presne 59 minut, 876kcal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 3:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

04/06/2014

Prsa, triceps

Rozviceni jen tak zlehka, predevsim protazeni prsnich svalu, dislokace ramen.

tehle trenink puvodne nemel vubec byt ale nakonec jsem to odjel a pomerne spokojenost. S kozama stale porad stejna pisnicka. Vubec je necitim az a jeden jediny cvik.

DB Press
4x8 - 30kg
DB Flies
4x10 - 12.5kg
Cable Crossover up
4x10 - 10kg
tady naprosto perfektni prociteni prsnich svalu, urcite tenhle musim zarazovat vice, pokud pojedu kozy jeste nekdy :)))
kliky
4x10 bw

-----------------------------------------------

Cable bar extension
4x10 - 22.5kg
Rope overhead Extenstion
4x10 10kg
Cable extension supinated
4x10 - 10kg

-------------------------------------------------
25minut cardio, schody+crosstrainer - 335kcal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 3:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jedna pracovni :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2014 5:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

06/06/2014

Nohy, Ramena

Opet back squat. Chtel jsem i zkontrolovat formu tak jsem to natocil. Takze sem to videjku i hodim aby tu neco bylo :)

Squat w/ Barbell
6x8 - 80kg

Barbell Split Squat with Elevated Front Foot - ala Boris Orava
4x8 - 35kg

Goblet squat
4x10 - 24kg
Heh dneska byl 24kg kettlebell volnej, tak jsem ho hned chnapnul. Sice jich je tu vice ale jsem linej pro ne chodit do vedlejsi casti gymu.

Leg Extension
4x10 - 45kg
1x10 - 25kg hehe to melo jen tak pumpnout ke konci a uprimne jsem myslel, ze mi bouchnou nohy :))

--------------------------------------------------
SuperSet
db overhead press / standing lateral raises
4x8 - 20kg / 4x10 - 4kg

Resistance Trenink presne 1h :) avg tepovka 140, max 170, celkem 864kcal. Tyhle kalorie nejak neberu, spis me zajima jak jsem schopnej se udrzovat v tepovce. Kazdopadne u treninku nohou to neni nikdy problem :))

-----------------------------------------------
Cardio - crosstrainer
15 minut, avg 131 bpm, max 142, celkem 194 kcal

pomerne hodne protahovani pred a hlavne po treninku. Celej spodek na zinence plus nejaky rollovani na foam rolleru jako ze flexory kycli, hamstringy, lytka. SUPER TRAINING

Videjko zde: Ten spodek se mi porad dost kulati ale citim, ze se to zlepsuje, hold nesmim polevit ve strecinku vsech casti tela, co ten kvalitni drep ovlivnuji.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2014 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posledni dobou jsem trosku linej zapisovat log, ale vsechno jde zatim dle planu. Obcas v treninku improvizuju, menim tempo, nahazuju drop sety, supersety.. proste tak jak se mi chce a bavi a zatim to jde v pohode.
Koncept je kazdopadne porad stejny
PO- nohy, ramena
UT - zada, biceps
ST - kozy, triceps
CT - nohy, ramena
PA - zada, biceps
SO, NE - volno

Za chvili zase zapisu nejaky ten trenink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

masakr dlouho jsem tu nebyl a nejak nemam moc naladu to tedka vsechno sepisovat. moc prace atd. momentalni system je
PO: drepy, clean&press - oboje, tezky, vice na silu a power. 1-2 opacka
UT: zada, kozy - 8-12 opacek, 3-4 cviky na partii
ST: aktivni odpocinek - 20 foam roller, 1 h staticky strecink, 40-60m sauna
CT: biceps, triceps - 8-12 opacek, opet 3-4 cviky na partii
PA: nohy- 8-12 opacek, kvadraky, zadek, hamstringy... lytka necvicim, mam je geneticky veliky :D :D
nekdy prihodim po treninku HIIT 5-7 minut, nekdy 15-20 aerobku ve vyssi tepovce

vsechno klasicky kulturisticky split, jenom nohy resp, drepy jedu dvakrat tydne jednou se zamerenim na strength and power a podruhy na hypertrophy..

Jidlo, jim tedka tak nejak vsechno, obcas si dam pivo kdyz zajdu do cesky restaurace. maso hlavne kureci, 2x denne protein shake, fish oil, alavis na klouby... tak nejak vsechno ve zkratce.
Vsechno jedu tak nejak podle pocitu a musim rict, ze me to dost bavi, uzivam si to s vysledkama jsem spokojenej...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2014 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poliquin & Klokov Training for Strength Sports 3 Day Bootcamps
rezervovano... ou yeah ;0
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rok 2015
opet se vracim k logu ale nebudu sem psat kazdej trenink ktery jsem udelal. Bude to opet jako jsem uvadel jiz na zacatku logu 2014, hlavne pro moji orientaci co jsem cvicil a necvicil. KOlik jsem zvedal atd.
momentalne se zacinam lehce venovat cvikum jako trh a nadhoz. Zatim delam pouze trh a trenuju ho jednou tydne, ale do budoucna bych chtel urcite trosku vice. rameno po operacich zatim drzi, obcas problemy pri cviceni prsou. Bench-press s velkou osou stale nepripada v uvahu.
31/1/2015
dneska session ciste na procvicovani trhu.

dostal jsem se na vahu 45kg :))

pote lehce aktivnejsi cast s kamaradem.
EMOM - 12 minut
Snatch press 5 reps - 30kg / Overhead squat 5 reps 40kg

dneska me cviceni prijemne prekvapilo. sobota 9 hodin rano. 6 kleci, z toho 3x drepy, 2x snatch, 1x deadlift. zadny posrany bicepsovy zdvihy se tu neprovadely :))

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 6:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska nedele, takze odpocikovy den. Vyrazil jsem s kolegy do Casina, ne hrat automaty ale na velky platno sledovat UFC. Zitra nas ceka SuperBowl, takze doufam, ze to Seattle vyhraje :)

dneska zase nejaky pokusy jak pripravit moji novou prilohu k jidlu a tou je quinoa. Jedna z nejlepsich vecich, co jsem opravdu za posledni roky jedl. jak chutove, tak hodnotove. k masicku naprosta pohoda. jestli znate nekdo nejaky good recept, tak budu rad kdyz mi ho sem hodite. diky

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spashett napsal:
kg[/b]

Tomu rikam "Litinovy raj"
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: st únor 04, 2015 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4/2/2015

Dneska jsem mel dost volnyho casu ve fitku tak jsem se rozhodl mit dva treninky

1#session Prsa
tlaky s jednoruckama na sikmy, rozpazky na kladkach, tlaky v sede na stroji, rozpazky v sede na kladkach, zkouska bench pressu s osou - 25 kg

2#session Snatch
dneska PR - 50kg na trh. asi po hodine trhu jsem mel chut zkusit cistou silu v tlaku.
Snatch press - 4x60kg tady jsem byl hodne spokojenej, naprosto ciste vytlaceny bez zapojeni hip drive. kazdy opacko vytlaceny ciste z trapezu.

na zitra se tesim, uz jsem objednanej na Dry needling+ART na hamstringy jelikoz je porad protahuju jak se da ale jsou porad zatuhly jak kokot. Takze to mozna vubec nevypada na svaly jako takovy ale spis na upony svalu. Doufam, ze to povoli a v patek budu moc hezky drepik a v sobotu snatch znovu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6/2/2015

vcera probehl Dry Needling + ART obou hamstringu. Neskutecna vec. trosku bolestive to bylo, mel jsem v kazdym hamizu asi 10 needles + 1 do lytka. Po necele 15min procedure, zlepsena flexibilita v levem hamstringu 25stupnu, v pravem cca 20 protoze ten je porad dost zatuhlej.
Jelikoz jsem z toho byl hrozne spokojenej a cejtil jsem skvelou hybnost, kreten jsem sel dneska na drepy ATG. To jeste neni takovej problem, ale neresil jsem vahu a sel jsem proste svoje klasicke vahy. Takze samozrejme jsem se dostal do poloh, kdy jsme temer nikdy nebyl co se tyce hloubky drepu a ten sval/telo v tom rozsahu pohybu nebylo absolutne priprave na takovou vahu. Takze jsem si natahnul/bo nejak jinak odkurvil pravou zadni cast zad. Resp. je to dost hluboko, co jsem konzulovat s klukama z gymu vypada to na natazenej psoas major jelikoz tomu vsechno odpovida - pozice, pocatek a konec bolesti, hloubkova bolest. Takze zitra zadnej snatch, sedim akorat doma se stazenim opaskem na bederni casti aby me to trosku fixovalo.
Takze trenink na kokot, pocit z hamstringu ale super, ze to krasne uvolnilo.

Kazdopadne velke ponauceni. Po nejake vetsi zvysene flexibilite urciteho svalu, nikdy nechodit nadoraz ale hezky ten sval na to pripravit : ( hold, chybama se clovek uci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Spashett log - od vseho trochu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: