Lee Priest Classic 2015


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lee Priest Classic 2015  Úvodní stránka -> Soutěže -> Lee Priest Classic 2015
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať je Grznár kulturista jaký je, chová se otřesně a i kdyby byl někdy třeba Mr. Olympia, tak se prostě projevuje jako hulvát a buran. "výborný" příklad třeba pro mládež.

Jinak gratulace pro Slavoje. Škoda jen, že svoji formu nevyužije třeba na Arnold classic. Myslím, že by měl velkou šanci na super výsledek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to už asi sotva kdy zjistí .....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz nekdo prestoupi do NABBA , tak uz nikdy nemuze zpatky do IFBB ?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dojem, že né...
Navíc Slavoj má doživotní stopku v IFBB
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Kdyz nekdo prestoupi do NABBA , tak uz nikdy nemuze zpatky do IFBB ?


To se řídí tímhle:
http://www.skfcr.cz/index.php?clanek=821
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Cmeni


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
[

No, teď už si zase věřit může. Ne díky tomu jaký je, ale KDE je. A že tam kua dlouho zůstane ....

Já samozřejmě chápu proč tam jede Bednář. I chápu, proč tam jel Grznár. A je logické, že když tam už dojel, tak je rád že uspěl. Ale když čtu ty jeho kecy jak to vlastně byla druhá Olympie, tak .... původně jsem chtěl napsat že je de..l, ale třeba by to chtělo spíš lékařskou pomoc.


Myslíš, že je to zase marketing a od něj vypočítavost, nebo už vážně žije v takovém bludu a matrixu, který si kolem sebe s jeho fans a kamarády vytvořil?


Jinak co nechápu, jak může někdo dostat stopku v kulturistice, kvůli dopingu?? To jako ty největší hovada jako Green choděj na dopingovky?
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
ygg napsal:
[

No, teď už si zase věřit může. Ne díky tomu jaký je, ale KDE je. A že tam kua dlouho zůstane ....

Já samozřejmě chápu proč tam jede Bednář. I chápu, proč tam jel Grznár. A je logické, že když tam už dojel, tak je rád že uspěl. Ale když čtu ty jeho kecy jak to vlastně byla druhá Olympie, tak .... původně jsem chtěl napsat že je de..l, ale třeba by to chtělo spíš lékařskou pomoc.


Myslíš, že je to zase marketing a od něj vypočítavost, nebo už vážně žije v takovém bludu a matrixu, který si kolem sebe s jeho fans a kamarády vytvořil?


Jinak co nechápu, jak může někdo dostat stopku v kulturistice, kvůli dopingu?? To jako ty největší hovada jako Green choděj na dopingovky?


v profi dopingovky nie sú
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Cmeni napsal:
ygg napsal:
[

No, teď už si zase věřit může. Ne díky tomu jaký je, ale KDE je. A že tam kua dlouho zůstane ....

Já samozřejmě chápu proč tam jede Bednář. I chápu, proč tam jel Grznár. A je logické, že když tam už dojel, tak je rád že uspěl. Ale když čtu ty jeho kecy jak to vlastně byla druhá Olympie, tak .... původně jsem chtěl napsat že je de..l, ale třeba by to chtělo spíš lékařskou pomoc.


Myslíš, že je to zase marketing a od něj vypočítavost, nebo už vážně žije v takovém bludu a matrixu, který si kolem sebe s jeho fans a kamarády vytvořil?


Jinak co nechápu, jak může někdo dostat stopku v kulturistice, kvůli dopingu?? To jako ty největší hovada jako Green choděj na dopingovky?


v profi dopingovky nie sú


To mi příjde jako hrozný paradox
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study...proč jako? Je to jiný svět nesrovnatelný s matéry. Jednu dobu dopingovky v profi v omezené podobě byly a dojel na to Nasser El Sonbaty na jedné z Olympií....naprosto zbyečně. Za rok to zrušili.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:


To mi příjde jako hrozný paradox


Začal jsi dobře, ale pak to zkazil ... takže P aradox ani moc ne, P okrytectví rozhodně. Protože co jiného je přístup "dokud jsi obyčejný amatér, tak koukej být čistý, ale když to dovalíš do profi, tak do sebe cpi co tě napadne"? A teď už je vyšší level, že je čím dál víc netestovaných amatérských soutěží, a z řady z nich se dá do toho profi dostat. Takže IFBB je taková chytrá horákyně, na jednu stranu WADDA jako jo, protože zdraví sportovců a čistota sportu a kdyby to zachránilo byť jeden lidský život:-))), a na druhou stranu prostě víme, že bez té sypky to halt nejde ... asi už tak 50 let:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deafslap


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě připadá taky jako paradox, že kulturistická špička je nasypaná vším od testosteronu až po růstový hormon (a to bez debaty je, kdo držel činku v ruce to prostě ví) a všichni dělají jako že nic, že vypadají jak vypadají protože jedí suplementy, metrák hovězího denně a cvičí 100 x týdně. A na nižších soutěžích se dělá dopingová kontrola? tak jak se do tý špičky, kde už se smí všechno, má někdo dostat? :) To prostě je na hlavu. Předpokládám že mě smáznou podle pravidel fóra, ale to je právě spoučást tý hry, že se jako nesype...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deafslap napsal:
A na nižších soutěžích se dělá dopingová kontrola? tak jak se do tý špičky, kde už se smí všechno, má někdo dostat? :) To prostě je na hlavu.


To je právě ta vylučovací metoda, kdy dál jdou ti, co sypat umí a tak je nechytí.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lee Priest Classic 2015 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: