Boxerské okénko


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Boxerské okénko  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Boxerské okénko
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nice


PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2015 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Naprosto nechápu to šílenství okolo souboje dvou 60kg trpaslíků kteří nevítězí skoro nikdy KO, ale jen na decision. Prej má ten zápas vygenerovat 400 milionů dolarů. Z nichž Floyd si vezme 150 milionů a Manny 100 milionů.

Nejen že víš úplný prd o boxu, ale zjevně jsi se ani nepodíval kdo vlastně boxuje. Floyda ti beru, to je hodně technický defenzivní boxer, který není zas takový KO distributor a tudíž pro většinu lidí není jeho styl nijak atraktivní. Přesto se nedá říct, že by vítězil většinou na body. Více jako polovinu zápasů vyhrál KO.
No a co se týče Pacmana...nevím jestli má vůbec cenu ještě něco dalšího psát. Toho snad musí znát každý, bo posbíral snad všehna možná ocenění od Fighter of year až po fighter of decade a šampion v osmi váhových kategoriích už jen to o lecčems vypovídá.

Trochu mi uniká ta fascinace těžkýma váhama. Doba kdy se na těžkou váhu dalo koukat pro mě skončila s odchodem Lenoxe Lewise (kterého jsem moc nemusel ale boxer to byl výborný).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2015 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná trochu off, ale kdyby někoho zajímalo, boxují i lidé na vozíku a je to docela maso. Oni mají zvláštní smysl pro humor :) Spolupracují s nimi oba moji trenéři na postoj. Zatím co Honzík Homolka právě dotváří super komiks (už jsem kus viděla a bude to fakt pecka :)) Terezie Krejbychová organizuje dneska v parku u Folimanky přímo zápas :)

Koho by to zajímalo, mrkněte :)
Já tam budu určo :)

http://www.metro.cz/prijimat-rany-se-tady-uci-lide-na-vozicku-zitra-je-ceka-prvni-ostry-turnaj-1rx-/co-se-deje.aspx?c=A150429_165624_co-se-deje_hyr

http://www.sbirkajus.cz/

Pěkný den! :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2015 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nice napsal:
MalajskyTygr napsal:
Naprosto nechápu to šílenství okolo souboje dvou 60kg trpaslíků kteří nevítězí skoro nikdy KO, ale jen na decision. Prej má ten zápas vygenerovat 400 milionů dolarů. Z nichž Floyd si vezme 150 milionů a Manny 100 milionů.

Nejen že víš úplný prd o boxu, ale zjevně jsi se ani nepodíval kdo vlastně boxuje. Floyda ti beru, to je hodně technický defenzivní boxer, který není zas takový KO distributor a tudíž pro většinu lidí není jeho styl nijak atraktivní. Přesto se nedá říct, že by vítězil většinou na body. Více jako polovinu zápasů vyhrál KO.
No a co se týče Pacmana...nevím jestli má vůbec cenu ještě něco dalšího psát. Toho snad musí znát každý, bo posbíral snad všehna možná ocenění od Fighter of year až po fighter of decade a šampion v osmi váhových kategoriích už jen to o lecčems vypovídá.

Trochu mi uniká ta fascinace těžkýma váhama. Doba kdy se na těžkou váhu dalo koukat pro mě skončila s odchodem Lenoxe Lewise (kterého jsem moc nemusel ale boxer to byl výborný).

Taky bych to tak videl, mozna ve WBC to ted bude zas trochu divocejsi v te supertize, jinak je to nuda by Klitschko, kteremu zas nemuzu uprit ze je champ, ale na souboje treba Pacmana to teda z hlediska atraktivniho boxu nema ani nahodou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2015 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejaky dobry osvedceny stream bez nejakych priblblych registraci a tuny reklam neznate?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: so květen 02, 2015 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neví někdo program toho večera, kdy asi by měl být přímo ten zápas? Kolik tam bude předzápasů? (určitě kvalitních, ale budu mít pak náročný den, tak bych správně neměl čumět ani na ten hlavní zápas a chrápat).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak doufám, že všichni milovníci trpajzlíků byli s tou "bitvou tisíciletí" za 1/2 miliardy dolarů spokojeni. Všechno přesně jak se dalo očekávat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tedy, pěkně nudný box co. A taky nechápu tu mánii kolem toho ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se zapas libil, byl to peknej box.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Floyda člověk nemusí mít rád, ale třeba uznat, že to bylo poměrně jasný. Precizní pravá zadní, pěknej levej hák, až na pár momentů celkem na jistotu. Pacman mi připadal takovej celkem bezradnej, akorát když Moneyho zatlačil do provazů, tak to tam lítalo, ale i tak většinou do krytu. dobrej box, ale nedostál tomu hype, co zápasu předcházel.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Tak doufám, že všichni milovníci trpajzlíků byli s tou "bitvou tisíciletí" za 1/2 miliardy dolarů spokojeni. Všechno přesně jak se dalo očekávat...


už toho nech šulinku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Floyd celkem jasně no, deset kol z dvanácti bez diskuze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nice


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to konečně viděl. Z lidského hlediska jsem to přál Mannymu, protože na mě působí jako dobrý člověk. Z boxerského pohledu oceňuji spíš Floydův styl.

Jinak myslím, že od začátku bylo jasné, že bude záležet na tom, jestli se Mannymu podaří vnutit Floydovi svůj styl. Nepodařilo se a podle toho to dopadlo.
Co si vzpomínám, tak z těch posledních zápasů potrápili Floyda akorát Maidana a Cotto a to proto, že ho tlačili a nenechali ho moc odpočívat. Hlavně Maidana byl pro něj vynikající příprava na Pacmana (dokonce dvakrát).

Nebudu hodnotit jestli to bylo 9kol pro Floyda a 3 pro Pacmana apod.. Poustil jsem si to bez zvuku aby mě neovlivňovali komentátoři no a musím říct, že Pacman tam Floyda taky občas pěkně trefoval, ale Floyd holt jel svoji hru na jistotu, žádné extra škody nezpůsobil, ale sbíral body a hlavně se výborně pohyboval a bránil a Pacmana do ničeho v podstatě nepustil. Vyhrál zaslouženě, ale to jeho stahování a zavěšování mi tedy moc nevonělo. Myslím, že touhle výhrou Floyd umlčel většinu kritiků, nicméně tenhle zápas se měl konat už před lety, kdy byl Manny ještě na vrcholu. Takhle to jeho vítězství může mít pro někoho přece jen trochu hořkou pachuť.

Jinak box jako takový asi nebyl pro většinu lidí moc atraktivní, což mě nepřekvapuje když se jelo podle Floydových not. :D Nicméně takticky to byl celkem pěkný box, který ukázal jak obrovský přehled v ringu Floyd má.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: so květen 16, 2015 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Floyd s prehledem, skoda ze byl ten Pacman zraneny, treba by to stejne nestacilo, ale bude to mit, pro Floyda nezaslouzene, nalepku ovlivneni boje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nice


PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Canelo Alvarez vs Kirkland


možná se to některým bude líbit více než Floyd vs Pac. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem


Cagajev vs Pianeta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Boxerské okénko Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: