Levné řeznictví



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Levné řeznictví  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Levné řeznictví
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martinacm9


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 6:50 pm    Předmět: Levné řeznictví Odpovědět s citátem

Zdravím rambobratry,

stěhuji se z okraje prahy (kurkozy za 112,-) do Nuslí na Praze 2. Měl bych zdvořilou otázku na levné řeznictví. Nejlevnější kurkozy jsem vyhledal na ipáku za 139,- Tak zda jsem bláhový a mám si nechat o nižší ceně jen zdát nebo se někde poblíž najde za levněji.

Předem díky za odpověď :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se mi libi jak v ty praze je problem zajet si nekam, kde je to proste levnejsi, metro jezdi furt a je problem zajet si pro kureci kozy v akci kamkoliv.... hehe sranda proste :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi nejsi v prazezdejsi...i v metru stravis klido hodku a pul...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xakrurychle napsal:
asi nejsi v prazezdejsi...i v metru stravis klido hodku a pul...

Z Nuslí nemusíš nikam jezdit metrem, řeznictví je tam na každým rohu. Chce se to jen koukat po akcích a kouknout na letáky hypermarketů.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem z prahy, ani proti pražákům nic nemám, jen mě to vždycky pobaví :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybys byl, tak bys chápal že cestovat po Praze kvůli levnějším řízkům by se ti opravdu nechtělo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Kdybys byl, tak bys chápal že cestovat po Praze kvůli levnějším řízkům by se ti opravdu nechtělo


Tak daj se nakoupit do zásoby, to bych si zajel klidně i na Čerňák do Globusu :))

Dneska jsem koupil 10kg kuřecích prs v Globusu (půl kila za 49.90) .... 5x madeland fitness za 19.90, 5x mozzarela galbani light za 19.90.... to se prostě vyplatí zajet si dál :)) (platí to teda pro pce globus, aleto bude asi i v prg stejný)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 8:34 pm    Předmět: Re: Levné řeznictví Odpovědět s citátem

Martinacm9 napsal:
Měl bych zdvořilou otázku na levné řeznictví. Nejlevnější kurkozy jsem vyhledal na ipáku za 139,- Tak zda jsem bláhový a mám si nechat o nižší ceně jen zdát nebo se někde poblíž najde za levněji.


Pokud jsi ochoten sjet si na Anděl, tak v Lidické ... od Anděla po pravé straně kousek za Hudáčem ... je vcelku slušné řeznictví. Mívají tam kuřecí prsa za 89. Musíš ale vzít tři "motýlky" naráz, i když se dají ukecat i při dvou, a je to s kostí. Nicméně když požádáš, tak ti je vykostí a ta kostra moc neváží. Zdatní kuchaři si ji mohou nechat na polévku, lemplové jako já jim je tam nechají. Když tam mám cestu, vcelku pravidelně využívám.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makro.
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tam bude mít sotva kartu a navíc se z Nuslí docela projede.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Levné řeznictví
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: