OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:
Well:

- info o Resetech zde (a odkaz, kde je info, co to Resety jsou, kde jsou odkazy na knihy [které neprodáváme], videokanál autorů s ukázkami, atd.)
- Resety nejsou strečink (o kteréme píše jiný uživatel výše)
- a Intro Kit je zdarma

Ale kdo chce psa bít...


na oběd zdarma věří jenom důchodci, co jedou na prezentaci hrnců a pak jim vyhrožujou, že nebude ani oběd, ani cesta domů...
tyhle marketingové fígle neprokouknou možná děcka z třetí třídy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
PMKB5 napsal:
Well:

- info o Resetech zde (a odkaz, kde je info, co to Resety jsou, kde jsou odkazy na knihy [které neprodáváme], videokanál autorů s ukázkami, atd.)
- Resety nejsou strečink (o kteréme píše jiný uživatel výše)
- a Intro Kit je zdarma

Ale kdo chce psa bít...


na oběd zdarma věří jenom důchodci, co jedou na prezentaci hrnců a pak jim vyhrožujou, že nebude ani oběd, ani cesta domů...
tyhle marketingové fígle neprokouknou možná děcka z třetí třídy...


Hulkie ja tvoje komentare a nazory ctu rad, protoze i kdyz nevim kdo jsi, tak mi neco rika, ze zadnej knedlik z buranova nebudes, spise naopak. Ale tady pravdu uplne nemas. Intro kit je opravdu zdarma. Je k nemu podrobny navod + video. myslim, ze opravdu vetsina veci co sem Pavel dava jsou zdarma. To ze obcas odkazy k informacim vedou na stranky, kde se da sehnat i placeny obsah je sice pravda ale tech informaci zcela zdarma je dost a na ty placene nejsou odkazy primo.

Jinak ten clanek na idnesu se mi moc nelibi, ja nemam moc rad ty vety typu " vsechno co jste si mysleli bylo spatne". A take si myslim, ze ta jeho prezentace nebyla moc stastna. Ja bych spis napsal: vysel o nas clanek na www.blabla, kouknete na to.
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni - souhlas s tím posledním odstavcem. to by nikdo neřekl ani popel. Já ten článek četl, video viděl a pro laika to může působit zmatečně v tom, že se konečně objevil nový guru a vše ostatní je špatně....což je nesmysl:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kua, Pavle, já myslela, že to tu nikdo nečte, že to nikoho nezajímá, páč je to samá reklama na zázrak...tak že neva, když si tady občas trochu zachatujem...ale vidím, že si musím dávat bacha. Myslím, že bys na tu formu prezentace měl taky víc dbát, hlavně kdybys to mohl dělat tak nějak stejně jako většina, aby to nikoho nepobuřovalo
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Hulkie napsal:
PMKB5 napsal:
Well:

- info o Resetech zde (a odkaz, kde je info, co to Resety jsou, kde jsou odkazy na knihy [které neprodáváme], videokanál autorů s ukázkami, atd.)
- Resety nejsou strečink (o kteréme píše jiný uživatel výše)
- a Intro Kit je zdarma

Ale kdo chce psa bít...


na oběd zdarma věří jenom důchodci, co jedou na prezentaci hrnců a pak jim vyhrožujou, že nebude ani oběd, ani cesta domů...
tyhle marketingové fígle neprokouknou možná děcka z třetí třídy...


Hulkie ja tvoje komentare a nazory ctu rad, protoze i kdyz nevim kdo jsi, tak mi neco rika, ze zadnej knedlik z buranova nebudes, spise naopak. Ale tady pravdu uplne nemas. Intro kit je opravdu zdarma. Je k nemu podrobny navod + video. myslim, ze opravdu vetsina veci co sem Pavel dava jsou zdarma. To ze obcas odkazy k informacim vedou na stranky, kde se da sehnat i placeny obsah je sice pravda ale tech informaci zcela zdarma je dost a na ty placene nejsou odkazy primo.

Jinak ten clanek na idnesu se mi moc nelibi, ja nemam moc rad ty vety typu " vsechno co jste si mysleli bylo spatne". A take si myslim, ze ta jeho prezentace nebyla moc stastna. Ja bych spis napsal: vysel o nas clanek na www.blabla, kouknete na to.


nějakou knížku zdarma už tady nabízel Radar. Mýlím se, když napíšu že je to jenom taková
"vábnička na zákazníky"?
"Když koupíte tři kusy, čtvrtý je zdarma" - a ať mi někdo vyvrátí, že to není pravda!

Pavle, řekni upřímně, od účinkování tady opravdu nic neočekáváš? Mýlím se a křivdím ti?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chvalim log, trening + jedlo = super kombinacia Mozno si zalozim vlastny, very kb5 one. :D

A gentlemani, skuste to tu dame nespamovat hejtmi, nikoho to nezaujima. Vazne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gusep


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:

nějakou knížku zdarma už tady nabízel Radar. Mýlím se, když napíšu že je to jenom taková
"vábnička na zákazníky"?
"Když koupíte tři kusy, čtvrtý je zdarma" - a ať mi někdo vyvrátí, že to není pravda!

Pavle, řekni upřímně, od účinkování tady opravdu nic neočekáváš? Mýlím se a křivdím ti?


A prečo máš s týmto problém? To že kvalita a výsledky niekoho priláka ..a čo je teba po tom?
_________________
Jozef Vanko | KB5 Slovensko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gusep napsal:
Hulkie napsal:

nějakou knížku zdarma už tady nabízel Radar. Mýlím se, když napíšu že je to jenom taková
"vábnička na zákazníky"?
"Když koupíte tři kusy, čtvrtý je zdarma" - a ať mi někdo vyvrátí, že to není pravda!

Pavle, řekni upřímně, od účinkování tady opravdu nic neočekáváš? Mýlím se a křivdím ti?


A prečo máš s týmto problém? To že kvalita a výsledky niekoho priláka ..a čo je teba po tom?


Protože to není inzertní server? Možná? Když si k tobě někdo sedne v hospodě a začne ti něco nabízet, je to v pohodě? Nebo tě to otravuje?
edit: ptá se borec, co má odkaz na svoje stránky v podpisu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Gusep napsal:
Hulkie napsal:

nějakou knížku zdarma už tady nabízel Radar. Mýlím se, když napíšu že je to jenom taková
"vábnička na zákazníky"?
"Když koupíte tři kusy, čtvrtý je zdarma" - a ať mi někdo vyvrátí, že to není pravda!

Pavle, řekni upřímně, od účinkování tady opravdu nic neočekáváš? Mýlím se a křivdím ti?


A prečo máš s týmto problém? To že kvalita a výsledky niekoho priláka ..a čo je teba po tom?


Protože to není inzertní server? Možná? Když si k tobě někdo sedne v hospodě a začne ti něco nabízet, je to v pohodě? Nebo tě to otravuje?
edit: ptá se borec, co má odkaz na svoje stránky v podpisu


No, on je trochu rozdíl v tom, že ty sis sedl ke stolu k nám a my se holt bavíme o tom, co nás baví..tak si proboha zase v klidu odsedni a neříkej nám, o čem si máme povídat my ;-)
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie, řekl jsem si, že na tvoje hate posty již nebudu reagovat, ale udělám vyjímku, protože seriózní otázka vyžaduje seriózní odpověď:

citace:
Pavle, řekni upřímně, od účinkování tady opravdu nic neočekáváš? Mýlím se a křivdím ti?


Ano, očekávám - že někteří lidé začnou o cvičení uvažovat jinak. Jak, co pak, kde, atp., to už je přeci na každém. A očekávám též toleranci, konstruktivní gentlemanskou diskusi a slušnost. Pevně věřím, že "síla má vyšší účel", a mé povolání (v jednom i druhém smyslu) má jak zodpovědnost, tak moc lidem změnit život, tak či onak.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gusep


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Protože to není inzertní server? Možná? Když si k tobě někdo sedne v hospodě a začne ti něco nabízet, je to v pohodě? Nebo tě to otravuje?
edit: ptá se borec, co má odkaz na svoje stránky v podpisu


Vidis v mojom podpise odkaz? Pretri si oči!

Snáď by si nechel aby Pavlove odpoveďe boli v štýle: sorry ale nemôžem tu o svojej práci hovoriť, takže ti poradia anonymní uživatelia.
Jeden človek chce dodrbávať za neposkytnutie informácie, druhý za jej poskytnutie... Wow.
_________________
Jozef Vanko | KB5 Slovensko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Chvalim log, trening + jedlo = super kombinacia Mozno si zalozim vlastny, very kb5 one. :D

A gentlemani, skuste to tu dame nespamovat hejtmi, nikoho to nezaujima. Vazne.



Díky :-)
Vidíš, skoro jsem zapomněla, že to je můj log

Ale v pohodě, já si sjedu na konec, až si večer budu chtít zapsat dnešní trénink.
Vlastně mi tady tahle debata nevadí, ona dost o diskutérech vypovídá. Akorát kdyby si zase někdo sedl k nám ke stolu, protože by ho zajímalo, o čem se bavíme, chvíli to bude trvat, než se prokliká, no
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gusep napsal:
Hulkie napsal:
Protože to není inzertní server? Možná? Když si k tobě někdo sedne v hospodě a začne ti něco nabízet, je to v pohodě? Nebo tě to otravuje?
edit: ptá se borec, co má odkaz na svoje stránky v podpisu


Vidis v mojom podpise odkaz? Pretri si oči!

Snáď by si nechel aby Pavlove odpoveďe boli v štýle: sorry ale nemôžem tu o svojej práci hovoriť, takže ti poradia anonymní uživatelia.
Jeden človek chce dodrbávať za neposkytnutie informácie, druhý za jej poskytnutie... Wow.


pred 5 minutama tam byl odkaz na tvuj firemni facebook... to ze jsi ho ted smazal neznamena, ze tam nebyl... nebo to chces zaprit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gusep


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gusep napsal:

Vidis v mojom podpise odkaz? Pretri si oči!


ok, ako podpis som bral podpis a tam ziadny odkaz nebol. V profile sa ma Ronnie pyta na WWW a tak som ju tam uviedol. Ak je to proti (nelogickym) pravidlam, budiz - odstranene

EDIT: v profile su 2 kolkonky "WWW" a "Podpis", bavil som sa o podpise
_________________
Jozef Vanko | KB5 Slovensko


Naposledy upravil Gusep dne út duben 14, 2015 11:12 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
cohen999 napsal:
Chvalim log, trening + jedlo = super kombinacia Mozno si zalozim vlastny, very kb5 one. :D

A gentlemani, skuste to tu dame nespamovat hejtmi, nikoho to nezaujima. Vazne.



Díky :-)
Vidíš, skoro jsem zapomněla, že to je můj log

Ale v pohodě, já si sjedu na konec, až si večer budu chtít zapsat dnešní trénink.
Vlastně mi tady tahle debata nevadí, ona dost o diskutérech vypovídá. Akorát kdyby si zase někdo sedl k nám ke stolu, protože by ho zajímalo, o čem se bavíme, chvíli to bude trvat, než se prokliká, no


vypovídá to maximálně o tom, že spoustě lidí leze na nervy tenhle product placement v logu... a že to tady nikdo nedělá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: