Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace?  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
anr


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi vám to přijde směšný, ale opravdu jsem tohle dlouhý roky netušil a vrtalo mě hlavou tohle veřejný tajemství, že to co nám cpou všechny reklamy, videology, časáky, tréninkový programy, fotky (defacto na celým ronnie.cz jsou fotky opravdových naturálů možná tak občas v těch příbězích co sem lidi píšou) je *čovina. A nikdo to nahlas neřekne, naopak do očí řekne NEE NIKDY.
Vím, že tady se schází převážně zasvěcený lidi, ale třeba 99% mých známých si myslí že Arnold a Ronnie by se nikdy nedotkli roidů a říct jim, že si denně píchaj stovky gramů hormonů a že ve "zlatý" éře kulturistiky existovala údajně nějaká tichá dohoda o tom kolik tam toho maximálně pošlou naše zlatý idoly, tak do mě vrazí vidle
Teď už mi je jasný, když tady vidím trénink profíka kde jede sotva poloviční opáčka a huntuje se (sice s většíma váhama) možná míň než kdejakej kluk v posilce, pak celej den jen leží na gauči znavenej, potí se a lemtá vodu, kde je zakopanej pes, ale nikdo kromě Grznára ti neřekne jak to skutečně se cvičením je.
Myslím, že jsem jsem jeden z mnoha statisíců nevědomých tvarohových kulturistů, ale raději bych viděl teď nějaký opravdový videolog, kde borec ukáže co všechno kulturistika obsahuje, a že hodina v posilovně a pak protein a oběd je to nejměnší z toho, než aby stovky kluků kopírovali jeho jídelák a trénink a mysleli si jak tomu dávaj. Což myslím samozejmě v nadsázce, protože by to asi byl začátek konce tohohle byznysu. Toť asi vše, prostě ztráta ideálů, že nevyhrává lepší ale ten, kdo je větší bezmozek a pošle to tam víc, jako třeba v motorkách nebo ve všech dnešních sportech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Len tak pomimo, kolko ze to mas rokov?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel, genetika je podle mě hodně důležitá, čím dříve si to člověk uvědomí, tím lépe. Když si vzpomenu na svoje časy, kdy jsem si vařil hromadu rýže, k tomu kuřecí prsa, krabičkoval, všechno spočtené na jeden gram. Tréninky kulturistické, těch kulturistických videí, co jsem viděl a pouštěl si před spaním, tak bych si na nafackoval. Přitom nejlepší formu a sílu jsem si udělal na WD a tréninku z 95% bez kladek a strojů - tím neříkám, že to funguje takhle u všech.

Nejvíc pro mě bylo demotivují cvičit s kámošem, který měl o minimálně 20kg svalů více, cvičili jsme ty klasické kulturistické tréninky např. 4 cviky na prsa, pyramidy,.. (opět neříkám, že to nefunguje). Když mi pak vyprávěl o svém jídelníčku, o jeho tréninkových znalostech, o to víc mě to ničilo, že to děláme +- stejně (já některé věci ještě o dost lépe - třeba ten jídelníček) a on byl úplně někde jinde.

Já Borisovi tu naturálnost věřím, stačí se podívat na jeho znalosti, tréninky a jídelníček. To není jak ostatní - co jedou vlny a valí tam 800g sachrů denně a váha jim leze dolu, cvičí pumpovací tréninky a vše jim šlape. Stačí se podívat na M. Šádka, nic proti němu nemám, je to jeden z lidí, kteří mě inspirují, motivuje mládež atd., ale každý vidí jakou proměnu udělal, co změnil trenéra (trenéry) a určitě to nebylo jen zařazením supersérií. :)
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Bohužel, genetika je podle mě hodně důležitá, čím dříve si to člověk uvědomí, tím lépe. Když si vzpomenu na svoje časy, kdy jsem si vařil hromadu rýže, k tomu kuřecí prsa, krabičkoval, všechno spočtené na jeden gram. Tréninky kulturistické, těch kulturistických videí, co jsem viděl a pouštěl si před spaním, tak bych si na nafackoval. Přitom nejlepší formu a sílu jsem si udělal na WD a tréninku z 95% bez kladek a strojů - tím neříkám, že to funguje takhle u všech.

Nejvíc pro mě bylo demotivují cvičit s kámošem, který měl o minimálně 20kg svalů více, cvičili jsme ty klasické kulturistické tréninky např. 4 cviky na prsa, pyramidy,.. (opět neříkám, že to nefunguje). Když mi pak vyprávěl o svém jídelníčku, o jeho tréninkových znalostech, o to víc mě to ničilo, že to děláme +- stejně (já některé věci ještě o dost lépe - třeba ten jídelníček) a on byl úplně někde jinde.

Já Borisovi tu naturálnost věřím, stačí se podívat na jeho znalosti, tréninky a jídelníček. To není jak ostatní - co jedou vlny a valí tam 800g sachrů denně a váha jim leze dolu, cvičí pumpovací tréninky a vše jim šlape. Stačí se podívat na M. Šádka, nic proti němu nemám, je to jeden z lidí, kteří mě inspirují, motivuje mládež atd., ale každý vidí jakou proměnu udělal, co změnil trenéra (trenéry) a určitě to nebylo jen zařazením supersérií. :)


On si k tomu každej asi dojde časem sám, já si teď taky víc uvědomuju, že není dobrý jíst každý dvě hodiny kvanta sacharidů a že se nic nestane, když budu jíst až po delší době, že nějaký mýty o ztrátě svalové hmoty jsou kecy atd. Důležitý je, pokud člověk nemá tu genetiku, aby ho to bavilo a aby šel dopředu, i když to bude po malinkých krůčcích.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anr


PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi se všechny maskláče, ronniové, i kulturisti zapomněli zmínit, že ve všech prezentovaných trénincích, dietách, opakováních a v každém gramu bílkoviny a sacharidu v určitou hodinu chybí jedna zásadní proměnná, kterou se to všechno řídí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skor dve taky phil heath mal masivne ruky uz ked hral na strednej basket
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aptor


PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

anr napsal:
Asi se všechny maskláče, ronniové, i kulturisti zapomněli zmínit, že ve všech prezentovaných trénincích, dietách, opakováních a v každém gramu bílkoviny a sacharidu v určitou hodinu chybí jedna zásadní proměnná, kterou se to všechno řídí



Joo joo joo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aptor


PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

anr napsal:
Asi se všechny maskláče, ronniové, i kulturisti zapomněli zmínit, že ve všech prezentovaných trénincích, dietách, opakováních a v každém gramu bílkoviny a sacharidu v určitou hodinu chybí jedna zásadní proměnná, kterou se to všechno řídí



Joo joo joo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tyhle otázky se dřív nebo později začne ptát každý , ale podle mého mínění je lepší se tím tolik netrápit. Za prvé, vzhled není dobrá dlouhodobá motivace, proč cvičit - měl bys cvičit kvůli zdraví, kondici, případně kvůli výkonům, vzhled pak přijde sám. A je zbytečné se srovnávat s ostatními - každý má jinou genetiku, jiné podmínky, každý do toho investuje jiný čas a úsilí. Jediné smysluplné srovnání je sám se sebou, jestli se zlepšuje, stagnuješ nebo zhoršuješ.

Co se týče toho, kam lze dojít - suplementy ti doplní to, co neujíš v normální stravě, nic víc, nic míň. A to, co vidíš v časopisech, jsou lidé, kteří mají buď výjimečnou genetiku, stravu a úsilí nebo dobré steroidy, nejčastěji však obojí.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro zajimavost docela zabavne video od Alese

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost fajn video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleš nezklamal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anr


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám že budu editován nebo smazán, ale:

Teď jsem přečetl jedno uzamčené téma kde mě zujalo pár myšlenek, třeba že většina lidí má zkreslené představy jak může naturál po 20 letech cvičení vypadat. Bylo to k diskuzi o Mesneroj. To by mě zajímalo, já mám odcvičeno naturálně bez větších přestávek asi 14 let, a Mesner by mě s klidem strčil do svýho levýho lýtka. Pravda doplňkům sem moc nedal a nevěřím že by mě o tolik posunuly.

Docela mě mrzí, že jsem vyrostl právě na tomhle fóru, kde se to jakože zatutlává oproti ostatním stránkám, nebo ne? Myslím, že právě tohle by měli ti mladý kluci vědět jako první a seznámit se s realitou co je a není možný když se začnu zajímat o posilování. Né že se můžou vytrénovat do Obořilů, Reevesů a ničeho co vidí na obalu proteinu nebo časopisu. Ach ano, co funguje na ně nemusí na vás, tím to bude! Musíte zjistit co tak kouzelně funguje na vAS! Zírám jak blázen co se dá udělat výměnou rýže za vařený brambor, změnou "trenéra", posloucham sra*ky o tréninku, genetice, talentu a přístupu a chuděrce kulturistice u nás z úst lidí co jsou do jednoho na seznamu antidopingovky (btw prezident svazu kulturistiky potrestán za skrývání skutečností mě pobavil) a vážím si když se objeví občas někdo ROVNĚJŠÍ a řekne pravdu alespoň trochu nahlas.

A poslední co mi leží na srdci, byl nějaký koment ve smyslu že přiznat sypku je jako když se feťák přizná a pak to snižuje v očích veřejnosti kulturistiku... až na to že kulturista je jako maratónec co odjel 3/4 maratónu v luxusním bouráku, zbytek pak máknul a teď ze svýho zlatýho piedestálu všem obdivujícím davům prezentuje svůj tvrdý trénink a nekompromisní životosprávu, prodává barely doplňků ze kterých on vzešel ale už zapomene zmínit tu kur*vskou podvodnou jízdu, bez který by nedoběhl ani do půlky i s těma svejma doplňkama. Kdežto feťák svým fetem podvádí možná tak jen svoje játra

Posilovat a sledovat kulturistiku mě bavilo jak říkám snad 15 let, ale chtěl vykřičet všem dalším mladým slepým nadšencům alespoň kousek pravdy. Cvičte si. ALE nedržte objemy, diety, tréninky a jídeláky kulturistů, nevyhazujte prachy za doplňky, protože je to všechno kupa s*aček, s*aček jako je váš kámoš co žere rohlíky a vypadá tak jak by člověk co cvičí vypadat měl - protože on investoval svuj cas i prachy do toho, o čem tenhle sport (?) je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Formu bez doplňků můžeš udělat slušnou. Maximum je dle mého postava typu Orava (pro geneticky disponované). To, že se doping nepřiznává je dáno tím, že pokud závodím, mám zakázáno dopovat-tj. pokud se někde přiznám, klepe mi večer ADV na dveře a mám na dva roky prázdniny. Taky každý postne svoji best formu bez sypky, suplenmentů pod dvacetileté pauze, zranění apod. Tak to prostě někdy je. Nezneklid%noval bych se tím., Sypou cyklisté, tenisté, fotbalisté...velká část sportovců kde jde o sílu, výbušnost, vytrvalost apld. dokonce střelci sypou - aby měli klidnější ruku (beta blokátory apod.). Žokejové používají diuretika, aby byli co nejlehčí...stejně tak ti co se potřebují dostat do váhovek apod. Kde je výkon, tam bude vždy snaha o manipulaci, ať je to kyslíkový stan, autotransfuze, zneužívání dopingových látek, jejich maskování apod.

Nic to ale nemění na tom, že ty nemusíš být toho součástí!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rammstein12


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já myslel, že když jsem za 2 roky nabral 14 kg (jsem ektomorf), tak že je to zoufale málo.
Jinak Deadlift i anr pěkný příspěvky, který vedou k zamyšlení a konečně to nejsou jenom bohapustý bláboly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: