Tom.K. - OT z tréninkového logu


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tom.K. - OT z tréninkového logu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Tom.K. - OT z tréninkového logu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drlift_


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Kvalita fotky z videa na prd, ale jen tak na ukázku jak se dřepuje v GPC. Ať mi ještě někdo zkusí říct, že děláme mělký dřepy. Dobrou noc všem. :)


Hele, nechtel jsem to rikat, ale musim. Delate melky drepy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
Tom.K. napsal:
Kvalita fotky z videa na prd, ale jen tak na ukázku jak se dřepuje v GPC. Ať mi ještě někdo zkusí říct, že děláme mělký dřepy. Dobrou noc všem. :)


Hele, nechtel jsem to rikat, ale musim. Delate melky drepy


_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto je takzvaný sed na mísu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Kvalita fotky z videa na prd, ale jen tak na ukázku jak se dřepuje v GPC. Ať mi ještě někdo zkusí říct, že děláme mělký dřepy. Dobrou noc všem. :)

Slyšel jsem, že se tam rozčilovala spousta dresařů, co jim neuznali pokrčení kolen, že prý jsou tam špatný rozhodčí.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patokras napsal:
Cizo, že ty máš potřebu se takhle vyjadřovat to nechápu.

Každý kdo se chce v trojboji aspon trochu angažovat nebo do něj kecat by se měl zamyslet nad rozdílem dráha činky VS hloubka dle vrcholku kolene a přechodu stehno trup. Pod parelel logicky znamená i 1mm pod paralel.

nebavme se těd o IPF ale o Open federacích, tento závod byl likvidační pro všechny kdo berou Open lift vážně a jdou se světovými trendy a nejsou co se techniky a vybavení 20 let zpět.

Jásné, že rawkařum při čemž jich je 95% jen lidi co chodí cvičit, s technikou to nemá nic společnýho, odráží se od pat, na benči leží jak vzdechliny, jo těm se to líbí. A vůbec se nemusíme bavit o tom že dřepy odrážený od pat mají častokrát horší hloubku než sumo dřep. Přesto se s radostí pískají.

Trend raw liftu úplně níčí lift, mělo to být pro začátečníky a pro lidi bez peněz, to co se z toho stalo je z mojeho pohledu průser.


Jinak Tomě pěkný jsi to měl, na dřepu a benči vidím velký rezervy. Chválím za pozici kolen, hezky jsi to udržel, naučit se víc pracovat s dresy a 900kg jak vyšitých


To by mě teda zajímalo jak může mít dřep odrážený od pat (jinak řečeno standartní high bar OLY atg dřep) horší hloubku než tady tohle řekl bych, že co ničí lift, jsou multiply dresy a tady tyhle vaše patlaniny, které už s původním přirozeným pohybem nemá dávno nic společného.. a se silou odpovídající váze na čince už vůbec ne. Tome, no offense meant

e: aha, smazáno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patokras


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No došlo mi, že to stejně nemá cenu.

- Jednoduché, kolena ti předjedou o kilometr a pokud máš větší nohy tak se sice odrážíš od pat, ale hloubku dle pravidel to nemá nebo jen velmi těsnou.

- hele to si vyřiď s Louie Simmonsem a lidma kolem něj po celám světě co vědí co je OPEN POWERLIFTING a přesně o multiply a sumo dřepu je OPEN POWERLIFTING, to že to většina lidí u nás nepochopila je jejich problém a sami se v uvozovkách okrádají.
_________________
110kg ročník 1991
Total 965kg (410+280+312)
Trh 110kg, nadhoz 147kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patokras napsal:
Cizo, že ty máš potřebu se takhle vyjadřovat to nechápu.

Každý kdo se chce v trojboji aspon trochu angažovat nebo do něj kecat by se měl zamyslet nad rozdílem dráha činky VS hloubka dle vrcholku kolene a přechodu stehno trup. Pod parelel logicky znamená i 1mm pod paralel.

nebavme se těd o IPF ale o Open federacích, tento závod byl likvidační pro všechny kdo berou Open lift vážně a jdou se světovými trendy a nejsou co se techniky a vybavení 20 let zpět.

Jásné, že rawkařum při čemž jich je 95% jen lidi co chodí cvičit, s technikou to nemá nic společnýho, odráží se od pat, na benči leží jak vzdechliny, jo těm se to líbí. A vůbec se nemusíme bavit o tom že dřepy odrážený od pat mají častokrát horší hloubku než sumo dřep. Přesto se s radostí pískají.

Trend raw liftu úplně níčí lift, mělo to být pro začátečníky a pro lidi bez peněz, to co se z toho stalo je z mojeho pohledu průser.


To je právě ten problém. Pokud byli lidi zvyklí, že byli pár cm nad paralel a on jim to někdo pískal jako platné dřepy a utvrdil je v tom, že to bylo, jak ty říkáš, "1 mm pod paralel", pak chápu, že se těm lidem nelíbí, když najednou začnou rozhodčí pískat opravdovou hloubku. Pokud chce někdo jistý pokus, tak prostě musí jít pod paralel, jak je to v pravidlech, musí umět uznat vlastní chybu a neházet to na rozhodčí, že nejdou se "světovým trendem".

Respektuju tvoji tréninkovou a soutěžní snahu, ale pokud budou dál procházet dřepy, jako je tento ( který byl dobrých 10 cm nad paralel, tak ty výkony nikdo nebude brát vážně a rozhodčí, na které by se závodnící měli zlobit, jsou právě ti, co dávají zelenou (respektive bílou) podobným pokusům.

Říct, že "trend raw liftu ničí lift" mi přijde podivné, protože raw lift tu byl zcela npochybně dřív, než dresy a co jsem si tak stačil všimnout, tak účast na raw závodech dost jasně dominuje na equip účastí.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozrite si aktuálny sveťák Lilebridga v bandoch, a ked aj potom máte stále sa pchať do skafandrov a rozkročiť sa pomaly cez celý stojan, tak prosím, ale nehovorte tomu drepy, lebo to drepy nie sú a práve dresy a vôbec celá technika okolo nich nemá s liftom nič, drep je prirodzený pohyb a demonštrácia sily, nie demonštrácia schopnosti využiť dáke pnutia tkanín a gúm a látok...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patokras napsal:

- hele to si vyřiď s Louie Simmonsem a lidma kolem něj po celám světě co vědí co je OPEN POWERLIFTING a přesně o multiply a sumo dřepu je OPEN POWERLIFTING, to že to většina lidí u nás nepochopila je jejich problém a sami se v uvozovkách okrádají.

Já se naopak okradený cítím těmihle polorozštěpy v multiply, protože na pwl mě zajímá síla, a tohle síla není, i kdyby tam bylo 700 kilo.
Mám relativně problém i s výkony v IPF v single ply, protože to pořád prostě je externí boost výkonu, který nemá co dělat s čistou schopností těla generovat sílu, a je to neporovnatelné s běžnou cvičící populací, což je ve výsledku pro trojboj jakožto sport úplně kontraproduktivní, protože drtivou většinu lidí spíše od sportu odradí, a to platí jak o pasivním sledování, tak i o závodění.
Turakam: za sebe dávám jako příklad celou federaci WRPF, to jsou panečku výkony.
https://www.facebook.com/WorldRawPL/videos
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... my všichni děláme mělké dřepy ... smiřte se s tím, šulini :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patokras napsal:
Trend raw liftu úplně níčí lift, mělo to být pro začátečníky a pro lidi bez peněz, to co se z toho stalo je z mojeho pohledu průser.

A ještě bych chtěl reagovat na tohle. Na podobná prohlášení bych byl velice opatrný. Ti nejsilnější a nejúspěšnější lifteři v ČR (Lupač, Petráš, Šíma apod.) dělají buď výhradně raw lift, nebo kombinují raw a equipped a myslím, že označit je za začátečníky bez techniky a bez peněz je docela troufalé.

Equipped lift je alternativní podoba raw liftu, ne naopak.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houmí


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
což je ve výsledku pro trojboj jakožto sport úplně kontraproduktivní, protože drtivou většinu lidí spíše od sportu odradí, a to platí jak o pasivním sledování, tak i o závodění.

Dovolím si tvrdit že právě naopak - dresy a velké váhy jsou daleko více divácky atraktivní než raw. V nedeli na mčr čekalo spoustí lidi právě na to aby se podivali na muj a Patasovo dřep.
Každýho věc jestli jde raw nebo eq. Neodsuzuji ani jedno.

Turakam napsal:
....rozkročiť sa pomaly cez celý stojan, tak prosím, ale nehovorte tomu drepy, lebo to drepy nie sú a práve dresy a vôbec celá technika okolo nich nemá s liftom nič, ....

Na to se snad nedá nic říct. To poukazuje na autorovo neznalost samo.
To je právě problém,že nejvíc řvou a brečí (až na vyjimky) ti co umí a todíž i zvedají hovno (ono to jde ruku v ruce)

Abych nebyl uplně off tak se vyjádřim ke Kassovo dřepkům: krásně podržený kolena a sedat do toho tak jak se má! Trochu doladit a budou padat bomby :)


Naposledy upravil Houmí dne út duben 21, 2015 7:37 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže raw mělo být pro socky a začátečníky? zajímavé vysvětlení.
Ať si každý závodí v čem chce, ne? A že je raw populární, minimálně z hlediska účasti,
je fajn, řekl bych, aspoň pro mně určitě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Houmí napsal:

Na to se snad nedá nic říct. To poukazuje na autorovo neznalost samo.
To je právě problém,že nejvíc řvou a brečí (až na vyjimky) ti co umí a todíž i zvedají hovno (ono to jde ruku v ruce)


Já zvedam hovno, nemam s tim problém. Ale ty dřepy v rozsahu 10 cm se mi prostě nelíběj, přijde mi to hnusný. Ale je to váš sport a soutěžíte tam mezi sebou podle nějakých pravidel.
Já cvičim tak, že se snažim trenovat pohyby co dělám v reálném životě. Třeba dyž si chci někde dřepnout, tak neroztahuju nohy jak vlhká šestnácka...

Tim nechci shazovat vaše výkony i tou nejčistější technikou by jste dali desetkrát víc než já tou hnusnou ale jen chci říct, že to nevypadá pěkně pro normálního člověka
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
drlift_


PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:

To je právě ten problém. Pokud byli lidi zvyklí, že byli pár cm nad paralel a on jim to někdo pískal jako platné dřepy a utvrdil je v tom, že to bylo, jak ty říkáš, "1 mm pod paralel", pak chápu, že se těm lidem nelíbí, když najednou začnou rozhodčí pískat opravdovou hloubku. Pokud chce někdo jistý pokus, tak prostě musí jít pod paralel, jak je to v pravidlech, musí umět uznat vlastní chybu a neházet to na rozhodčí, že nejdou se "světovým trendem".

Respektuju tvoji tréninkovou a soutěžní snahu, ale pokud budou dál procházet dřepy, jako je tento ( který byl dobrých 10 cm nad paralel, tak ty výkony nikdo nebude brát vážně a rozhodčí, na které by se závodnící měli zlobit, jsou právě ti, co dávají zelenou (respektive bílou) podobným pokusům.


Presne jak rikas. Polodrepy, ktere prochazely byly spouste lidi pro smich. Jedinej na koho by mely byt v open federacich nastvany jsou rozhodci, ze nechali takove paskvily prochazet. Pak najednou zadnou piskat jak maji a vsichni se cilej, ze jim neuznavaj polodrepy. Jen tak mimochodem, kdyby se ta hloubka posuzovala poctive podle pravidel, tak by mela byt prakticky ve vsech federacich vcetne IPF stejna...

A jeste k te popularite. Myslim, ze pomerne spolehlivy meritko je, kolik lidi se venuje soutezeni a jak to vypada, tak RAWka (podotykam, ze nejsem fanousek RAW) ty velky vahy v dresech pomerne solidne valcuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tom.K. - OT z tréninkového logu Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: