Bolesti zápěstí z přemožení - posílit či ne?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolesti zápěstí z přemožení - posílit či ne?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bolesti zápěstí z přemožení - posílit či ne?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dr. Manhattan


PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2014 1:44 pm    Předmět: Bolesti zápěstí z přemožení - posílit či ne? Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,
nakonec (navštívil jsem pár doktorů) ta bolest zřejmě bude přílišnou námahou a tím, že je to zápěstí slabé, karpál se vyloučil. Nicméně byl jsem 10 dní na dovolené, bolest odezněla, vrátil jsem se a za týden to bylo zase zpátky. Bolesti mám tím, že jsem dříve cvičil předloktí a teď se namáhá u např. bicepsových zdvihů. Bylo mi doporučeno si 2-3 týdny dát úplnou pauzu (popř. cvičit například jen nohy), myslíte, že bych poté měl to zápěstí šetřit, nebo se snažit ho naopka nějak posílit? Je to totiž takový začarovaný kruh, zápěstí je slabé a je potřeba posílit, ale když ho posiluji, tak to dojde to tohoto akutního stavu (tak tak jsem schopen udělat základní úkony). Nevím moc, co s tím a doktoři posilování moc nerozumí. Dále jsem se chtěl zeptat, napadají vás nějaké cviky na jakoukoliv partii kromě nohou a břicha, kde se minimálně/vůbec nezatěžuje zápěstí? Ta přestávka pro mě totiž bude dost těžká, tak bych rád dělal aspoň něco. Předem děkuji za všechny rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2014 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zalezi JAK to zapesti posilujes. Ja s nim mival dost problemy v minulosti, postupem casu jsem ho zacal mene namahat a tak problemy celkem ustoupily. Od te doby, co zarazuji do treninku toto:


.. tak problemy zmizeli uplne. Uznavam ale, ze to delam jen chvili, takze je asi brzo na nejake soudy, ale urcite to stoji za zkouzku ci dalsi hledani informaci. Treba zde:

http://www.idoportal.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2014 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Případně zde:
http://www.petrruzicka.com/blog/jak-posilit-zapesti/


Jedu taky podobnou rutinu.. nedá se říct, že nějak pravidelně, nebo často (cca třikrát do týdne po dvou minutách) a je znát zlepšení..
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dr. Manhattan


PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2014 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže např. cviky na předloktí mám brát jako špatné na klouby zápěstí? Jinak děkuji za odkaz, vyzkouším. Vis nebo mrtvoly by ale mělo spíše pomoct ne? A nevíte ještě nějaké ty cviky, která by málo zatěžovaly zápěstí (předpokládám, že hlavně ty, při kterých se neohýbá loket), napadlo mě třeba rozpažky na ramena, takové to sklánění z vyvýšené lavičky na spodní záda, možná pec deck. Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turkan


PříspěvekZaslal: so duben 11, 2015 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mně když se objevily problémy se zápěstím, tak odezněly až když jsem změnil typ sportu, bohužel boxovat už nemohu, vždy když to zkusím tak se bolest vrátí a ani doktoři mi neporadili :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolesti zápěstí z přemožení - posílit či ne?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: